0 oy
316 göst.
Aile kategorisinde (236 puan) tarafından
Merhaba hanimlar bebey7m 11 aylik erkek cok haraketli bi yerde duran digil  tek bakiyorum 2ci cocigu 3 4 seneye plamliyoruz ancak kaynanam falan etrafdakiler. 1 yasi olunca yap dogur bir buyurler kurtul sende.  Bence  bakamam. 2 cocuk birden    ancak bi buyumeleride guzel aslinda.  2 cocuk anneleri veya. 2Cİ cocuk dusunenler sizce. Kolay oluyomu  eksi arti taraflari varmi

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
1 tane oğlum var 10 aylık önceden bende yaşında doguruyum diodum şuan allah olmayana versin diorummm
(236 puan) tarafından
Bende simdi dusunmuyorum sadece. Etrafdakiler digince acabami dedim. Canm
-Reklam-
0 oy
(4,538 puan) tarafından
Benim 7 aylık kızım var 2. Ye hamileyim 5 haftalık görücez kolay mı zor mu
(236 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canm
(458 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun canım benim kıızm da yarın 6 ayını dolduracak 4 buçuk aylık hamileyim
(4,538 puan) tarafından
Senin durumun daha zor Rabb'im seninde yardımcın olsun
(458 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Yani zor olacağı kesin cnm . Benim bebeğim 10 aylık 5 bucuk ta hamileyim tabi planlı birşey değildi ama Rabbim verdiyse yapacak bir şey yok. Ama üzgün falan da degilm yani Allah verdi zor olucak sağlıklı olsun aynı anda büyürler böylesi daha güzel olucak diye düşünüyorum
(4,538 puan) tarafından
Bebeğini sütten kestin mi
tarafından
4 buçuk ay emzirdim sonra kestim mamaya başladık maalesef
0 oy
(776 puan) tarafından
Adetim 3 gun gecikti 6 aylik oğlum var yatip kalkip allah olmayana versin diye dua ediyorum suanda kaldirmak cok zor o sorumluluğu 
(236 puan) tarafından
Amin canm evet seninki kucuk canm  insaAllah adet olursun
(776 puan) tarafından
Âmin inşllah
0 oy
(3,139 puan) tarafından
9 bucuk aylik oglum var 6 aylık hamileyim zorlaniyorum biraz ama diger bebisim doğduktan sonra görücez daha iyi
(236 puan) tarafından
Korunmadan mi kaldin?canm allah kucaga almayi nasip etsin
(3,139 puan) tarafından
Sagolasin yoo istedik
0 oy
(3,036 puan) tarafından
3 4 sene mantıklı bence 1 3 yaş çocuklarda en riskli dönem karakterinin oluştuğu dönem sen biriyle ilgilenieken diğeri hep ilgi bekliycek hircknlasacak olmayincada haliyle sen bilirsin ama diğer çocuğuna yapma bunu 
0 oy
tarafından
Benim iki büyüklerin arasında 2 yıl var iki küçüklerin arasında 14 ay var bir yandan güzel berabe büyüyorlar bir yandan zor ama zorluğu 8 ay sonra rahat oluyor biraz
0 oy
(229 puan) tarafından
Bnm kizlarimin arasinda iki yas var kazayla oldu ikinci o kadar agladim kii simdi sukrediyorumm hiic arladasa uhtiyaclari yokk. Su karantina gunkerinde bile bir gun ilsun sklmadilarr harikalaar.
0 oy
(12,510 puan) tarafından

1 yaş çok küçük bence kendi fikrim. Hem bebek zorlanır hem sen. Benim icin en az ideal olan en azından kendini ifade etmesi, kendisinin rahat uyuyabilmesi desteksiz, wc eğitimi. Benim kızım 2.5 yasında iken hamile kaldım aralarında 3 yas 3 ay var

Simdi kücük olan 7.5 aylık büyük 4 yas bitcek yeri geliyor ona bile bakıyor yardımcı oluyor bana oynatıyor kardesini vs 
0 oy
(870 puan) tarafından
Arasında yaş farkı 5 olması taraftarıyım tam onunla ilgilenmesi gereken zamanda ilginin yarıya bölünmesi kötü bir durum 1 yaş baya erken 
0 oy
tarafından

Milletin lafına bakma , sen kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle davran

0 oy
(15,853 puan) tarafından
Kızım 15 aylik olacak oğlum da 3 aylık olacak ilk ay çok zorlandım. Kızımın alışması falan uzun sürdü kiskanip ağlıyordu. Şimdi çok şükür idare edebiliyorum alışıyor insan bir kaç ay sonra 
0 oy
(48,494 puan) tarafından
ela 1.5 yasinda suan kendime hic guvenmiyorum uyumuyor yemiyor hep pesindeyim o benim dibimde 
0 oy
(458 puan) tarafından
Kaynanan gelip yardım edece kse en azından yemeklerini yapacaksa düşünebilirsin 
0 oy
(471 puan) tarafından
Bence dinleme kaynananı eskisi gibi sanıyolar. Kendine yazık gunah. Hemen yaşlanacaksın. Hele bı bunu büyüt güzelce karakteri otursun biraz küçük çocuk özleyin öyle getir. Benimde oğlum 1 yaşında çok hareketli hamilelik zaten zor bide hem tam yürüme hareket döneminde bı cocuk sonra karnında ki.  Ben şimdi düşünmüyorum ta okula baslayana kadar 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Benim için çok kolay araların da 8 yaş var çok rahatım:)))

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 238 göst.
30 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 524 göst.
0 oy
6 cevap 120 göst.
30 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Hlyaa_96 (565 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 753 göst.

378,253 soru

11,321,452 cevap

34,765 kullanıcı

...