0 oy
2,595 göst.
Aile kategorisinde (129 puan) tarafından
iyi geceler sorunlarımı az çok biliyorsunuz eşimin sürekli başka kadınlarla konuşmasını felan en son bi kadn ayıp karikaturler göndermişti eşime post açmıştım buraya o kadının kocası gndermismis sakalasmislar falanmış biz çok kötü kavga ettik ben hastanelik oldum ertesi gün yine kadınla msjlasmislar ben anlamiyorm bu kadnin kocası olsa nedn konussnlar herneyse eşim sürekli whatsap durumuna kendi fotolarını koyuyordu benimlede koysana dedm tmm dedi kaç gün geçti koymadi 2 gün önce de ne kadar kacsada kaçsin inat ettm fotorf çekildik gece koydum duruma ertesi sabah daha ise gider gitmez fotoyu kaldırdı durumdan ve şimdi baktm fotoraf dahi yok telefonda silmiş daha çok şeyler var ama ben artık düşünmekten bıktım ailem istemiyor boşanma ne olursa olsn otur diyorlar ama benm çok zoruma gidiyor kaldıramıyorum hergun acaba bugn kimle konstu kime göz koydu diye dusnmekten biktm diyormki ew kaynbabamdan kalma 4 katli 4 elti aynı apartmnda oturuyorz boşansam burda kaynanmla beraber otursam nasıl fikir kızlar yemn ederm düşün düşün kafayı yicem artık 37 haftalık oldm hayrlisiylada bi dogursam hamileligm burnumdan geldi bana bi fikir verin nolur napaym ben

26 Cevaplar

+4 oy
(61 puan) tarafından
Bence senin fikir soracak bi durumun kalmamış düşünmen bile hata. Tabiiki boşanmak falan çok zor bide çocuk varsa. Ama emin ol böylesi daha zor. Fiziksel şiddetten de kötü böylesi. Sürekli kendinde eksik aramak.. Boşandığın zaman inanamayacağın bi özgüven gelicek. Davanı aç tazminatını nafakanı al. Kendi ayaklarının üzerinde dur. Rabbim yardımcın olur inşallah
(61 puan) tarafından
İnşallah canım herşey gönlünce olsun
(13,203 puan) tarafından
Hiç anlamıyorum zamanında baban da yaptı diyen dilleri ve cümleleri. Allah önce o insanları ıslah etsin. Bu devirde erkek evladın da arkasında durmak lazımken kız evladın arkasında durmamayı hiç anlamıyorum.
(129 puan) tarafından
evlendirip sonra ne hali varsa görsün demek çok kötü hayrlisiyla benmde kızım.olcak bakalm Allah büyük
(13,203 puan) tarafından
Baba evinde açık kapın olduğunu bilmek en az çalışmak kadar özgüven veriyor insana valla.
(48,370 puan) tarafından
ayaklarinin uzerinde durup calisana kadar kayinvalidenin yaninda idareten durabilirsin sonra ona yakin ev tutarsin kizina bakar oglun okula gider ayaklarinin ustunde durursun canim
-Reklam-
+2 oy
(2,267 puan) tarafından
Boşanma konusunda haklısın ama şimdi sana evinde otur o gitsin diyen olacak aile apartmanı olmasa belki düşünülebilir ama o evde esinden kopmamis olacaksın duygusal olarak seni çok yipratacak. Eltilerini eşleriyle çocuklarıyla birlikte gördükçe zoruna gidecek. Ne olursa olsun o evde kalma bence ..paikolojin daha kötü olur kaldiramazsin diye düşünüyorum 
(129 puan) tarafından
gidecek yerim olsa 3 ay önce boşanmış gitmiştim ama ailem istemiyor bi yandan bende senin gibi düşünüyorm nasıl yapcm aynı apartmnda diye bilmiyorum yemn ederm düşün düşün kafayı yicem
(2,267 puan) tarafından
Ailen hiç mi yanında olmaz . Bosanmayi istemiyorlar demişsin ama kapılarına gitsen geri çevirirler mi. Belki de yuvan yıkılmasın diye böyle diyorlardır. Senin kadar kimse bilemez yaşadığını çünkü
(129 puan) tarafından
babam çocuk sesinden bile çok rahatsz oluyor annem yaşadıklarımı biliyor ogün hastanelik oldugmda kendi gördü halimi bekle akıllanacak babanda zamanında yaptı bak smdi ağzıma bakıyor diyor 2 çocukla gitsem enfzla 1 hafta snra surat yapcklar en ufak laf zoruma gidecek biliyorm ama eşim ewde keyfini çatacak anasinida alır yanına ohh böyle olsn istemiyorm yeteri kadar çektim
(2,267 puan) tarafından
Anladım canim zor bir durum Allah bir çıkar yol göstersin inşallah. Ama annene katılmıyorum benim ömrümü bitirdikten sonra ağzımın içine baksa ne fayda .. böyle olduğu için erkekler kendilerinde her hakkı görüyorlar
(129 puan) tarafından
amin inşallah Allahma hergun her saniye dua ediyorm.. aynen öyle ben kafayı yedikten sonra her b.ku yedikten sonra ben bende kalmadktan sonra ne işe yarar agzma bakması anlamiyorm anlam veremiyorm artk hiç biseye
+1 oy
(273 puan) tarafından
Yani çok zor bir durum katlanmk çok zor bende bosanabilirsen boşan derim ama imkanın da yoksa mecbur boyun eyecen ama adalet hep kadindan yana tazminat nafaka faln herşey iste hele bide ortada aldatma varsa yüzde yüz alırsın yani şu saat olmuş hala uyuyamamissan görünen o ki başka çaren kalmamış böyle mutsuz hayat geçmez
(273 puan) tarafından
Canım etme bulma dünyası Allah büyük yanına kalır mı hem açacağın davalarla zaten sürünür tazminat nafaka faln hele bide iyi bir hakime denk geldin mi daha iyi hiç korkma isteyebildigin kadar işte mahkemeden önce verdigin dilekçe ona ulaşıyor o zman bak onun g.tu nasıl Yusuf Yusuf olur hem aldatma hem şiddet yani imkan yok kurtulamaz essek gibi öder o paraları ben de boşanma davası açmıştım ama biz geri barıştık ben 100 milyar tazminat 1 milyar her ay nafaka mallara ortaklık bide düğünde bana taktıkları altınların hepsini geri istedim dilekçeyi yazan adam bana sana bu kadar vermeseler bile yarısını muhakkak verir mahkeme dedi senin ki hele daha çok verir benimki ne şiddet ne aldatma sadece şiddetli gecimsizlikdi
(273 puan) tarafından
Oda bende çocuk da yoktu ama hamileydim o bir milyar nafaka sadece benim içindi daha cocuklar için ayrı ödemek zorunda yani bak o boşanma davası açılana kadar annenlerde sabır edebilirsen boşanma davası açıldıktan sonra boşandıktan snra o parayla bir ev alıp idare edebilirsin bir yere kadar bnce böyle mutsuz yaşamaktansa idare ederek yaşamak daha iyi hem hayat bu önüne ne getireceği belli mi olur bir bakmışsın sonra çok mutlu olmuşsun yani
(129 puan) tarafından
tmm canm çok saol inşallah dediğin gibi olur nafakami versin bebelerin ihtiyacni karşılaşın başka bişi istemiyorm ne hali varsa kimlerle ne b.klar yicekse yesin
(273 puan) tarafından
İnşallah canım hakkında hayırlısı olsun burda en önemli şey kendine güven insan kendine güvenmediği sürece hep eziliyor rabbim yardımcın olsun
(273 puan) tarafından
Ama sen muhakkak aldatildigini ve şiddet gördüğünü belirt bu sana çok avantaj olur
0 oy
tarafından
Canım bana kalsa mantıklı kalabilirsin yani kaynanan ne der nasıl düşünüyor bilmiyorum ama hiç değil kalmasan bile bı kadın sığınma evine gidersin tazminat davası açar ordan gelen parayla ev tutarsın ama böyle biriyle evli kalmak kendine saygısızlık çocukların da mutsuz bir evde buyumemeli
(129 puan) tarafından
aynen öyle canm valla tükendim artık 27 yasndaym bu yaşıma kadar aglamadigim kadar ağladm üzuldm yok ama adam değişmesi değişmiyor her o telfnu elime aldgmda başka kadnlar kızlar görmekten bıktım inkar etmesinden yıldım yazık banada cocuklarimada dedign gibi
tarafından
Kesinlikle canım bence davani ac isteyebildigin kadar da tazminat işte çocuklarına bakmak zorunda çünkü gerekirse kalacak yerde işte ettiğini çekmeli
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Boşandıktan sonra kaynananla olmaz cnm. Boşa artık bu adamı da belli ki ******** yiyiyor bir haltlar. Aldattığını da söyle donuna kadar al. Nafaka ile de geçinirsin. Ailen de kabul eder bir süre sonra. Evlilik millet için sürdürülemez. Bir evlilik bitmişse bitmiştir. Annem yıllarca sustu 55 yaşında boşandı. Olacağı varsa oluyor iste olan annemin geçmiş senelerine oldu. Senin de senelerin yazık olmasın. Allah yardımcın olsun 
(129 puan) tarafından
aynen öyle cnm smdi otursam sussam eninde sonunda bosanacaz biliyorm bu adam böyle biri cnku anladm neden ozmana kadar kendimi tuketeyim mahvedeyim zaten bittim
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Allah yardımsn olsun
(129 puan) tarafından
amiiin saolun
0 oy
(48,370 puan) tarafından
eltilerin ve kayinvaliden destek olacaksa bosan oturmaya devam et ailen arkanda degilse iki ufak cocukla hicbiryere sigamazsin eger orda rahat ederim diyorsan çocukların buyuyene kadar kalirsin. ufak bebegin biraz buyuyunce ise girersin kayinvaliden iyiyse o bakar çocuklara. 

evet boşanıp orda kalmak kolay değil ama cocuklar açısından bakmalısın seni yorar üzer orasi ayri su devirde anane babanneden baska güvenilecek kimse yok ne yazikki 
(129 puan) tarafından
annemle konuştum az önce canm gel babanla sen konuş diyor dua edin nolur tmm desin gel desin
(48,370 puan) tarafından
hakkinda hayirlisi olsun canim
(129 puan) tarafından
amiiin çok saol cnm insllah
0 oy
(55 puan) tarafından
Özel mesaj bakabilir misin canım 
0 oy
tarafından
Eger bosanmaya karar verirsen oturdugun evi sana tahsis edebiliyor avukatlar kendi evinde oturmaya devam ediyorsun esin gidiyor evden nafakasinida oduyor o sekilde yapabilirsjn ailen istemiyorsa

Ama esinde annesinde ust katta kalirsa o sikinti olur yani bosanma o sekilde nasl olur bilmiyorum yapabilirmisin yada ayri ev kiralasin sana avukatlara danis 
(129 puan) tarafından
bi arkadşın tanıdıgi avukat varmış onunla konuscam canm.haber bekliyorm çok saolasin
0 oy
(2,603 puan) tarafından
Bu kararinda cok haklisin fakat aile apartmaninda yasaman iyi fikir degil bence davani aç sonrada zorlada olsa bi evin parasini al o adamdan gerci adam bile denmeyi haketmiyo ama neyse kendine guzel bi ev tut hakkinda hayirlisi
(129 puan) tarafından
aynı fikirdeyim artk yüzünü bile.gormek istemiyorm okadar seviyordum beni kendnden iğrendirdi soruyorum ne diyor bana biliyormusun boşluğma geldi konuştm bu kadar rahat karektersiz biri işte
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Kadın sığın ma evine git 
0 oy
(258 puan) tarafından
Canım kızın biraz toparlanana kadar kendi annemi ikna etsen bbir süre orda kalsan daha sonrasında bir işe girip kendine ve çocuklara yeni hayat Kursan daha iyi senin için çünkü kaynanayla yaşadığın her gün eşin zaten boşanmış gibi olmayacak adam hala evli gibi sana karışacak edecek hayatını daha da zindan edersin rabbim çok büyük yardımcın olsun inşallah aldatmak aldatılmak dünyada en kötü şeylerden bir tanesi Allah bizi iyi insanlarla karşılaştırsın cocuklarinida sana bağışlasın ❤️
(129 puan) tarafından
amin canm.Allah razı olsun cumlemiznkini inşallah annemle konuştum gel konus babanla diyor akşam gidecem bakalm inşallah tmm der
(258 puan) tarafından
İnşallah canım Allah yardımcın olsun tekrardan
0 oy
(258 puan) tarafından
Canım kızın biraz toparlanana kadar kendi annenii ikna etsen bir süre orda kalsan daha sonrasında bir işe girip kendine ve çocuklara yeni hayat Kursan daha iyi senin için çünkü kaynanayla yaşadığın her gün eşin zaten boşanmış gibi olmayacak adam hala evli gibi sana karışacak edecek hayatını daha da zindan edersin rabbim çok büyük yardımcın olsun inşallah aldatmak aldatılmak dünyada en kötü şeylerden bir tanesi Allah bizi iyi insanlarla karşılaştırsın cocuklarinida sana bağışlasın ❤️
0 oy
tarafından
Bence kayanan arkandaysa ona iyi bı ders verebilirsin baktın akılla miyo sona bosarsin
(129 puan) tarafından
kaynanam çok pasif bi insan canm ne laf soyler ne biz kavga etsek yanmda durur hiç hiç karışmaz bu kaçıncı tmm dedm inanmış gibi yaptm ama olmuyor her telfnu elime aldigmda başka karılar var ben usandm artk yıldım huy edinmiş kendine bikere
tarafından
Canım öle insanlarla uğraşmak çok zor Allah sabır versin
0 oy
(5,377 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun başka ne dicem bilemedim canm 
(129 puan) tarafından
amiiin canm çok saol
0 oy
tarafından
Ne kadar da güzelsin eşin kafayı yemiş cidden..
(129 puan) tarafından
eşim istiyorki ben ewde duraym her dediğini yapaym ne telfnunu kurcalayım ne bisey soraym kurcalayip buluncada gene suçlu benim benle küser valla artk ne dusuncegmi napcagmi şaşırdım bıktım
0 oy
(161 puan) tarafından
Mrb canm bundan önceki postalrina baktm hep eşinle sorunlarını anlatmışsın ve sanırım herşeye rağmen sen bu hiç bı ise  yaramaz adamı seviyorsun..ama karşılıklı olmayan bı sevgi sana sadece azap verir.. böyle sana hep eziyet çektiren hep acı cektirn canını yakan biri için bnce bu kdr dayandığın bile fazla. Ailene anlt bnce eminim seni yanlız birakmZlar ..Al oğlunu yanına git. Yokluğunda belki anlar kıymetini biraz uzak dur ondan sana hasret kalsın ..Zaten senden başka kimsenin ona bı yararı dokunmayacagini anlicaktir 
(129 puan) tarafından
konustuk dedim canm aynılarını sen alışmışsn karılara kızlara bırak beni gideyim seni bırakmam saçmalama gül gibi yuvamı niye bozaym diyor boşluğuma geldi konuştum diyor napmisim canmmi demişim bişimi demişim savunmaya bakarmisn
(161 puan) tarafından
Ay Allah'ım ya yuzsuze bak..aynısını ben yapsaydım namus davasina dönerdi durum deseydin..ya bunlar neye guveniyor ki anlamıyorum ben
(129 puan) tarafından
dedim bende konuşayım ozman benmde boşluğma gelsin naparsn sen bu kadar rahatmisin nasıl bi insansn diyorm bakıyor öyle mal gibi kaldm kalmasına ama aklmdan çıkartamıyorum sürekli aklmda napacam böyle bilmiyorm gerckten
(161 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm..o kdr guzelsin ki ama işte rabbim bahtimizi güzel etsin
(129 puan) tarafından
amin canm benm önemli olan gerçekten kaderinin guzelligmis anladm bi hamile kaldm baksana adam hemn boşluğa düştü Allah büyük bakalm
0 oy
tarafından
Canım ailenin hiç kabul etme oluru yok mu naptın konuştun mu bizi de haberdar et 
(129 puan) tarafından
ailemle konuştm annem gene dogumnu bekle dedi bende sen karışma gelip ben babamla.konuscam dedm tmm dedi sonra eşim olacak herif kalkti söyledim böyle böyle msjlarida gösterdim hiç sesini çıkarmıyor bişi diyemiyor sora sora boşluğma geldi konstum ne var bunda canmmi demişim bişimi demişim elinimi tutmuşum diyor okadar rahat yani aşık olduysan seviyorsan söyle ben zaten gidiyorm bıktım artk sen duzelmezsin bugün bu olsa yarın başka biri olcak dedm elime ayagma kapanıyor dunyann lafini saydim hic sesini çıkarmıyor durup dinliyor anlicagin bi şans daha verdim duzelmicegni tekrar yapcağını bildiğim halde
0 oy
tarafından
Ulan gelde sinirlenme resmine baktım da senin profilinde ki evde senin gibisi varken dışarıdaki o... Larda ne buluyor bu adam ben anlamıyorum. Gerçekten çok güzelsin keşke bahtın da güzel olsaydı insan evlenince baba evine de el oluyor inan sana boşan boşan diyemem ama kal da diyemiyorum :( zor bir durum :( kayınvalidenle konuş kendi dairende kendin kal o bu eve gelirse ben giderim de 
(129 puan) tarafından
tesekkrler canm benm senn güzelliğin bide konuştuğu kadını görsen oturur ağlarız beraber bende ona yanıyorum aldatacaksan ewdeknden güzel olsnda bari millet he desin anlamiyormki boşluğma geldi konuştum diyor bide bisey yokmuş bunda anlamiyorm ben salagm geri kafalıyım herlde
0 oy
(456 puan) tarafından
Niye hastanelik oldun canım dövdümu seni 

Belki boşanıp apartmanda çocuğun biraz buyuyene kadar kalabilirsin hem kaynananla kayinpederinde yardımcı olurlar sana sonuçta torunları nafakada alırsın sonra birkaç yıl geçtikten sonra çocukların biraz büyüdük ten sonra bi işe girer çalışırsın ordanda çıkarsın en azından o kocan olacak adamın heran ne yaptığını kimle olduğunu dusunupte kendini yipratmazsin.
(129 puan) tarafından
yok canm dövmek yok kavga ettik yine bu kadn yüzünden ayıp karikatrler göndermişti kadın ben sınır krizi geçirdim sancm tutmuştu kızım kıpırdamıyordu oyzden acillik olduydm

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 2,188 göst.
0 oy
27 cevap 1,204 göst.
25 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 736 göst.
0 oy
14 cevap 792 göst.
28 Aralık 2020 Aile kategorisinde Nslitpkts (53 puan) tarafından soruldu

377,246 soru