0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (778 puan) tarafından

Kizlar ağzımda aft yaraları çıkıyor devamlı ve çok acı verici bunun kremi var ama ben emziriyorum 3aylik bebem da diye surmuyorum bitkisel bı öneriniz var mi karadut reçelini felan denedim ama nafile :(

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Uzerine karbonat bastir yada tuz bas yakiyo geciriyo sirkeli suylada gargara yapabilirsin 

(778 puan) tarafından
TM cnm saol
(3,617 puan) tarafından
Aynen semros +
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ya o bendede vardi oyle can acitiyoki sirma suda icssen cayda icsen yaniyo konusmana bile engel teramisin krem var onu sur emzirmene engel degol
(778 puan) tarafından
Ayy çok kotu dilim de oluyo inan tat konusuyorumm
tarafından
Kuzum teremisin varmi evde yoksa aldir o iyi oluyo bide yarim cay bardagi sirke yarimda su karistir gargara yap mikrobu kiricak mutlaka dene
(778 puan) tarafından
TM cnm çok tsklerrr
+1 oy
(9,238 puan) tarafından
Tuzlu suyla ağznı iyce  çalkalaynca ağrısı biraz da olsa diniyor. Benim de çok olur
(778 puan) tarafından
Aynen çok kotu bı durum
+1 oy
tarafından
Ya o bendede vardi oyle can acitiyoki sorma suda icssen cayda icsen yaniyo konusmana bile engel teramisin krem var onu sur emzirmene engel degol
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Ben emzirdigim halde sürüyorum bi sorun olmuyor..

(778 puan) tarafından
Biliyorum doktor da olmaz diyo da ben genede korkuyorum bişey olur diye
(27,352 puan) tarafından
Yutmadigin halde sorun olmaz bence
(778 puan) tarafından
TM cnm surxcem artık dayanamyacsm yanagim ağrıyor ta
(27,352 puan) tarafından
Karbonatla gargara yap oda iyi geliyor
(778 puan) tarafından
TM cnm yapıyım
0 oy
(48,700 puan) tarafından
benim bi sene ramazanda çıkmıştı.kocamandi acısı berbat birsey oje gibi sisede fircali ilac almistim a zaman gecmisti eczaneye sor canim emzirenlere uygun vardir ilacı
(778 puan) tarafından
Ondan kullandım cnm bildim dediginickenacort diye ilacı var onu korkuyorum kullanmayi
0 oy
(948 puan) tarafından
Benim annem bizim ensemizi ine ucuyla yakar şeklinde patlatirdi üç saate geçerdi herkes gelir annemin elinden ine ucuyla yakardı ense arkasını
(778 puan) tarafından
O nasıl oluyo cnm yara için degisikmis
(948 puan) tarafından
Cnm aynen çok değişik ama nasıl anlatsan bilmiyorum dış dibinde yararlar olsun dudakdaki yaralar olsun uçuk olsun hepsine birebir ense arkasında bir damar varmış etin altında sadece deriyi hafif Cat diye ses getiriyor şekilde yakıyor bizim doğuda daha doğrusu Urfa'da yaygın olur bu sekil şeyler ama inanaki birebir
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Tuzlu suyla gargara yap geçiriyor canım 
0 oy
tarafından
Sumak bastr ustune cnm sumak suyuylada gargara yap
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Tuzlu su ile gargara yap canim
0 oy
tarafından
Canım eşim sigarayı bıraktıktan sonra çıktı 3 ay çekti çareyi  karadut pekmezinde buldu birebir geldi 1 hafta icimde tamamen geçti 
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Ah ah benim eşimde ondan çok çekiyor yapmadığımız hiç bişe kalmadı özel hastanelere bile gittik Behçet hastalığı diyor ama başlamamış daha ilaçlar falan verdi işte bitti geçiyor Bi hafta sonra tekrar çıkıyor kocama da yazık yemek bile yiyemiyor ya 
0 oy
tarafından
Bende çok sık yaşıyorum yelek temek işkence gibiydi valla ben Karbonat ve tuzlu su gargara yapardım  ama yıne 9 gün falan anca iyileşirdı

Çok geçmiş olsun canım ❤️ 
0 oy
tarafından
Kuzum devamlı çıkıyorsa kesinlikle ihmal etme ciddi bir şey den kaynaklı olabilir 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 216 göst.
0 oy
16 cevap 266 göst.
8 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beyzanur Fidan (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 86 göst.
25 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aylin su (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.
5 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 015.u (19 puan) tarafından soruldu

380,273 soru

11,385,782 cevap

34,885 kullanıcı

...