0 oy
954 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (4 puan) tarafından

Kızlar 14 haftalık hamileyim ama kendime bakmaya eriniyorum. Evde akşama kadar saç baş dağınık pijamalarla. Bazen kocam benden soğuyacak diye korkuyorum. Birde annemlerle beraber oturuyoruz. Şuan için. Napsam kendime gelirim acaba ruh gibi geziyorum evde. 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bilemiyorum ki canim bi dus ile baslayabilirsin gune mesela  :)

(4 puan) tarafından
Hiç sevmediğim şey helede bu havada :)
tarafından
Ben oyle yaparm her kotu hissettgimde :)
-Reklam-
0 oy
(135 puan) tarafından

Iatemesende sacini tara pijamalarini cikar dusunu al oyle yenebulirsin sonra kendini daha iyi hissediceksin bencede birakma kendini canm

tarafından
Bencede dus insani kendine getiriyo boyle mis gibi tazelenmis hissediyorum sahsen tenimi daha hos goruyorum kremler losyonlar gobusume yag falan ohhh ne guzel kokuyolar sonra giyiniyorum pijama da olsa uzerimde dinc hissediyorum saclarimi yapiyorm sicak bisiler alip tv nin karsisinda keyf yapiyorum tabi bunlardan once bi saat flan evin yemegine toparlamasina ayiriyorum ki hakedeyim bunu :)
0 oy
(90 puan) tarafından

Koca seni seviyorsa seni her halin ile guzel bulur senden sogumaz. Bakim yap kendine ne bilim maske yap dusa gir az bi makyaj yap. Baska ne yapcaksin kendine gelmen icin

0 oy
(44 puan) tarafından

Sabah uyandında bugun çok güzel bir gün de kendini motive sonra duş al saçlarına şekil ver bütün gün elbise dene kendine çay saati yap aç bir film izle güne nasıl başlarsan öyle devam edersin sabah kalkıp hiçbirşey yapmaya erinirsen bütün gün öyle devam eder 

0 oy
(340 puan) tarafından

Durumun varsa benve cik uc bes bseyler al sabah uyan dusuna girr heryerin kremle guzel giyin mqkyajni sacini yap esin gelnce guzel hazirlan. Ben 14+5 im susumu eksik etmem olan gecelklerimi ble gyyom hala seksi seksi :D :D

0 oy
(645 puan) tarafından

Yüz maskesi yap güzel giyin parfüm kullan tırnak bakımı yap canım kaş bıyık alıyorsan onları düzelt dışarı da dolaş biraz açıksan saçını düzelt 

0 oy
(240 puan) tarafından

Bende öyleyim canım iyice bırakmışım elden kasım biyigim orman olmuş aksama kadar pijamalarla evde dolaşıyorum başımı bağlamaya o kadar özen göstermiyorum eşim bazen diyi 9ne deli gibi giyinmişsin falan dalga geciyo napim kendimi toparliycam yüzümde dudağında uçuk çıktı iyilersin ağsa falan yapicam düzene sokucam artık 7 aylık olduk 

0 oy
(225 puan) tarafından

Ayni ben :) ben kasimi biyigimi almaya bile useniyorum :))))

(4 puan) tarafından
Aynen ya 3 aydır kaş bıyık almıyorum ilk onlardan başlamak lazım :)
0 oy
(149 puan) tarafından

Senin derdin ailenle birlikte durup rahat hareket edememen . Bu yüzden kafayı takmışsın kendini boşvermişsin. Kendini boşlaman eşine de yansıyacak diye korkuyosn. Ama asıl mesele senin ailenle birlikte oturman. Acilen ayrı eve geçin kira da olsa eşinle aile kur, bak o zaman kendine de bakarsın eşini de mutlu ederssin:)

(4 puan) tarafından
Bir iki haftaya tasiniyorum ama geçen süre boyunca hep bosverdim kendimi. Babamın yanında nasıl susleneyim.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 450 göst.
28 Ocak 2019 Aile kategorisinde İlk göz ağrım ♡♡ (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 204 göst.
14 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Turkiyem1998 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 230 göst.
5 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ayse22! (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 451 göst.
12 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Asfkbraocl (84 puan) tarafından soruldu

378,324 soru

11,323,719 cevap

34,775 kullanıcı

...