0 oy
1,163 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

image

Kizlarrrr hepinize guzel dualariniz icin tek tekkk tesekur ederim ekmek param yok diye post acmistim ya biraz once kapi kapi yeni muhtar geziyomus tesaduf ya benim kapimda caldi actim ve dedim ekmek param bile yok:( sagolsun tavugundan ekmegine makarnasindan yogurtuna cocuk icin abur cuburuna kadar hersey alip getirmis bebegimede yardim edicekmis<3 hepsi sizin gonulden ettiginiz dualar icin olduguna inaniyorum hepinizi cokkkk seviyorum allah razi olsun sizden<3

47 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Her şeyin rızkını veren rabbim bak işte 
(2,840 puan) tarafından
Evet guzel dualariniz sayesinde allah razi olsun
-Reklam-
+3 oy
(1,948 puan) tarafından
Yaa çok çok sevindim canım o postu gördüm ama canım sıkıldı yorum dahi yapamadım niçin gelmişti ki muhtar önce :)
(2,840 puan) tarafından
Evet zaten sıkıntı yapan bana o vitamin alamiyorum kendimi gectim oglumda bisey yiyemiyo 25 haftalikda hamileyim
(1,948 puan) tarafından
Kötü bi durum inan ki ya Allah yüzünüze baksın inşallah maşallah arayı çok açmışsın ama çocuklarda yaş kaç oğlanın
(2,840 puan) tarafından
9yas olucak aralarinda canim
(1,948 puan) tarafından
Maşallah siz mi istemediniz canım olmadı mı
(2,840 puan) tarafından
Ben istemedim esimde istemedi 7 bucuk yil korundum sonra biraktim istedik artik olsun diye 1 bucuk sene sonra kaldim nerdeyse
+2 oy
tarafından

Kız valla yemek yiyiroum bırakmıştım o kdr moralim bozulmuştu iyi bende yiyim bari gidip :D

(2,840 puan) tarafından
Gitt ye kiz allah razi olsun kuzum heoinizden bende simdi yemek pisircemm kuzum o kadar cok sevindiki anlatamam aburcuburuda gorunce
0 oy
(2,241 puan) tarafından
yaa cook sevindim rabbim bununla baslatsin elinizi acsin insallah . okudugumdan beri aklimdaydi :( 
(2,840 puan) tarafından
Amin canim bebisimede yardim edicekler insallah esimede is ayarlicaklar
(2,241 puan) tarafından
masallah canim cok sevindimm:)
0 oy
tarafından
SSen yeter ki yüreğini temiz tut rabbime kurban olayım benzer durumu bende çok yaşadım hala da ara ara yaşamıyor değiliz. Postu görünce çok üzülmüştüm hemen kendi halim çocuğumun hali gözümün önüne geldi :( rabbim darda koymasın hiç bir kulunu hele hele de evladiyla sinamasin rabbim sizin de yar ve yardımcınız olsun 
(2,840 puan) tarafından
Amin allah razi olsun binkere sizden sizin dualarinizla oldu bu:) bebegiminde ihtiyaclarini karsilicaklar
tarafından
İnsallah canım yeter ki yavruların yüzü gülsün yardımcı olanlardan da allah razı olsun :)
(2,840 puan) tarafından
Amin allah razi olsun
0 oy
(493 puan) tarafından
Vallahi gozlerim doldu RABBİM yardimciniz olsun canim hepimizin yardimcisi olsun su zamanda gecim cok zor afiyet bal seker olsun insallah
(2,840 puan) tarafından
Amin canim allah hepinizden razi olsun
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Tüylerim diken diken oldu şuan Allah razı olsun o muhtardan ne diyeyim allah sıkıştırmasın kimseyi :) o postuna çok üzülmüştüm.. Şimdi çok sevindim iyi insanlar iyiki var
(2,840 puan) tarafından
Allah hepinizden razi olsun kuzum
0 oy
(169 puan) tarafından

Senin adına o kadar mutlu oldum ki anlatamam Rabbim evinizin bereketini arttırsın inşallah kuzum <3

(2,840 puan) tarafından
Amin amin canim allah razi olsun
0 oy
tarafından

Senin adına çok sevindim kuzum. Boşuna dememisler hamişlerin duası kabul olurmuş diye. Valla o postunu gördüğümden beri aklımdan çıkmıyordun. Şu an çok çok sevindim canım bana yapılmış gibi mutlu oldumm<3 rabbim sana eşine yardımcı olsun inşaallah hayatimm

(2,840 puan) tarafından
Allah razi olsun sizin dualariniz kabul oldu
0 oy
(6,724 puan) tarafından

Ne güzel işte canım Allah yardım ediyor bi kapı açıyor :) colugunun çocuğunun rizki 

(2,840 puan) tarafından
Evet aynen oyle oldu sizin dualarinizla
(6,724 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim bol dua et sende canını sıkma ❤❤
0 oy
(758 puan) tarafından
Sen az kalsin beni ağlatiyordun bugun sabah bri aklimdaydin ya . 
(2,840 puan) tarafından
Allah razi olsun kuzum sizden dualariniz kabul gordu
0 oy
(190 puan) tarafından
Ayy çok çok sevindim canım rabbim kimseyi darda koymasin inşallah okurken çok üzülmüştüm coxuklarimada kızdım hatta siz yemek begenmiyorsunuz diye kuru ekmek alamayan var diye. İnşallah rabbimin izniyle bebeginiz riskiyle gelir feraha girersiniz esinizide is verirler
(2,840 puan) tarafından
Insallah simdi bi poset dolusu daha getirdiler baska baska kisilerde aradi yardim etmek icin
(190 puan) tarafından
Allah razi olsun onlardan insallah
(2,840 puan) tarafından
Amin canim amin
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Yaaa cnm o kadar sevindimki diger postu okuyunca gözlerim dolmustu suan valla okadar sevindimki Allah razi olsun muhtardanda
(2,840 puan) tarafından
Hepinizden allah razi olsun kuzum
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Ayyy çok mutlu oldum şu an sevinçten ağlıyorum  bak gördün  mü bebislerinin  bereketini :)şükürler  olsun Rabbime

(2,840 puan) tarafından
Bebisler rizkiyla gelirmis oyle gercekten :) simdide telefonlarim susmuyo muhtar bi kac kisiye vermis numarami ariyolar eksiklerimi soruyolar bi kisiyide aldi getirdi muhtar o ablada koca torba bisiler getirmis
(2,028 puan) tarafından
Rabbim insaAllah eşinize de düzenli  kalıcı  bir iş de nasip eylesin :)
0 oy
(902 puan) tarafından
Ayy çok sevindim canım ya insallah yarinlarin daha ferah olur
(2,840 puan) tarafından
Amin canim hepimizin insallah
0 oy
(797 puan) tarafından
Çok şükür canım Allah razı olsun 
0 oy
tarafından
Oyy kuzum kul sıkısmayinca hizir yetismezmis rabbim agiz tadiyla yemegi nasip etsin cok sevindim canim
(2,840 puan) tarafından
Amin canim aminn
0 oy
tarafından

Yemin ederim ağladım şuan :) rabbim kimseyi darda koymasın çok çok çok mutlu oldum canım çok sevindim ben sana dedim git muhtara yardım eder diye ayy çok mutlu oldum şuan ya eşine işte ayarlicam demiş eşin gitsin yanına yarın canım belediye de ayarlar muhtar sigortası da olur çalışır mis gibi rabbim dualarımız kabul etti boşuna dememişler hamile ve lohusaların duası kabul olur diye Allah razı olsun muhtardan 

tarafından
Rabbim kulunu zorda koymaz canım inşallah birde iş bulursa eşine mis gibi olur
(2,840 puan) tarafından
Is bulsa okadar rahat ederizki insallah hayirlisiyla bikapi kapanir digeri acilirmis :)
tarafından
Evet canım aynen öyle valla ben bile düşündüm durdum oğlu okuldan gelince ne yiyecek diye rabbim hemen yardım yolladı
(2,840 puan) tarafından
Sizin dualarinizla oldu ben buna inaniyorum hamislerin lohusalilarin duasi gercekten kabul oluyo siz okadar uzuldunuz okadar gonulden dua ettinizki kardes bilip beni allah sizdende razi olsun kimseyi darda koymasin
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Cok mutlu oldum ınsallah esinde hayırlı haberle gelır 
(2,840 puan) tarafından
Insallah canm yarin haber vericekler
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Yaa tüylerim diken diken oldu varya çok mutlu oldum ALLAH her daim yüzüne gülsün insaallah
(2,840 puan) tarafından
Amin canm hepimuzin insallah

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 212 göst.
16 Aralık 2023 Aile kategorisinde 2516 (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 214 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mizgintrn (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 649 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,932 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 281 göst.

379,895 soru

11,372,429 cevap

34,855 kullanıcı

...