0 oy
2,191 göst.
Diğer kategorisinde (370 puan) tarafından

Bilenler bilir eşimin iki çocuğu var ilk evliliğinden ve ilk zamanlar ben bakıyordum sonra olaylar oldu bana iftira atınca bakmamaya başladım eşim annesine verdi o bakiodu ve bugün gitti çocukları geri getirdi beni ve 15 günlük bebeğimi öylece bıraktı çocuğumu hiç biri istemiyor annemin evine geldim o kadar zor ki yutkunamiyorum ağlamak istiyorum aglayamiyorum kızıma baktıkça içim gidio canım yanıyor Nasıl baş ederim nasıl atlatırım bilmiyorum ama zor çok zor :'(

36 Cevaplar

0 oy
(3,458 puan) tarafından
Boşanmakla çözülecek i herşey 
(370 puan) tarafından
Beraber olmakla çözülmüyor
-Reklam-
0 oy
(864 puan) tarafından
Bu zor günlerde allah hakkinizdan hayırlısını nasip etsin inşallah canım evladını allah bağışlasın
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım hakkınız da hayırlısı olsun 
(370 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından

Ah canım ya ne yaptın sen en başta çocuklu bir adamla niye evlenip basını yaktın neyse olan olmuş allah yardımcınız olsun allah hakinda ne haylirsa onu nasip etsin :'(

0 oy
tarafından
Ah be canım Rabbim yardmcın olsun bu insanoglu böyle işte nankör
0 oy
(357 puan) tarafından
Kim bilir neyin doldurusuna geldi canım sakın ol yavrunun düşün emin ol aklı başına gelince seninle iletişime geçer o anlık bir karar almış anladığım kadarı ile  herşey öyle basit değil emin ol biraz sabır dua Rabbim sana sabır versin evliliğin feraha çıksın insALLAH
0 oy
(3 puan) tarafından
rabbim yardimciniz  olsun  hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Canm öyle bir mahlukat için üzülmeye değmez kusura bakma ama hıc sıkma canını bebeğinde varmış bak ona tutun hepsi geçer inş üzülme bebeğin küçük ama oda etkilenir yazık Allah yardımcın olsun 
0 oy
(59 puan) tarafından

Allah sabır versin çok zor bi durum canım:'(

0 oy
(47 puan) tarafından
Ben de 21 haftalık hamileyim, daha once evlenip boşanmış 1 çocuğu olan biriyle evlendim. Şimdiden başladı sorunlar.. :( rabbim hepimizin yardımcısı olsun 
0 oy
(53 puan) tarafından

Allahım yardımcın olsun güçlü ol ayakta dur güzelim bebeğin için hayata 2 elle değil 4 elle sarıl umarım hakkında hayırlısı olur <3

0 oy
tarafından
Kim sana iftira attı Esin mi ? Şimdi bebek olunca adam diğer çocuklarla ilgili vicdan azabı mi duydu acaba hemen boşanmayın düşünün biraz daha çocukları al yanına adam arada kalmış gibi 
(48,496 puan) tarafından
eski postta ne oldu acaba insallah duzelmistir
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim büyüktür sıkma canını her karanlığın ardından aydınlık var 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim ya kıyamam size Bn bosver belki boylesı daha iyi olur takma 
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Bugün yine postlar hortluyo:ninja:

(610 puan) tarafından
Valla kadıj 2.ye hamileymiş düzelmişler :D üzülmeyinn bacılar kardaşlarr
(44,603 puan) tarafından
Hadiii ay çok sevindim
0 oy
(855 puan) tarafından
Aman eski post nasılsınız şimdi canım kaç haftalık hamilesin 
(370 puan) tarafından
İyiyiz çok şükür iki gün sonra 11 haftalık olacak kısmetse canım