0 oy
565 göst.
Aile kategorisinde (40 puan) tarafından

Selam hanimlar hayirli ramazanlar

4 yasinda bir oglum var ve bu ara annannesi gilde surekli kalmak istiyor surekli dunde gondermiycektim insana vicdan yapiyor ve sabahtan beri eve gelmeyi birakin bir kez ozledim seni diye telefonla arattirmiyor cok uzuluyorum 28 haftalik hamileyim hamileliktenmidir yoksa normal mi cocuk deyip geciyoruz ama herseye akillari eriyor yeri gelince laf bile soka biliyolar sizlerde mi boylesiniz yoksa annanne babanne de kalinca surekli izin veriyomusunuz :( 

10 Cevaplar

0 oy
(27,307 puan) tarafından

Annem yakınımda olaydi da kizim hep onunla olaydi isterdim. 

(40 puan) tarafından
haklisindir canim ama surekli simartiyolar her istedigini yapiyolar surekli tv telefon bunlarla zamanini geciriyor agzinda tuhaf tuhaf laflar anne baba lafi dinlemek desen hicc yok sanki arkadasiyiz onun babasiyla bi konusmasi var cok zoruma gidiyo terbiyeli bi cocuk yetirstirmek istiyorum ama onlar her hareketine guluyolar affedersn osursa genirse gulerler surekli pipisine elliyolar poposunu opuyolar istedigi hayat orasiymis gibi mesj veriyo resmen zoruma gidiyo
(27,307 puan) tarafından
O zman hayatta koymam yanimdan ayirmam
-Reklam-
0 oy
(311 puan) tarafından
valla ben hiç izin vermedim kızıma öyle alıştırmadım dayanamam çünkü ya keşke sen de alıştırmasaydın 
(40 puan) tarafından
ben alistirmadim canm bensiz uyumazdi bile ramazan girdi gireli bunu cikartti yoksa hic kabul etmiyodu kalmayi
0 oy
tarafından
Babannesi başka şehirde ama kızım biraz büyüsün annemde sık sık kalacağını düşünüyorum ilk torun ve annem inanılmaz düşkün kızıma. Bu durum beni çok mutlu eder oraya da alışması iyi olur bence 
(40 puan) tarafından
biz ayni binadayiz canm gun icinde gider gelirdi ramazan basladi baslayali orda kalmak istiyo her assa indigimde telefon elinde tv acik dogdugundan beri hic bir yere birakmadm
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Bende kucukken anneannemde babaannemde kalmayi cok severdim bu yuzden annemden cok firca yerdim ama bi baska ya anneannede babaannede kalmak 

Benimde oglum buyusun bende isterim gitmesini hem o surecte kndimede vakit ayiririm temizligimizde yaparim 

Evladimda ayri vakit gecirir
(40 puan) tarafından
bizim zamanimiz cok farkliydi bende severdim ama bizim herdedigimiz yapilmazdi ve surekli tv televizyon olmazdi karsimizda
0 oy
tarafından
Cocuk evde sıkılmıs beli canim normal seni aramamasi benim oglumda oyleydi asla gelmek istemwzdi annemlerden hatta alamayalim diye kapiyi kac kere ustune kitlemistir cocuk sevildigi yerde hep kalmak ister bozma moralini sevin ya hep san duskun olup seni bezdireydi bu hamile halinle 
(40 puan) tarafından
biz ayni binadayiz canim  oyle darlayan bir cocukta degildir sanki hic gormuyomus gibi davraniyo ailemin bazi tutumlari hosuma gitmiyo surekli tv elinin altinda telefon yemek yese bile onune telefon aciyo agzina kim ne tikistirirsa artik ole karnini doyuruyo
tarafından
Ozaman kuzucuk bu durumdan memnun ondan gelmek istemiyo sen yemek yedirirken telwfon accanmi yok istedigi gibide cok hareket etmiycek annanesinde rahat iste sikma canini isine geliyo bence bu durum :)))
(40 puan) tarafından
aynen isine geliyor gelsin bakalim kim kazanicak gorcez hic bir sey ogretilmemis bir cocuk olarak dunyaya atilsin
tarafından
Zamanla duzeliyo canim gecer bu yaslarda normal simdi benim oglan 12 yasinda bn git kal derim gitmez
0 oy
tarafından
Çocukken bende çok severdim kalmayi arada sırada kalabilir bence sıkıntı yok
(40 puan) tarafından
bir gun evde birgn assada kaliyo biz ayni apartmandayiz kalmasi taraftari degilm duzeni bozuluyor cok
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Bnm kızımda oyleydi cnm ben hamileydim sürekli.ananesinde kalmak istyordu 1 hafta kalsaydı annem nerde demezdi bnd e oturup ağlardım kızım bni istemiyo sewmiyo dye :) ama takii kardeşi doğana kdar görsen smdi dibinden ayrilmuyo annemlere gttikmi sakın bni bırakma dyo
(40 puan) tarafından
inanin sabahtan beri okdr duygusalim ki gebelik sekeri var bide o bile yuksek cikiyo blmiyorm umarim degisir
(1,186 puan) tarafından
Merak etme cnm değişir kardeşini kiskancagi.icin ewden ayrilmaz
0 oy
tarafından
Bnmki 1 yasinda kaynanamlardan gelmek istemiyor cocuklarin agzi bozuk yollamak istemiyorum aglatiyolarda bazen kcukte degiler yani sinirleniyorum ama sakin kalmaya calisiyorum
(40 puan) tarafından
kolayliklar diliyorum insAllah duzelirler
0 oy
(293 puan) tarafından
Sanırım bu konuyu anneniz ile konuşmalısınız. Çünkü çocuğun her istediğini veriyolarsa çocuk o yüzden orda kalmak istiyor. Benim daha doğum yapmadım. Ama şimdiden anneme de esimede baştan söyledim çocuk benimle olucak hep. Kaynanamın yanında da bırakmam kendi annemin de çünkü çocukların huyları çok çabuk değişiyor. Hemen herşeyi kalabiliyorlar
(40 puan) tarafından
aynen aman kalpleri kirilmasin diye her dediklerini yapip arsiz oluyolar ve anne baba lafi dinlemiyolar malesef

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 178 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,224 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 274 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 333 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde mnre19 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 596 göst.
19 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Ben geldm (1,755 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı