0 oy
322 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 6.5 aylık hamileyim ramazan oldugı için kayınpedermim sürekli biiz iftara cagırıyo gelmeyince kızıyo.ama ben istemiyorm gitmek hiç bana sormuyo ne canın cekıyonsa yapıym demiyo.gidiyorum hiç oturtmuyo beni yoruluyorum misafirleri geliyo fılan. Ve en önemlisi laf sokuyo kocama anlatıyorum benı anlıyomus gibi yapıyo bidaha sana yaparsa konusucam diyo ama ertesi gün oluyo değişiyo gene beni oraya götürmek istiyo.benı sucluyo napıym söyleyn lutfen

8 Cevaplar

+1 oy
(583 puan) tarafından
Kesinlikle  gitme bu virus  ortamında hem misafirlige  gidip hemde misafir mi agirliyorsun hamilesin  sen sana hizmet etsinler ya bu ne saçmalık sende gitme bahane uydur günah yazık sana
tarafından
Uyduryorm ısrar edıyo sen babam kızıyo bilmem ne Dio sen aılemı ıstmeıyosn dıyo
-Reklam-
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Hamileyim yorgunum hastayim de gitme en iyisi
tarafından
Diyorum eşim beni kötü biliyo hep gitmek istemıyorm diye annesını iyi zannedıyo
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Bahane uydur gitme. Neden laf sokuyor

tarafından
Uyduryorm ama gene israr edıyo ertesi gün.nden laf soktu mesela onu anlatym.gecen mısafır gelcekmıs bana soylemıyo gelirken biber getir dıyo.bende işim var bitirip gelcem dedim.gittim niye erken gelmedin dedi misafir var dedi bende nden söylemedin anne dedm bilsem gelirdim yarın yapardm işimi dedim.senınde hep benim misafirim gelince temızlık yapasın tutuyo dedi.ben hamıleyim.bikere bana yardımı olmadı üstelik bendn temıxlık yapmamı beklıyo ve ben o gun hiç oturmadım.sahuru bile bana hazırlattı
0 oy
(34 puan) tarafından
Sancım var doktora sordum dinlenmen lazım yatmam lazım dedi de 
tarafından
Canım cok denedm gene ertesı gun aynı
(34 puan) tarafından
Bu ne dusuncesizlik ya Allah korusun bişey olsa hiç mi vicdani sızlamicak acaba
tarafından
Sızlamaz bana karsı
0 oy
tarafından
Böylebir zamanda misafir mı çağırıyor 
tarafından
Evet maalesef
0 oy
tarafından
En iyisi kavga etsen gitmee
tarafından
Kavgada ettım guzellıklede dedıma ama yok
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Hiç yapmadım ama sn yapmalısın bence nm hamileliğini kullan sancım var desene baya rol yap ahh uh de kalkama baktın inanmıyor mu oraya git aynısını hatta daha fazlasını yap ay müsafir oluyor yapamam da deme onlar utansın sen hamilesin hadi gerçekten böyle bi sancın olsa yine kalk yap deseler napacan.bebeğine bişey olsa kimse biz çalıştırdık demez bi çocuğu doğuramadı derler sen çekersin vicdan azabını kuzum
(12 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum sana Allah korusun bebeğe bişi olsa biz mi yap dedik derler bunlar böyleler yaranilmaz anam
(6,825 puan) tarafından
O yüzden rol yap sancı rolü
tarafından
Evet canım öyle der kaynanam Allah'tan verdi Allah aldı der asla kendine bahane bulmaz
0 oy
(290 puan) tarafından
Bir nevi hizmetziyiz biz gelinler

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 270 göst.
25 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde FM (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 241 göst.
0 oy
0 cevap 99 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,300 puan) tarafından soruldu

380,081 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...