0 oy
891 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
SİZde durumlar nasil? kiko almak icin kesin bi cozumunz varmi?      ben 70kiloyla doğum yaptım şuan 51im ve dahada verick gbiym bir deri bir kemik kaldım hani ayıptır söylemesi kuyruk sokumumdki yuvarlak bir kemik varmış onu bile gecen frkettm hayatımda ilk kez :)) biraz agir birşey bile direk omuriliğime vuruyor o derece zayıfladım ya nazari değen biri yokmu şöyle nazari degsede bende kilo alsam :)) nezorms kilo almak :( emzrmeyi brksm kilo alirmym acaba: \ 

16 Cevaplar

0 oy
(1,509 puan) tarafından
Kac aylik bebegin canim bende cabuk zayiflayanlardanim 28 gun oldu dogum yapali 80 le girdim doguma sindi 75 im veririm herlade buyuk ihtimal ama bende vermek istemiyorum 
tarafından
4aylk canım ve 6.aydan snra bukdr emzirmycgm diye dsnuorm xnku bu gidişle eriyip biticm:)) Aynen verirsn ama ins vermeden cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
58 ile hamile kalmıştım canım 75 ile doğuma girdim iki buçuk ay oldu şuan 60 kiloyum 15 kilo verdim gittikçe zayıflıyorm hayır diyette yapan biri değilim zaten ekmek hamur işi aram yoktur ezelden beri 
tarafından
Çıta seni :))
tarafından
Yerden bitme c ü c e :) bizde bi laf vardır poposu yere yakın olandan kork diye :)
tarafından
Aynen kork benden canım :))
tarafından
Ateş olsan cürümün kadar yer yakarsın Hatice :)
tarafından
bak bu senin kaburga kemigin. yere dusmus herhalde. :)))
0 oy
(1,933 puan) tarafından

Kız işin sırrını söyle b3nden tam tersi çok kilo aldım kolay kolay verememde nasıl verdino kiloyu:D 

tarafından
asil sen söyle işin sırrını canım:)
0 oy
(887 puan) tarafından
Ayyy darisi basima insallah (herkes amin desin lutfen) 68 le hamile kaldi suan 86 yim ve dort haftam var daha insallah bnde cabucak erieim saglikla
0 oy
(104 puan) tarafından
Ben 53gün oldu doğum yapalı 1 ay aşısına gittiğimde 10 kilo vermiştim 2.ay aşısına nce tartılıcam ama yine baya verdim çünkü hamilelikten önceki pantolonumu giyiniyorum artık :) toplamda 20 kilo almıştım hamileliği imde
0 oy
(6,362 puan) tarafından

Bende 90la doguma gittim suan 76 olmusum ama daha da kilom var insallah veririm 65le hamile kaldim bu arada :)

tarafından
inş canım istedgn gbi olsun herşey:)
0 oy
tarafından
Bende cok zayifim canim.36 ile hamile kaldim bide 3uzdu.ilk ay 39 oldum bulantidan kusmadan yine 36ya indim.17. Haftadan sonra kilo almaya basladim 25. haftaya kadar 52 oldum.erken dogum yaptim dogumda dogumda 6 kilom gitti uzuntu stres derken yine indim 36ya.keske alabilsem bende alamiyorum
(207 puan) tarafından
36 benim ayakkabi numaram yavrum kiyamam yaaa boyun kac? Emzirmede zorluk yasarsin Allah muhafaza sen bol bol beslenmeye bak
tarafından
Sen yine iyisin canim benfazla zayifim.troidlerim hizli calisiyo benim kilo alamiyorum kolay kolay.istah surubu falan cok kullandim kilo aldim ama yine birakinca eski kiloma dondum.bide bu bedenle 3 can tasidim gorenler hep sok oldu :)
tarafından
1.55 boyum.bebeklerim 3 ve 3 bucuk ay kuvozde kaldi cok sukur o surecte sut verebildim ama kesildi sonradan sutun stres ve uzuntuden
(207 puan) tarafından
Valla ben de soktayim su an masallah diyelim canım Allah saglik versin. Sagligin yolundaysa sorun yok senin bunyen oyle demek ki..
tarafından
Cok sukur sagligim yerinde canim.kiz halaya cekermis halamda oyle 50 yasinda 45 kilo minyon oda
0 oy
tarafından

Ben de hamilelikte 7-8 kg aldım ama doğum yaptım iki katını daha aldım herkes kilo veriyor ben aldım psikolojim bozuldu valla :'(

tarafından
desene snn alma benim de verme problemimz var:) valla benm vucudmn tüm kemikleri gözükür hale geldi :(
0 oy
(1,064 puan) tarafından

Ben 10 kilo almistim 8 i dogumda gitmis 2 side kolik kizimla kosturmacadan :D

tarafından
fazla almamssn vermen kolay olmuş cnm:)
(1,064 puan) tarafından
Aynen fazla almadim sukur :)
0 oy
(81 puan) tarafından
Ben hamilelikten önce kilo alamadıgım için diyetisyene gidiyordum .eger sağlıklı kilo almak istiyırsan . 1 bardak sütün içine yarım muz, 1 kaşık bal , 1 kaşık dondurma katıp blendırdan cekiyorsun  bunu günde 2 kez içiyorsun. Ve öğününü artırcaksın . 3 kez en az yemek yemen lazm bir öğünü mutlaka sandviç olmalı .  İçine ne seviyorsan koyabilirsin ben öğlende koyuyordum .imkanın varsa balık yagı hağı da al her gece yatmadan iç oda yardımcı oluyor .
tarafından
teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Ben kilomu boyumu desem haline sukr edersin :))) 
tarafından
merak ettim kız solesne:) valla benim bütün kemklerm gözükmeye başladı iyice :)
tarafından
Oo benim kemikler bariz belli:)) 1.70boyum kilom suan 49 50olur tartmadim sonradan. Onceden 50kiloyla hamile kaldim doguma girerken 62dim.hep boyle kaliyim diyordum:D dogumdan sonra acayip zayifladim
tarafından
sende zyifsn desene benim gibi:( :) ben haytmda hic kuyruk sokumun kemiğini görmedmdi ilk kez gördüm otururken aciyor rhrsz ediyor az bir fazla ağırlık kaldrym hemen omuriliğime vuruor
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Kılo almak ıstıyosan net nazarla frlan degıl dıyetısyenle çalış saglıklı kılo aldırıyolar kalorılı seylerle kılo alamazsın sen dıyet lazım. 
tarafından
şaka yaptım kız nazar isini :))
0 oy
(1,948 puan) tarafından
45 ile hamile kaldım 57 gibi doğuma girdim şu an 48 :(( biraz kilo almak istiyorum ya
tarafından
inş alirsn canım ama emziriormsn?
(1,948 puan) tarafından
Evet canım ama oldu bitti zayıfım yani evlendikten sonra daha da zayıfladım
tarafından
sende bendensn desene:))
0 oy
tarafından
Ben varım canım 75 kilo ile doğum yapıp 1 ayda 55 oldum malesef bende çok istiyorum kilo almak ama malesef olmuyor herşey yiyorum hiç yemek falan seçmem ama yinede tık yok 
tarafından
belli bi yaştan sonra alicgz snra biz almak istemiyecgz ama :)smdide alamiorz maalesef
tarafından
Valla hiç sanmam ya biraz genetik bşey bence doğum yaptıktan sonra doktora gitmeyi düşünüyorum belki bunun bi yöntemi vardır hamile kalmadan önce bütün tahlilleri falan yaptırdım hani vitamin eksikliği falan varmı diye ama yok herşey iyi bünye bu yani kilo almıyor
0 oy
(454 puan) tarafından
58 le hamile kaldim 72,5 ile dogum yaptim ve 15 gun icersinde 58;kiloya geri dondum ve zayiflayarakta gidiyorum ama cok mutluyum zayifladigim icin;) 10 kiloyu 3,4 gune vetmisdim yeni dogum yaptigimda o derece hastaneden bi ciktim esim beni gorunce sok oldu :)  eskisi gibisin dedi durdu:)
tarafından
simdi bana ne oldu sana hiç mi ekmek yemiorsn sen diyor: ((
(454 puan) tarafından
Zayif guzel ama  herseyin fazlasi kotu zayiflikta oyle ..bol bol hamur lu yiyecekler tuket
tarafından
cckla yoruluorm emzrmklede alamioem
0 oy
(3,545 puan) tarafından
Canım 73 le doğuma girdim 60 ile hamile kaldım doğumdan çıkınca 65 kiloydum 28 günlüğüz bugün baktım 63 olmuşum bende kilo veriyorum sezaryen oldu doğum göbeğim yok kilo almak için uğraşma normal ye düzene girersin 
tarafından
benim göbek kaldı maalesef.s ve inş canım ama git gide veriorm kilo alçak gbide gorunmuoem

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 303 göst.
28 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 74 göst.
23 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alyadua1 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.
3 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ceylin16 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
1 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Celen1212 (16 puan) tarafından soruldu

379,949 soru

11,374,144 cevap

34,857 kullanıcı

...