0 oy
354 göst.
Aile kategorisinde (66 puan) tarafından
Kizlar babanem aksam yemege cagirdi bizi 2 aylik  da bebegim var disarda vurus var malum arabamiz da yok sizce gitmeli miyim korkudan cikamiyom disari kararsiz kaldim 

16 Cevaplar

+1 oy
(5,938 puan) tarafından
Asla gitmemelisin  canim 
-Reklam-
+1 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben olsam kesinlikle gitmem zaten ve beni de çok küçükmüş ki zaten bu Ramazan'da kimseyi çağırma yazacağım kimse de beni çağırmasin
0 oy
(13 puan) tarafından
Ben olsam gitmezdim. Küçücük daha yavrun
0 oy
tarafından
Hastayım de otur yerine bacım
0 oy
(8,226 puan) tarafından
Bebegınız cok kucuk gıtmemenızı tavsıye ederim.Bakan koca söylüyor seneye kalsın yrmrk degıl vırus ıkram edebılırler dıye.
0 oy
tarafından
Benimde akşam kaynanam cagrdı hamileym gtcem 
0 oy
(291 puan) tarafından
Hem babaannen hem sizin saglığınız açısından gitme. Bir de yaşlı kadın, iyi cesaret ediyor. Bizim tüm yaşli akrabalar kendilerini eve kapattılar, kimse ile görüşmüyorlar.
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Gitme derim canm bebek hastalandı de bişey de gitme. 

Gebe soru cevap bölümünde hamile kadının biri kaynanası dan kovit kaptığını söylemişti çok önce tavsiye etmem gitme. 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ben 10 aylık oğlumla cesaret edemiyorum sende çıkma ne olur ne olmaz
(66 puan) tarafından
Aynen cnm haklisiniz benimde Hc gidesim yok saten korkumdan
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bu sene yemekler evde yesin bebeğin küçük eminim babaannen de 65 yaş üstüdür veya yakındır oda risk grubunda ne onu ne kendinizi riske atmayın bizim milletimiz yedirip icirmeyi sevdiği için bu dönemde duramiyorlar ama gitme canım 
0 oy
tarafından
Babaannenin sagligi icin gitmeyin lutfen
0 oy
tarafından
Valla kim kuserse kussun gitmem 
0 oy
(27,307 puan) tarafından

Beni yanlis anlama kuzum bak  virus bitmek üzre  misafirlik vs gibi şeyleri az erteleseniz keske.

Rahat bir hayata başlasak.  Eger böyle devam edilirse  bi anda yine virüsün altindan kalkamayabiliriz.

0 oy
tarafından
Tabiki gitme adamlar bas bas bagiriyo ya resmen yalvariyolar bir yere gitmeyin diye.bak canim korkutmak istemem ama bu virus 1 kisiden yayilip dunyayu mahvetti size mi bulasmayacak ve bebeklerede bulasiyo sen saglam olduguna eminsen ve kimsenin garantisi yokken git tabi
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Yerinde olsam asla gitmem. Adamlar hergün tv de bas bas bağırıyor evinizden çıkmayın diye :angel:Walla ben herşey den ve herkesten önce bebeğimi düşünürüm. Kayınpederim 3hafta önce bize geldi kusura bakmasın ama surat yaptım herhalde anladı da ertesi günü hastalandım ödüm koptu korona oldum diye kalkıp hastane ye gittim şükür negatif çıktı.. Kimseyi kabul etmiyorum hastane den geldikten sonra eşime dedim Kardeşine ve babana söyle doktor eve gelmesinler demiş zorda olsa söyledi şimdi kafam takat kimse gelmiyor.. Önce sağlık.... 

0 oy
tarafından
Gitmeeeeeeee

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 575 göst.
4 Ocak 2020 Aile kategorisinde feyza palut (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
21 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Meleksone (2,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 219 göst.
0 oy
11 cevap 736 göst.
30 Ekim 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,322 soru

11,291,716 cevap

34,709 kullanıcı

...