0 oy
302 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,104 puan) tarafından
Kizlar bana et tarifi verirmsnz 1 tabaklik et yapmak istiyorm cok sulu olmasin cokta kuru olmasin yarm kilo kadar cikardm esim seviyo ben yemiyorum tadina bakamicam yani yaptgnz tarflerden verrmsnz internetten baktm ama orda yorunlarda kömür oldu etler falan gordm pisme suresiyle brlkte tarif verirmsnz

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uzerini iki parmak gecicek kadar su koy suyunu cekip iyice yumusayana kadar pissin tam pismediyse tekrar sicak su ekleyebikirsin. Iyice yumusayinca yag tuz koyup kavur.

Yada sogan salca domates eti ekleyip üstünü gecivek kadar su ekle pişirmeye birak.
(2,104 puan) tarafından
Dudukludemi normal tenceredemi
tarafından
Duduklude daha cabuk olur ama bi tabaklik diyorsun normal tencerede de piser
(2,104 puan) tarafından
Duduklude yaptm saol canmm
tarafından
Afiyet olsn :))
(2,104 puan) tarafından
Saol canimm sizede afiyet olsunn
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Suyunu koy yumuşayana kadar pişsin sonra soğanını baharatini yagi yoksa bir yemek kasigi yağ kat kavur..

(2,104 puan) tarafından
Saol canim :)
0 oy
tarafından
Etsote yap canım eti haşla önce sogan biber salca bu malzemelerle 
(2,104 puan) tarafından
Sanirim o dedgnden yaptm oyle bse oldu amineyle anca bu kadar oldu tam yemegi yaparken bi aglamaya basladi ☺️
tarafından
Aman olsun canım çocukla sonucta yapmşn ☺
(2,104 puan) tarafından
Aynen valla ☺️
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Kavurma yap once tavaya yada tencereye yag koy yagin kizinca etlerini koy rengi degisince etin agzini kapat altini kıs ocagin suyunu salacaktir o suyu bitince sicak su ekleyip tuzunu at her suyu bittiginde bak pismis mi die bazi etler cabuk pisior bazilari gec pisior pistiyse su ekleme yagda kavrulsun istersen icjne salca sogan domates biber koyabilirsin sote gibi 
(2,104 puan) tarafından
Saol canim bdahakine oyle yapaym amine agliodu duduklude yaptm sonra haslandiktan sonra tavada salcayla baharatlarla bseler yaptm ☺️
(5,913 puan) tarafından
Iyi yapmissin canim ellerine saglik :)
(2,104 puan) tarafından
Saol canim benimmm☺️❤
0 oy
tarafından
Ben kuYruk yagini eritiyorum once hafif eriyince etleri koyuyorum uzerine kendi suyuyla pisinceye kadar bekliyorum sonra uzeri gecene kadar sicak su koyiyorum o suyuda cekince tuz yenibahar karabiber pulbiber kimyon ve kekik ile mukemmel oluyor
(2,104 puan) tarafından
Kiz oyle aman aman et yemiyo esim ben sevmiom yemiom die fazla almio oda kuyruk yagi falan yoktu ☺️ zaten aminede agliodu duduklude hasladim sonra tavada salca baharatlar falan yaptm bseler saol ☺️
tarafından
Gec kaldim yazmak icim desene :)
(2,104 puan) tarafından
Saglik olsun canm ben gec paylastm ☺️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 100 göst.
24 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ela94 (974 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 220 göst.
27 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beratcinar (2,484 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 227 göst.
14 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 391 göst.
25 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Melda31 (26 puan) tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı

...