0 oy
578 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Çok korkuyorum doğumdan Allah herkesin doğumunu kolaylaştırsın 25+3 olduk ama hala rüyalarıma giriyo korkuyorum 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben düşünememeye çalışıyorum korkuyorum ama olacak sonuçta nasıl olacağını düşünme bence kendini yıpratırsin 
tarafından
Evet sevdos cantayi evde unutmustunuz enişte bayılmıştı galiba ☺ sizin o bile komik olmuş kiz iyi kurtuldun sevdoş darısı başımıza ☺❤
(119,326 puan) tarafından
Kiz bayildi ayilinca git cantayi getir dedim eve gitti anahtari hastanede unutmus ☺️☺️☺️ valla bizde hersey komedi bakalim örtmenimiz nasi pirtlatcak
tarafından
O doğum anı gelince öyle.bir guc ve cesaret geliyor ki canım emin ol :) o yüzden hiç düşünme gidişata bırak . Ben sürekli bu çocuğu nasıl doğurcam doguramam diyodum ama normal doğumla kucağıma aldım . Nasıl oldu ben bile bilmiyorum oluveriyor
(36 puan) tarafından
İnşallah bende kolayca doguruveririm
(1,567 puan) tarafından
Hiç korkma doğuma giderken yanında birisi varsa meryem suresini okusun bide  hurmayı çok ye yürüyüş yap su iç bid3 bulabilirsen meryem ana eli otu var onun duasını yap
-Reklam-
0 oy
Korksanda dogacak korkmasanda ☺️ en iyisi dusunme
(36 puan) tarafından
:D  ömür boyu orda kalacak değil ya demi :D
Valla geliyom dedimi yusuf yusuf oluyon ☺️ benim postlara bak
(36 puan) tarafından
:D   :D  hiç bilmiyorum ki ne yapılır doğum başlayınca  :D
0 oy
(311 puan) tarafından
hiç korkulacak bişey yok boşuna kendini strese sıkma bebeğine kıyafetler al hayaller kur keyfini çıkar :)
(36 puan) tarafından
Herşeyi tamam olmak üzere bi ben hazır değilim
(311 puan) tarafından
korkma canım hep dua et bak dogur ondan sonra dersin ben çok abartmışım diye
(36 puan) tarafından
Seneye bu zamanlar olsun istiyorum hemen :((
0 oy
(742 puan) tarafından
Bende 17 haftalık hamileyim ve diorum ki o  bebek ordan  ya çıkacak ya çıkacak   o yüzden  boşuna stres  etme
(36 puan) tarafından
Ne güzel ya benim ilk ya belki ondan çok korkuyorumdur
(742 puan) tarafından
Benimde  ilk yaş  kaç
0 oy
tarafından
Korkmaa. Bende ara sıra düşünürdüm nasıl olur diye ama çok üstünde durmadım sonuç olarak çok da zor olmadi doğumum. Dua et Allaha sığın başka yapabileceğin bi şey yok. Allah kolay doğum versin inşallah 
(36 puan) tarafından
Rabbimden başka teslim olacağımız kimse yok o an zaten Herkese kolaylık versin
tarafından
Amin canım
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Kız korkma ☺️ karşında sezaryen sonrası normal doğum yapmış bir bayan söylüyor bunu bak ☺️☺️ Allah kolaylığını veriyor canım ☺️
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Erken başlamış ben 32.hafta da korkmaya başlamıştım. Bol bol dua et doğurunca bumuydu dersin. Doğurunca geçer
0 oy
tarafından
Valla düşündükce işin icinden çıkamıyosun kafandan at yavrunu düşün eninde sonunda olacak kendine güven ver o kadar insan nasıl yaptıysa ben de yaparım de 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Hiç düşünmeyin ve kimse yi dinlemeyin.. Dua edin. Allah yardımcınız olsun bebeği kucağınıza alınca kendiniz i bile unutacaksınız 
0 oy
(381 puan) tarafından

Canım korkma ben  ilk gebeligimde korku heyecan çok vardı ikinci hamilelimde yaşadığım için korkuyordum biliyordum çünkü ne yasiyacagimi ama bebegibi hayal edip kendimi tesselli ediyordum sende öyle yap zor bi süreç ama bebeğin doğdugu an herşey bitiyor :)yoksa kimse 2. 3. Yapmazdı böyle düşün 

(409 puan) tarafından
Benimde ikinciye hamileyim ve ilkinden daha çok korkuyorum sen ikinciyi doğurdunmu ilkine göre daha mı kolay geçti
(381 puan) tarafından
Evet canım doğurdum 48 gün oldu ilkine göre daha kolay geçti benimki ilk çok suni sancı çekmiştim ama ikincide 2 saate doğurdum
0 oy
(2,069 puan) tarafından

Benim ilk gebeligim nedense o korku bende hiç yok o hastaneye gidene kadar da olacağını sanmıyorum ama orda nasıl olurum düşünemiyorum :woot:

0 oy
tarafından

Bende korkuyorum :'(

0 oy
tarafından
Ahhh canım bende 25 +3 ve bende dogumda korkuyorum sureklı sacma ruyalar bende goruyorum bebegımın dustugunu veya ıcımden söküp aldıklarını falan kan goruyorum hep ruyamda 
0 oy
tarafından
Hiiiicccccc korkma ilk doğum maceralı oluyor zsten bilmediğin için ...çocuğu olan kişileri düşün şöyle bı aman o bile doğurmuş ben niye doguramayim diye kendine gaz ver :)))) ve şunu unutma herşey kucağına alana kadar ondan sonra yeniden doğmuş gibi oluyorsun sanki o doğumu sen yapmamış gibi çıkıyorsun dogumhaneden 
0 oy
(857 puan) tarafından
Normal mi istiyorsun sezeryan mı
0 oy
(2 puan) tarafından
Kız sen daha 25 sin ben yarın 31 oluyorum dudagimdan uçuk çıktı sabaha kadar korkudan ilk olunca insan korkuyor yaa
0 oy
(605 puan) tarafından
Korkam allahın izni ile hiç birşey olmaz bak ben 3 tane doğum yaptım 4. Yüde biran önce doğum yapsam die bekliyorum :))))
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Amin canım.. Ama sen çok düşünüyosun sanırım o yüzden de rüyalarına giriyo bilinçaltına yerleştiği için kendini doğum için fazla odaklamamaya çalış tabi demesi kolay insan birazda olsa aklindan geciriyo ama yapmaya çalış yoksa işin içinden çıkamazsın Allah korusun çok stres yaparsın buda senin içinde bebisin içinde iyi değil 
0 oy
(139 puan) tarafından
Ne kadar korksan da o zaman gelince düşündüğün tek şey bir kere kucağına almak oluyo canım bende korkmuştum doğum.zamani gelince tek düşündüğüm sağlıklı bir şekilde hayırlısı ile kucağıma almak olmuştu eminim sende öyle olacaksın:))
0 oy
(153 puan) tarafından
Canım ben ikinciyi doğum yaptığım halde ben de çok korkuyordum ama eni sonu bebisini kucağına alacaksin cokca dua et rabbim yardımcın olsun kolay digum nasip etsin

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,016 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 164 göst.
11 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kardi777 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 151 göst.
25 Temmuz 2022 Aile kategorisinde nurr001 (1,469 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 307 göst.