0 oy
439 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (86 puan) tarafından
Nasıl verdiniz kiloları veya ne kadar sürede bana 4 ay oldu doğum yapalı hep aynı kilodayım emzirmiyorumda bildiğiniz dogal yöntemler varmı aynı zamanda yemeği çok yiyen insan değilim sadece şu icemiyorum

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Birazda yapı meselesi aslında bu ister canım bende sezeryan oldum 4 aylık oğlum var :) 14 kilo aldım toplamda doğumda 6 kilo o gün gitti doğumdan smdiye kadarda 6 gitti 2 geri aldım sonra o 2 yıl geri verdim iniş çıkışlı ama eski kiloma 5 kilo falan kaldı emzirdgim için çok üstüne dusmuyorum öğün atlamadan az ekmekle yiyorum suyu bol içiyorum boyum uzun olduğu için kilom eskisi gibi duruyor rahatsız etmiyor beni ama karnım yumuşak haliyle oturunca falan belli oluyor mekige başladım sıkılaşmak içinde
(86 puan) tarafından
Valla canım kafayı yiyecem nasıl bu kadar kilo aldım diye
(6,360 puan) tarafından
Canm dogumdan sonra 6 ay falan mekik cekmeyin diyolar sen cekince agri falan olmadi mi
Ben 2 ay oldu dogum yapali 65le hamile kaldm 90 a kadar ciktm suan 78 kiloyum emziriyorum da bu kalanlari bi turlu veremiyorum karnim otururken kat kat oluyo cok sinir oluyorum.
tarafından
Diyetisyen flan git istersen psikolojik olarak etkilenmissin süt veriyorsanız fln iyi olmaz
tarafından
Etmenin annesi ben doktoruma sorduğumda üç ay demişti bende iyi hissettim başladım eski kilomdab fazla olan 5 kilo var beni zorlamiyo hareket falan önceden de cekiyordum zaten bı alt yapı var doktoruna sormadan başlama derim bide zaten kilo vermeden sıkılasmaya çalışma mekikle faln yağlar kasa donmesin değişik bı görüntü olur önce kilo ver sonra sıkılaş canim
(6,360 puan) tarafından
Sagol canm ama esimin veni diyetisyene goturecegini sanmiyorum emziriyosun yee dusuncesi var onda buraninda yabancisiyim hastane icin baska bi ilceye gidiyoruz o olmadan gidemiyorum bol su icmeye de ozen gosteriyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
havalar guzellesti koy bebisi arabasina yuruyuse cikin 
(86 puan) tarafından
Daha bebek arabası almadım ama kanguruyla olur
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Canım ben doğuma 71 ile girdim eve geldim 3 gün sonra tartıldım 10 kilo gitmişti. Ama her zamankinden daha fazla şu icmen lazım ki kilo verebilesin. Mesela  normalde günde 8-10 bardak iciyosun diyelim simdi 10 15 bardak icmen lazım  ki içtiğim su hem süte hem sana yetebilsin. Ve bol sebze ye.  Tabi hareket de çok önemli
(86 puan) tarafından
Işte şu içemiyorum emzirmiyorumda kayinvalidem felan hiç yemiyosun nasıl aliyon bu kiloyu diyo eşim bile farketmiş çokmu kilo aldin sen diyo
0 oy
(2,931 puan) tarafından
2 ayda hepsini vermistim geri almaya basladim :( azicik yememden kessem sutum azaliyo bebisim 6 aylik olana kadar bisey yapmiycam malesef :(
(86 puan) tarafından
Nasıl vercem ben bu kiloları
(2,931 puan) tarafından
Bebisler az buyusun ek gidaya baslatalim o zamn diyet spor yürüyüş bi şekilde gitcek. Birde ben 2. Yi hemen istiyorm acil zayıflamam lazim
(86 puan) tarafından
Benimki emmiyo 2.'yi ben kesinlikle istemiyorum hamileligim çok sorunlu geçti sürekli yedim içtim yattım yataktan kalkamadim
(2,931 puan) tarafından
O zaman diyete baslayabilirsin spora flan bebeğin ayaklaninca zaten arkasinda kosturmaktan verirsin sikma canini bu kdar
0 oy
tarafından

Valla 54 Le hamile kaldım doğuma girerken 80 kiloydum doğum yaptım ve suan 55 kiloyum 20 günde gitti yani canım bol bol. Su iç derim emzirsen daha çabuk gidiyor ve normal doğum yaptım ondan mi acaba bende bilmiyorum :)

(86 puan) tarafından
Bende normal yaptım ama hiç şu içmiyorum ve emzirmiyorum acaba ondan mi zayiflayamadim
tarafından
Olabilir canım bol bol yürü de
0 oy
(8,226 puan) tarafından
Ya kuzumm takmayın bu kadar 4 ayda daha vucudun kendını yenı toparlar sabır bıraz sen bebegını besle buyut kendı ruhunu toparla sonrası kılo verme derdı olsun :) ama sunu diyebilirm yemeklerden 15 dk once 2 bardak su ıc en azından tok tutar bebegıne de süt olur.Cok takıntılıysan dıyetısyenle calısabılırsın.benım dıyetısyenım emzıren annelerede yardımcı oluyor 
(86 puan) tarafından
Ben emzirmiyorum canım
(8,226 puan) tarafından
Emzırmesen de dert degıl vucudun bi toparlansın kac kılo fazlan var boy kılon kac su an
(86 puan) tarafından
1.62 boy 80 kilo
(8,226 puan) tarafından
Hmm ebet fazlan varmıs canım alabılıyosan profesyonel destek al dıgrr turlu zordur dıyet yapmak.ben  diyetle hamılelıkten once hamılelık için 12 kılo verdım dıyetısyenle beraber.Cok detaylı bı durum bu yagı azaltıcan ekmegı kesıcen porsıyonu kucultucen suyu cok ıccen bı de yardımcı detoks yapıcan.tursu mayonez keccap olmayacak hazır gıda olmayacak vs vs
(86 puan) tarafından
Hm  anladim canım
0 oy
tarafından
inşallah vrirsn istedgn şekilde kilo cnm. hic bir şey için sıkma canını herşey oluruna varir❤ve 54le hamile kldm ben hamile olana kadar pek ekmek yiyen insan değildm bi ekmek yemeye bsladm özellikle de doğuma yakin haftalarda 33+3iken DGM yaptm ben 70u görmüştüm ama hepsini verdm hızlıca 15gun içinde fln şimdi emziriorm birde kiloda alamiorm buyzdn ve ekmek yemiorm yiyemiorm çok okdd yine bi dilim ekmekle sofradan klktgmi bilirim:)
(86 puan) tarafından
Keske bende verebilsem
tarafından
bende keşke alablsm diorm
(86 puan) tarafından
Bendeki fazlalıkları sana veriyim
tarafından
ole birşey mümkün olsa keşke keskee
(86 puan) tarafından
Herkesin derdi farklı iste

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 522 göst.
29 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedax (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 2,921 göst.
0 oy
18 cevap 2,600 göst.
0 oy
7 cevap 429 göst.
4 Eylül 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esmanurrr (800 puan) tarafından soruldu

377,325 soru

11,291,875 cevap

34,710 kullanıcı

...