0 oy
452 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (84 puan) tarafından

Dışarıya çıktığımda bayanlar şıkır şıkır makyajlı bakımlı oluyor hep Bense hep elimdeki çocukla hemen giriş çıkış yapma derdindeyım Hemen alelacele giyinen saçlar topuz bi bayanım Eşimin yanında da kendımı kötü hissediyorum öyle bakımsız olunca Benım gbi düşünen var mı yaaa :D kendımı tuhaf hissediyorum 

22 Cevaplar

+1 oy
(1,559 puan) tarafından
Kadın her zaman bakımlı olmalıdir bana göre çocuk  var diye salma kendini 6 aylık kızım yine kendimden ödün vermedim aynıyım o uyuyunca 1 saat bile yetiyor bana hem kendini de iyi hissediyor insan öyle olunca
-Reklam-
+1 oy
(119,342 puan) tarafından
bakim sart ☺️ bizim bi obez var burda 93 kilo oyle olmamak lazim
0 oy
tarafından
Ben yaparım bakımımi canım nazende cami istemez ama yapmak laizm 
0 oy
tarafından

Bende hiç makyaj yapmam saçlarım topuz arada binde bir açarım normal spor giyinip çıkıyorum hiç kendimi kötü hissetmiyorum vallahi :D anneyim anne 

0 oy
(6,681 puan) tarafından

Ben asla makyajsiz dişari cikmayanlardanim:D

tarafından
Hee mende. Yoldasım her defesinde  deyir toya getmiriy. :D
ama bezenmiyende de deyir bu ne haldı
(6,681 puan) tarafından
Mene yoldaşim evvel esebleşirdi indi alışıb))
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Yok ben tam tersiyim evde bakımlı dışarı da bakımsız olurum bakımsız dan kastım makyaj yapmam parfüm sıkmam sadece el kremi güneş kremi kullanırım 
0 oy
tarafından
Off bende oyleyim yaa disari cikinca alel acele feracemi giyim basortumu takip ckyorum evde de sac topuz lastikli etek tisort zaten makyaj yapmaya yapmaya gercekten unuttum yani yapinca kendimi cok cirkin hissedyorum 24 yasindayim esim 34 ama ke dimj o dan daha buyuk goruyorum
0 oy
(61 puan) tarafından
Makyaj nasil yapılır unutdum resmen)))
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ben uyumlu giyinmeye özen gösteririm kapalıyım zaten dışarısı için başka bir şey yapmam :D 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Eşimle cikarsam özenirim esim yoksa sade spor giyinir cikarim
0 oy
tarafından
Evet bende farkediyorum parka gidince kadınların çoğu yeni uyanmış gibi bende makyaj yaparim elbise veya  crop tayt falan giyerim herkes dikkatli bakar
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben suslenirim hep markete bile dağınık gittiğimi bilmem:D hic erinmem hazrlanirken
0 oy
tarafından
Canım onlar 1defa keratin yaptırıyor 6ay saçlar muhteşem. Yıka çık.

Ayda 1, 2aydan bir lazere gidiyor. Lazer tüy bırakmıyor,deri rengini açıyor.

Manikür pedikur. 

Yani temel işlemleri yapınca diğerleri vakit almıyor.
0 oy
tarafından
Eşim gittiğinde çok bakimliydim az önce markete öyle bir gittimki vay bana vahlar bana sjsjs eşim gelene kadar cekiduzen vermem lazım kendime iyice pasaklı oldum
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Gezmeye gidiyorsam  mutlaka makyaj yapar süslenir çıkarım eşimin yanında , ama bebeğimin ateşi çıktı mesela bugün acele geldik saçlar topuz alta tayt aynı dediğin sekildeyim yada günlük markete gidiyorum yada ekmek almaya mesela eskjsi gibi her evden çıktığımda bakımlı olamiyorum bende böyle çıkınca kötü hissediyorum kendimi çocuk olunca  her zaman insanın vakti olmuyor 
0 oy
tarafından
Aynı durumdayım işin garibi istesemde yapamıyorum artık çocuk durmuyo agliyo sürekli kucak istiyo oysa evlenmeden önce kalkardim makyajımı yapar evde bile dursam makyajimi yapardım saçımı yapardım şimdi nerde vakit mi kaliyo yorgunluktan şimdi bile çocuk emiyo ben öyle tel elimde 
0 oy
(3,888 puan) tarafından

Düğüne giderken makyaj yaparım elbise  giyerim, arada sırada çarşıya çıkarken canım isterse yaparım makyaj bazende evde çok coşarsam :D ama evde illaki yapmamız lazım biseyler kızlar 

0 oy
tarafından
Çirkin kadin yoktur bakimsiz kadin vardir :D
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Makyaj anlamıyorum bakımsız ne buldum giy
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Ben evde bakimliyim. Disarida makyaj falan yapmam

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 204 göst.
14 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Turkiyem1998 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 230 göst.
5 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ayse22! (69 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 381 göst.
11 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu

380,110 soru

11,379,246 cevap

34,864 kullanıcı

...