0 oy
797 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kızlar ev fotoları falan paylaşılıyor kaç gündür bende tek tek hepsine bakıyorum ne yalan soylıyım Allah herkese huzurlu güzel yuvalar nasip etsin ama aramızda kaynanasıyla oturan yada maddi imkansızlıktan dolayı güzel esya alamayan insanlar vardır görünce üzülebilirler belki de kıskanabilirler nacizane fikrim herkesin evi kendine kalmalı bu arada miraç kandilimiz mübarek olsun dualarda buluşalım.. 

15 Cevaplar

+2 oy
(2,931 puan) tarafından
Öyle haklısın da burda fikir isteyene atılıyo o fotolar girip bakmak veya bakmamak kisinin kendine kalmış uzulecegini düşünenler bakmayabilirler bu da bnm nacizane fikrim :) hayirli kandiller sanada
tarafından
tabiki ama şahsen ben ev döşeyecek olsam gidip mağaza kataloklarına bakarım çevreyi gezerim  dediğin gibi herkes bir olmuyo canım :)
(2,931 puan) tarafından
Aynen en fazla kumaş türü flan sorarsin da dosemesini hali kombinini gormek istemis olabilir yada aksesuar. Bende esyalarimdan pek memnun degilim alirken aceleye geldi baya aa bu pek güzelmiş dyip geciyorm üzülmüyorum :)
tarafından
işte oda kişilik meselesi canım bende eşyalarımı hiç istememiştim ama üzülmüyorum tabii Ki Allahin taktirine inandığım için cok sukur
(2,931 puan) tarafından
Öyle tabi ne hayatlar var çok şükür popomuz oturacak yer buluyo ayagimizin altindada hali var yeter :)) kapitalizmin oyununa gelmeyelim :)) annelerimiz bi esyayi 10 15 sene kullanmışlar eskiyene kdar yenisi alinmaz bizim evde
-Reklam-
+2 oy
(1,379 puan) tarafından
Canım benim yemek paylasma kıyafet paylaşma ev paylaşma cocuk paylaşma kendını paylasma erkek olur bu kızceler ne yapsın burda can sıkıntısına burdalar zaten işi olan burda olur mu kafa dagıtıolar kimse esya kıskanacagını sanmıom eger varsa Allah kalbine iyilik versin zaten Rabbım kandıl günü herkes için hayırlı olanını versin 
+1 oy
(452 puan) tarafından
Bende kiracıyım ve maddi durumumuzda pek iyi değil, insan ister istemez özeniyor güle güle otursunlar inşallah ve Allah isteyen herkese nasip eder inşallah
tarafından
amin inşallah en kısa zamanda sizede nasip eder
+1 oy
tarafından
Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Kimin ici neyde kaldiysa Rabbim cok daha güzelini nasip etsin insallah. Ama hersey eşya ev degil herşeyden önce huzuru bol olsun herkesin insallah
0 oy
tarafından
kimsenin kiskanacagini sanmiyorum ama bende paylasma taraftari değilim 
tarafından
neden kiskanilmasin ki canım uygulamada binlerce kadın var burdaki kimse kıskanç değilse çevremizde şikayet ettiğimiz kıskanç insanlar kim ? tabiki yargılamıyorum ama onların ki  ev ise bizimki ne diye uzulebilirler
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Çok doğru yazmışsın canım seninde kandilin mübarek olsun
tarafından
amin sagolasin
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Hayırlı kandiller canım. Ben kayınvalidemlerle oturuyorum arkadaşlar paylaşınca kıskanmak değil de imreniyorum. İnşallah bi gün bende kendi evime çıkarım da güzel güzel döşeriz diye dua ediyorum :) düşününce bile hevesleniyorum :)

tarafından
Aynen bende kayinvalidemgille oturuyorum bende kiskanmiyorum ama imreniyorum valla ne yalan soyleyim :))
(2,332 puan) tarafından
Allah bize de nasip eder inşallah canım
tarafından
Amin insallah canim
(68 puan) tarafından
Allah sizede gönlünüzce ayrı evi nasip etsin inşallah
0 oy
(1,430 puan) tarafından

Dün tam paylaşacaktım  aklıma geldi vazgeçtim kuzum dediğin gibi ben yeni evliyim sonuçta eşyalarım yeni dediğin gibi çok örnek var alamayan kaynanasıyla oturan istediği daha güzel şeyler oluo durumu yetmeyen rabbim herkesin gönlüne göre versin kandilin mübarek olsun seninde <3

0 oy
(7,402 puan) tarafından
Seninde kandilin mübarek olsun canim. Doğru söylüyorsun. Kimse art niyetli paylasmiyor ama dediğin gibi sartlari olmayan kisiler ozenebilir. 
0 oy
(1,310 puan) tarafından
Kıskanmıyorum asla ama içim biraz burkuluyor tabi üzülüyo insan sahip olamadıkları için sadece bu...

Size de tşkr ederim hassas bi konu duyarlılığınız için haklısınız ...

Allah'ım herkese huzurlu mutlu yuvalar nasip etsin
tarafından
tabiki canim bende kıskanmıyorum ama şahsen güzel bi evim ve eşyam yok insan üzülebiliyor Allah herkesin evine huzur versin amin
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Amin RABBİM kimseyi darda  koymasın şu mübarek gunde herkese suan olsun. Hayırlı kandiller 
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Aynen haklısın canm
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Aynen görmezden geliyorum hep gurbetçiyim ben elbise dolabım bile yok buzdolabım daha 10 gün önce geldi eski kullanılmş o da içim gidiyor bebeklere alınan beşikler elbiseler ben daha hiç iğne bile almadm 33 haftlaığım şükürler olsn tabiki ama insanın içi gidiyor ister istemez
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Aynen görmezden geliyorum hep gurbetçiyim ben elbise dolabım bile yok buzdolabım daha 10 gün önce geldi eski kullanılmş o da içim gidiyor bebeklere alınan beşikler elbiseler ben daha hiç iğne bile almadm 33 haftlaığım şükürler olsn tabiki ama insanın içi gidiyor ister istemez 
tarafından
her bebek nasibiyle gelir Allah herkesin yardımcısı olsun canim
(1,151 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından

Kesinlikle çok haklisin canım. Ben kaynanamla kalıyorum evet her şeyi kaynanam kendi isteğime bırakıyor döşemeyi falan ama ister istemez insan kendi yuvası eşiyle çocuğuyla yuva kurmak istiyor. Kıskançlık değil tabiki rabbim herkese huzur mutluluk versin her şey eşya da bitmiyor. Ama her genç kızın hayalidir kendi yuvasını evini kurmak. Imrenmiyor değilim açıkçası.  Herkse rabbim sağlık huzur mutluluk versin kendi evinde :)❤❤

tarafından
amin Allah ta size en kisa zamanda ayri ev nasip etsin
tarafından
Amin inşaallah canım isteyen herkse rabbim versin inşaallah.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 430 göst.
24 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,365 göst.
27 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Ftmaaa (2,931 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
5 Ekim 2023 Aile kategorisinde Biriiste (408 puan) tarafından soruldu
+1 oy
67 cevap 906 göst.