0 oy
1,363 göst.
Aile kategorisinde (4,040 puan) tarafından

Oğullarını ise oldukları gibi severlermiş diye devam eden bir yazı gördüm. 

Benim hayatıma birebir uyuyor çevremdekilere de uyuyor. Peki bu durumda kaynanalar da bizim onlar gibi olmamızı mı istiyorlar esas sorunlat burdan mı çıkıyor ne dersiniz

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Erkekte evlat kız da evlat yanlış bence 
(4,040 puan) tarafından
Yanlış ama böyle davranıyorlar malesef
tarafından
Ben annemin tam tersiyim kardeşim annem gibi annemden görmedim öyle bir ayrım çok şükür kızım olursa ona da yapmam asla
-Reklam-
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Koca karı sozu bacimmm koca garı 

(4,040 puan) tarafından
İlk defa duydum bana doğru bir tespit gibi geldi acaba benim etrafım mı böyle
(27,564 puan) tarafından
Yalan yalan
0 oy
(119,984 puan) tarafından
İkiside can be       
(4,040 puan) tarafından
Öyle tabii
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Kim demişse bu sözü saçmalamış öyle şey mi olurmuş 
(4,040 puan) tarafından
Demek ki benim çevrem böyle bitek :D
0 oy
tarafından
Yooo ben annem gibi değilim ama annem beni seviyor annem anneannem gibi değil ama anneannem annemi seviyor saçma bence
tarafından
Kız aynı tekerleme gibi olmuş zor okudum :))))
tarafından
:)  :)  :) biraz öyle olmuş
tarafından
Güldürdün valla :)))
tarafından
Rabbim hep güldürsün inşallah  :)  :)
tarafından
İnşallah :)
0 oy
tarafından
Doğru demeyelim de toplumda böyle diyelim))
(4,040 puan) tarafından
Yok zaten olması gereken bu anlamında demedim ama gördüklerim hep öyle anneler kendileri gibi davranmayınca koza baskı yapıyorlar
tarafından
Biliyorum kuzum arkadaşlar yanlış falan demiş ya. Maalesef toplum böyle değiştiremiyoruz. Tek yapmanız gereken değişmek ve evlatlarımızı olması gerektiği gibi yetiştirmek. Ve evet katılıyorum çoğu annelerimiz öyle
(4,040 puan) tarafından
Zaten şimdiki nesil böyle değil kaynanalık bile yapmayoz biz bence dünyayı falan gezer kitap okuruz yani inşallah :)
0 oy
tarafından
Cok sacma bi yaziymis kim uazdiysa artik 
(4,040 puan) tarafından
İnstada sürekli paylaşım yapan biri fenomen gibi biriydi bayağı like vardı
tarafından
Cok cok sacma gercekten evlat ayirmaz anneler
0 oy
(10,727 puan) tarafından
Anneme hiç benzemem canının parçasıyımdır kızım da bana benzemesin canımın parçasıdır
(4,040 puan) tarafından
İşte bu
0 oy
(442 puan) tarafından
Annnemle niye anlasmadigimz belli oldu o zmn o bencildir dediğim dediktr sevgsisini asla belli etm Z sakalsmaktan nefret eder eminim çok seviyordur ama bağlantı hataları var sanırsam Allah acısını gistermesin ama benim gönlümü de acitmaktan vazgecrsn inşallah ne diyeyim
(4,040 puan) tarafından
Annem bugüne kadar hep destekçim oldu çok çok emek etti okuyayım diye çok peşimden koştu.  Ama evliliğime çok yorum yapar tam bir koca düşmanı. Yengelerime karışmaz hatta onlara da kocalarınızı şımartmayın falan der bu yolda ona benzememi istiyor ama benim karakterim o değil. O yüzden çatışırız bekarken böyle değildik
(4,040 puan) tarafından
Bi de her anne sever aslında paylaştığım sözde hata var. Sadece çatışma kısmı oluyor o da işler kendi istedikleri gibi gitmeyince başlıyor. Allah uzun ömürler versin
(442 puan) tarafından
Annemin problemleri çocukluktan geliyor onunla sağlıklı iletişim kurabilmek için xocuklguna kadar arastrdim hem onun ağzından hem başkalarının ağzından ben merkezli bı insan çok üzülüyorum annecim seni çok özledim diyip sarılmak isterim dertleşmek isterim ama o beni anlamaz ortalığı ayağa kaldırır tam tersine hep de öyle oldu 3 günlük lohusaydim sırf o köyde doğuma gittigim gece 3 te köyde glemez telaş eder diye babama haber verdim babam da öğlen almış gelmiş gec öğrendi diye ne huzur bıraktı ne hycan ne tat ne tuz bebeğimi kuveze aldılar onu kendi evine gitrduk biz evimize geldik eşimle beni kapı önüne koydunuz doye demedgini bırakmadı + hasta da kendi evinin işini babam yapıyor bana faydası olmucak zaten 3 günlük lohidayken aradı saydı dövdü **** etti kapattı . Bı sıkıntısı var ama çözemedim artık he diyorum anadr diyorum geçiyorum onunla mutlu olmayı çok isterdim
(4,040 puan) tarafından
Ah ya üzüldüm doğrusu bi insanı anlamaya çalışıp anlayamamak ve ona ihtiyaç duymak çok kötü bi duygu Allah iyi etsin. Demek ki geröekten problemleri var. Ama anne işte hakkı yine de ödenmez
0 oy
(4,668 puan) tarafından

Kendimi parçalasam yirtsam da kaynvalidem gibi olamam. Kendisi cok çalışkan,durduğu yerde bes dakka durmaz,enerjisi hiç bitmez, her işten anlar. Ben onun çeyreği kadar bile değilim:D

(4,040 puan) tarafından
Hahahahaha aynısı en başta anne dur ben yapim diyordum baktım yine de oturmuyor artık yetişemedim oturduğum yerde anne yapma boşver diye telkin veriyorum yine de yapıyor :D
(4,668 puan) tarafından
Aynen valla saolsun yapıyor valla :))
tarafından
Ben de öyle valla ne annem gibi olabilirim ne kayimvlaidem gibi ikisi de çok fazla marifetli ben onlardan yaşlıyım:D
0 oy
(2,066 puan) tarafından
Bizde de böyle ama yanlış Allah bana böyle ayrımcılık yaptıran bir annelik vermesin. Çünkü böyle bir ailede yetiştim 
(4,040 puan) tarafından
Evet büyüklerimizin yaptıkları bizim in ders oluyor tabii onların şartları bizimkinden kötü o yüzden öyle yapıyorlar orası da var
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Bazen öyle oluyor sanırım ya kendi ailemden yola çıkarsam
(4,040 puan) tarafından
Ben de kendi ailemden yola çıktım
0 oy
tarafından

Ben kaynanamın kopyasıyım :D

(4,040 puan) tarafından
Gelin kaynana toprağından olur ben de karakter olarak biraz benziyorum o yüzden eleştiremiyorum da  kendi aklımı eleştiriyor gibi.oluyorum :D
tarafından
Ben onun gibi olduğum için çok mutluyum ☺️ Allah ondan razı olsun ❤
Yemz yedirir
Alır bensiz hiç bir şey yapmaz
Dün dedi hatta gözümün köküsün dedi ❤ canım anam o benim
0 oy
tarafından
Valla kizim ister benim gibi olsun ister benim zittim olsun canım kanım o benim ki zaten bana benzemesin de bazı konular da ben sessiz sakin konuşmayan biriyim girişken olsun isterim yüz olarak zaten hiç benzemiyo benzesin diye gayem de yok vatana millete ve annesi babası olarak bize hayırlı bi evlat olsun yeter
(4,040 puan) tarafından
Aynen öyle ahlaklı olsunlar yeterli
0 oy
tarafından
Çok yanlış birşey bence . 

Bizim ailede her ikisi de eşittir .  
0 oy
tarafından
Saçma bir söz ikisi de canın sonuçta 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 314 göst.
27 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 654 göst.
21 Mart 2021 Aile kategorisinde Anneyim anne (466 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,265 göst.
4 Ağustos 2019 Aile kategorisinde sevda1234 (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 256 göst.
26 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu

384,645 soru

11,506,433 cevap

35,159 kullanıcı

...