0 oy
397 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından

Kızlar o kadar zor bi zaman geçiriyorum ki artık çok bunaldım 29 haftalık hamileyim haziranın ilk haftası doğumum var 2 yaşında oğlum var eşim geçen sene iş kazası geçirmişti doğru düzgün calışamadı o yuzden kiralar faturalar aldi başını gitti inanın bazen ekmek bile alamadm o dereceye geldik şimdi günlük işlerde çalışıyo ama ev sahibi evden çıkın başınızın çaresine bakın dedi doğuma kaldı 2 ay küçük çocuk var para yok napıcaz hiç bilmiyorum kimin duası kabul olur bilinmez sizlerin dualarınıza talibim bizim için dua edin lütfen şu sıkıntılı zamanları atlatalım biran önce :'(

15 Cevaplar

0 oy
(20 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Rabbim yardımcınız olsun inşallah evinize bolluk bereket versin hayırlı kapılar açsın canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnşallah canım. Allah bir kapı açar rızkını verir inşallah 
(44 puan) tarafından
Amiiin inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun, kimseyi darda bırakmasın
(44 puan) tarafından
Amiin inşallah
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Allah boyle vicdannsizzz ev sahiblerini nasi biliyosa oyle yaosin gecen senede benim evsahibim boyle yaopti.. Allahlarindan bulsunlar...rabbim yar ve yardimciniz olsun canim tez zamanda ev sahibi olabilelim insallah kiralarda kalmak cok zor...  10 senedir 12 . evim bu benim rabbim hayirli kapilar acsin bebisin size bereket getirsin insallah canim<3

(44 puan) tarafından
Amiin çok sağolun o kadar ihtiyacım varki böyle hayırlı dualara :(
(2,840 puan) tarafından
Insallh tez zamanda duzluge cikarsiniz canim rabbim rizkiyla gonderirmis bebislerimizi bol bol dua oku senin duan da kabul olur bana inan bebeginin rizki tez zamanda size kavussun insallah {}
(44 puan) tarafından
Sürekli dua ediyorum bende Allah ım zorda olan herkese yardım etsin
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardimcin olsun canim benim. Hic üzülme. Rabbim yavrunu rizki ile dunyaya getirir. Herkesin sıkıntıli zamanlari vardır. Ama elbet derdi veren suphesiz dermaninida verir. Onumuz kandil zaten uc aylarin icindeyiz. Cok guzel zamanlar kiymetini bilelim bol dua edelim.
(44 puan) tarafından
Amiin bol bol dua ediyorum bende bi kapı kapanır başka açılır diyorum :(
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun canım umarım tez zamanda düzelir herşey.
(44 puan) tarafından
İnşallah çok sağolun
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun sizlere hayırlı rızık kapıları açsın.her duam da olacaksın canım:(
(44 puan) tarafından
Amiiin inşallah canm Rabbim zorda olan herkesin yardimcisi olsun insallah
(7,118 puan) tarafından
Aminnn kuzum. Nerede yaşıyorsun
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Allah kimseyi darda koymaz canım sabret bugünlerde gecer inşallah 
0 oy
tarafından

ah cnm ah gercekten hayat gecim cok zor rabbim ins bii kapi acar hem bak bebeginz dogcak ins oda bereketyle gelir duadan baska caremiz yk gercekten :(

(44 puan) tarafından
Amiin inşallah tek istedigim dua şu sıkıntılı zamanları bir an önce atlatmak Rabbim zorda olan herkesin yardimcisi olsun
tarafından
amin kardesim aminn :(
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah  bebeğin rizkiyla gelir ve tüm sıkıntılarınızı unutturur inşallah 
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Rabbim sizi aydinliga cikarsin bol rizik versin kimseye muhtac etmesin sizi bizde maddi sikinti icindeyiz napalim saglik versin rabbim ne demisler gun dogmadan neler dogar Allah var keder yok gam yok tasa yok 
(44 puan) tarafından
Rabbim darda olan herkesin yardımcısı olsun inşallah hayırlı dualara çok ihtiyacım var
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun canim. Nerde yasiyosun 
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Allah yardmcn olsun kardesim cok uzuldum. Rabbim esine hayirli is nasip etsin kuzucuklarnin hürmetine
0 oy
(571 puan) tarafından
Canım benim sosyal yardımlaşma derneğine neden gitmiyorsunki  her türlü yardım yapıyorlar kaymakamlığa git orda var yada belediye de oluyor git mutlaka faturaları bile oduyorlar
(571 puan) tarafından
Erzak yardımı olmuyormu hepsini yapıyorlar diye biliyorum üstünüze ev araba arsa falan varmı peki
(44 puan) tarafından
Bi kere erzak aldım başkada yardım almadm üstümüzde hiç bi malımız yok ne ev ne araba arsa hiçbirşeyimiz yok ama çıkmadı birsey malesef
(571 puan) tarafından
İşte devlet bizi yonlendiriyo ama ihtiyacı olmayanlara veriyor gerçekten ihtiyacı olanları hiç bişey yok :( bu yüzden seçim hakkımı kullanmadım kimseye guvenilmiyor ve Sen hangi sehirdesin
(44 puan) tarafından
İstanbuldayım canm sırf bu durumlar yüzünden memlekete göç edeceğiz galiba
(571 puan) tarafından
İstanbul kötü ya yaşam şartları çok zor Bn ankaradayim kursa gittim geçen hafta belediyenin kursları oraya kadem diye bi dernek var ordan geldiler durumu iyi olmayanlar eşinin sigortası ve üzerine kayıtlı biseyi olmayanlara her ay gıda para kömür yardımı yapıyorlar dedi ve elektrik su desteği bile yapıyorlarmış dedi ayriyetten doğum parası alacaksın ve düzenli doktora gittiğinde her ay bi ücret veriyorlar dedi tabi hamileyken ama senin doğumun gelmiş bu yüzden doğum parası alirsin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 100 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 220 göst.
0 oy
1 cevap 71 göst.
0 oy
13 cevap 182 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mzeynepp (32 puan) tarafından soruldu

380,333 soru