0 oy
694 göst.
Diğer kategorisinde (499 puan) tarafından

Admin resmi atamıycagım için post actım? Boyle bı iğrenc reklam Burda ne alaka merak edıyorum. Reklamları seçme hakkınız yok mu? Şu iğrençliği görmesek olmaz mı? 

image

12 Cevaplar

0 oy
(133,632 puan) tarafından

En İyi Cevap
Merhaba

Reklam içeriklerini biz belirlemiyoruz. Reklam verenimiz google şirketidir. Reklamlar kişiselleştirilmiş reklamlardır. Örneğin bebek arabası aratırsanız bebek arabası ile reklamlar karşınıza çıkacaktır. Veya bulunduğunuz ilçede bilgisayar arayan çoksa bilgisayar reklamları görebilirsiniz . Eğer yayınlancak kişiselleştirilmiş reklam bulunamazsa bu tarz reklamlar çıkabiliyor. Normalde +18 reklamlar kısıtlıdır anca bazen google hata yapabiliyor.
(499 puan) tarafından
Tesekkürler admin. Reklamı azaltsanız keşke. Evet parayı burdan kazanıyorsunuz fakat. Bazen reklam yogunlugundan uygulamaya girmek bile ıstemıyoruz
@Umutvari
Herşeye bir cevabınız var diyeceksiniz ama reklam yerleşimleride otomatik. Hatta doluluk oranını %40 larda tutuyoruz. Reklam yerleşimi ve sıklığınıda google ads ayarlıyor.
-Reklam-
+1 oy
(7,193 puan) tarafından
3-5 kuruş için resmen reklam kısıtlaması yok bu sayfada.  Benimde ekranima düşüyor sürekli . Bir tiklasan bu gerzekler de (+18 sayfası)  para kazanacak ise yarar bir şey olsa gam değil.  
Hayır bu reklamlar kısıtlıdır. Çünki bu tarz reklamlara tıklayacak bir kitlemiz bulunmuyor. Hem etik olmadığı için, olsa dahi tıklanılmayacağı için bu reklamlar engellidir.
0 oy
tarafından
Ben elim değecek diye korkuyorum resmen
(499 puan) tarafından
Allah korusun ya al basına belayı. Sonra arama gecmısın cıkcak bı sekilde. Anlat anlatabılırsen
tarafından
Kiz bi de bu siteler pis siteler virüs falan da vardır bi tıklasan bulaşır bi daha kurtulamazsin
0 oy
tarafından
Admin elinde olan bişey olduğunu sanmıyorum 
(499 puan) tarafından
En azından azaltsın reklamı yeter ya. Her dak karsımızda
tarafından
Ara ara geliyor zaten devamlı değişiyor Allah'tan
0 oy
tarafından

Hepimiz +18 işte  ondan belkide :D

(510 puan) tarafından
vallahi ben hiç dikkat etmiyorum ne çıkıyor bile burada yazılanlar oldukça ben görüyorum şimdi baktım bende de perde reklamları varmış en azından benimkisi iyi ☺️☺️☘️☘️
tarafından
Valla bende hep aynı liva pastanesi bide çikolatalı amanin nasıl gusel ki
(510 puan) tarafından
☺️☺️☘️☘️ sende yap bir pasta oruçta iyi gider
(510 puan) tarafından
Ben tek olduğum için sıkılıyorum yazık ziyanda oluyor bitiremiyorum
tarafından
Kiz ne bilim burdaki daha iştah kabartıyor
Esin nerde görevde canım
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Cnm bizzat özelden yaz adminde post görmez belki ama özel msj görür 
(499 puan) tarafından
Yazcam canım
0 oy
tarafından

Valla bugün eşim kavga etti bunun yüzünden sen girmesen çıkmaz demeye getirdi sonra anladı benlik bi durum olmadığını ama adam da haklı :ermm:

(499 puan) tarafından
Bana da yazmışlar altda komedi ya  biz boyle ınsan olsak bunu gorunce niye sorun yapalım?!
(7,193 puan) tarafından
He hatta derim Allah razı olsun aratmama gerek kalmadı falan bir de yok aratmıyorm dedikçe eşin kendi telinden aratiyirsa ev interneti birlik olduğu için sende de çıkıyor . Bazı insanlar ne hadsiz ...
(499 puan) tarafından
Utanmazlar işte takma bacım
tarafından
Bende azar sohbet yazıyor
Bugün eski şarkı dinleyeyim dedim youtubeden
Eşimde bu ne dedi ne bileyim dedim adamın canı sıkıldı sonra sen girmesen gelmez falan dedi ben bişey demedim sonra kendi tlfnunda da çıkınca haklısın aşkım sponsormuş dedi ☺️
Bende günahımı aldın boşu boşuna dedim özür diledi kapattım konuyu ama gerçekten sorun yani
(499 puan) tarafından
Genel olarak çok giriliyorsa olabilir canım. Millet karantına da kudurdu ıyıce Allahım sonumuzu hayr etsın. Basımıza korona yerıne taşlar dusse hakkımız... İnsanlar akıllanmıyor herkes kudurmuş.
0 oy
tarafından

Valla dokunurum diye tirsiyom la ben :D

0 oy
tarafından

Arada aksiyon olması lazım kız girme bsy olmz:D

(499 puan) tarafından
Gorunce midem bulanıyor:(
0 oy
(9,222 puan) tarafından
Bu kadar  çok +18 post açılırsa olacağı buydu :Dkdk
0 oy
tarafından

Anaa admin ilk kez bir posta cevap verdi :angel::O

(499 puan) tarafından
Çünkü postu acan benım derrrmiişim :) önemli mevzu cunku canım:)
tarafından
Ahaha seni kiramamis
0 oy
(80 puan) tarafından
Bende hiç çıkmıyor böyle reklamlar google da ne aratirsam onla ilgili reklamlar bu uygulamada çıkıyor sizinle ilgili reklamlar google geçmişini komple temizleyip deneyin birde
(7,193 puan) tarafından
Kaç kişiye çıkmış alakası yok yönetici de açıklamış zaten
(499 puan) tarafından
Ben durmadan +18 aratıyodum kardeş ama burda çıkınca sorun cıkartıyorum! ALLAH aşkına şakamısınız ya!?

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 219 göst.
6 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KT (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 582 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,586 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 132 göst.
0 oy
2 cevap 95 göst.
13 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde zmrt_ (1,621 puan) tarafından soruldu

379,867 soru

11,371,428 cevap

34,854 kullanıcı

...