0 oy
763 göst.
Aile kategorisinde (1,195 puan) tarafından
Kızlar cuma günü sarma sardı k kaynanmlarda cumartesi gününe neyse dün isim wardi diye geç cktim yukari dedm bakayim napyorlar dye bı ciktim kaynnamn bna olan surati 5 karış konusmadi bnmle bnde snirledndm bn iniym asagya yemek yapcm dedm tamam dedi sonra iftara 20 dakika kala eşimi aryo gelmynzmu iftara dyo eşimde dedi baştan syleseydn yemek yapti dedi sonra hemen üste  ckyo bilmiyormuydu sarma oldgnu dye sonra lafı dgstrdi güya görümcemin oğlu gelms kapımı calmis 1 saat bn acmamisim eşim dellendi annesine kızdı neden kapıyı acmiyalim çocuğa dedi Nye byle yapynz eşime dedi telefnu kapattı bnde snrlednm.soylendim napsam smdi cikmaliyimuyim yanina

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çık ve suratina vur herseyi cikmayark kaçmış gibi görünürsün 
(1,195 puan) tarafından
Eltim geldi nedne cikmuyirsn dedi kaynanmda balkondaydi soylendim dedm.ne cikcam her ciktgmda laf skyo napsam begenmiyo dedm sesimi duydu bn 22 yaşımdayım 2 tane cocgm War kızlar herşeye kosurtym her türlü yemego tatliyi yapmasini blirm eltim 23 yasnda hamur yogurmayi bilmez ama daha değerli
tarafından
Bosver cnm sen allahin yanında ki değerini bilseydin kaynanin  yaninda değerli olmuş yada olmamışsın hic takmazdn
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bugün için sarma sarılmış bunu sende biliyomussun. Kayinvaliden surat  astı diye inmişsin aşağı. Eşine niye haberin yokmuş gibi davrandın anlamadim birde yemek yapmışsın. Kayinvalidenin surat asmasina bisey diyemem haklisin ama orda yenileceğini bile bile niye yemek yaptın buda senin hatan 
(1,195 puan) tarafından
Ama.bana demedi BK yardım ettn yarın yemek yapma çıkın yukarda yiyelim demedi onunda gectm çıktım yanına dedm gideyim.yemek yapaym yapma sarma sardk ya yiyelim demesi lazmdi eltimde aynı binada otryo ona öyle soyledi
(8,081 puan) tarafından
Senin kızdığın nokta aslında eline daha farklı davranması. Direk bunu dile getirirsen belki sorunlar daha kolay çözülür
(1,195 puan) tarafından
Aynen cnm bnm 2 cocgm.war.ewidimde islerm bitmiyo geç ciktysam bir nedeni.war eltimin çocuğu yk öğlene kdar yatyo bu saate ckyo yukari ona bsy demiyo
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Çık canım büyüklük sende kalsın 
0 oy
tarafından
Vala öyle Bi şansım olsa evdeki yemeği dolaba koyarım giderim kaynanam da Bi güzel yerim ya biraz rahat olun surat asmış assın yarın asmaz sen keyfine bak ye iç oh mis
0 oy
tarafından

Cik bence mubarek gunde tatsizlik olmasin 

(1,195 puan) tarafından
Cnm bn kinci dglm sahurtda pisi yaptm cikardim az.once yine ciktm yine sürat asyo bu zoruma gdyo
tarafından
Bisey olmaz herkes kendine yakisani yapar
0 oy
(510 puan) tarafından

Bana kalırsa çık canım büyüklük sende kalsın hem eşinin de canı sıkılmasın arada kalmasın konuyu açarsa da güzel bir dille anlatırsın sen sesini çıkarmayınca bende gidip yemek yaptım dersin sesini yükseltmeden söyle baktın içinden çıkılmaz hal alıyor olay tamam anne de herşeye olayı kapat aman boşver yapan yaptığı ile kalır canım gerek yok hem senin hem eşinin tadını bozmaya canını sıkmaya

0 oy
(290 puan) tarafından
Aman saçmalama ne guzel kurtulmussun ne gidecen defolsun gitsin yuz vermee
0 oy
tarafından

Bi tabak gonderiverseydi madem :D

0 oy
tarafından
Kaynanalardan nefret ediyorum nefret 
0 oy
(608 puan) tarafından
Bunları ben çok yaşadım eğer onları takarsan çok daha yaprlar  ben artık kaale almıyorum berkes yerini bilsin kaçan kovalanır 
0 oy
tarafından
Açmam acmam belki banyodaydim belki müsait değildim onane 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 221 göst.
25 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sugra (1,195 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 645 göst.
12 Mart 2021 Aile kategorisinde Sugra (1,195 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 165 göst.