0 oy
783 göst.
Diğer kategorisinde (553 puan) tarafından

Farkettimde ne kadar ihtiyaç sahibi insan var yiyecek ekmek bile bulamayanlar var benim eşim güvenlik eşleri bu işi yapanlar bilirler maaşları yaptıkları işe göre çok düşük o evi ancak çeviriyor bende önceden çalışıyordum hamile kaldım ayrıldım işimden sonra evde delirdim ne yapabilirim diye şimdi herşey elimizin altında çok çok kolay  ben mesela interneti çok iyi kullanırım sizinde mutlaka  farklı yetenekleriniz vardır bunu kullanın nakite çevirin 10 yıllık evliyim belki inanmayacaksınız eşimden şu zamana kadar bir kuruş istemedim hep kendi kendimi çevirdim şimdi söyleyin bakalım ne yetenekleriniz var bunlara karşı neler yapabiliriz :) 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allah korusun muhtaç olmak zor . Bir ekmeği bile bulamayan bir sürü insan oluyor. Rabbim yardimcilari olsun. Ama bende kadın çalışmıyorsa evde birşeyler yapmasi taraftarıyım. Evde yemek yapıp satanlar var örgü dantel sizleri yapan var. Çocuk bahane değil boş buldukça yapılabilir bence 
(553 puan) tarafından
Asıl çocuklular yapıyor zaten bunları değilmi bencede bahane değil
-Reklam-
+3 oy
(8,080 puan) tarafından
Evet kadınız gücümüzün farkında olmalıyız ama bu eşimizden para istemedik diye övünülecek bi durum değil bence veya istediğimizde eziklenecek. Ben eşimden isterim eşim benden ister eş olmak bu zaten. Hiçte utanmadım bugüne kadar istiyorum diye eşim de öyle. 
0 oy
(12,524 puan) tarafından
Rabbim kimseyi kimseye muhtaç etmesin inşallah 
0 oy
(2,070 puan) tarafından

Bi yeteneğimi keşfedemedim vardır illaki

Sen neler yapıyorsun mesela? 
0 oy
(16,000 puan) tarafından

Kendimde bildiğim tek yetenek sesimin güzel oluşu :D buda evde paraya cevrilmiyir

tarafından
Seçim yapın seslendireyim  diye post açmıştın:)
tarafından
Seçim yapın seslendireyim  diye post açmıştın:)
(16,000 puan) tarafından
Söyledi bi tene
tarafından
Aa ben görmedim o zaman
(16,000 puan) tarafından
Şimdi attım kız
0 oy
(120,776 puan) tarafından
Ben yeteneksizim ama
tarafından
Öyle deme canım zombilerle başa çıkmak en büyük yetenek :D
(120,776 puan) tarafından
Valla tak etti artik gucum kalmadi cekip gidim diyom bakiyom esimin ne sucu var bebegim ufacik nere gidiyim diyom cok cikmazdayim
(1,001 puan) tarafından
Heheheheh yeteneksiz sevdaa
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum bende öyle valla eşim kızım olmasa normalde böyle insanlarla hiç muhatap olmam inan ki bana çok ters karakteri
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Çok güzel kurabiye pasta tatlı yaparım ama nerde satacağım 
(553 puan) tarafından
Pastane yokmu evinin yanında okul yanındaki büfeler bile alıyor konuş bir al götür tattır
0 oy
tarafından
düzenlendi

Hic hic yetenegim yok malisef :D

tarafından
Var güzel yeteneğin ben biliyorum
Sende çok güzel iyilik ve hayır yaparsın buda bir yetenek herkeste olmaz :)
tarafından
Sağol canım benim☺
tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(7,564 puan) tarafından
Netten ne yapıyorsun 
(553 puan) tarafından
Hangi birini sayayım :)
(299 puan) tarafından
Bir tane örnek verebilir misin
0 oy
tarafından
Hiç bir yeteneğim yok mesela benim 
(553 puan) tarafından
Vardır keşfetmemişsindir
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Sesim güzel gitar çalarım Şarkı söylerim şiir yazarım güzel resim yaparım ve bunların hiçbiri beş kuruş para etmez:))))) geçen sene sözlük sitelerine takılıyordum hani para veren bütün vaktimi onlarla öldürürdüm de çok az kazanırdım vermiyorlar gerçekten varsa önerin Yolla gelsin
(553 puan) tarafından
Blog yaz onda iyi para var
(2,891 puan) tarafından
Önerebileceğiniz site var mı Mesela ben birkaç yere yazdım da bir yere varamadım
(553 puan) tarafından
Özele gel
(74 puan) tarafından
Blogda önereceğin site varmı canım
0 oy
tarafından
Herşeye elim yatkın ama eşim destek çıksa keşke . İnşallah bı dikiş makinesi almayı çok istioyuem kendime . İlerde küçük bir hobi dükkanı veya bir bebe giyim falan açmayı çok isterim. 
(553 puan) tarafından
Evde bile yapabilirsin benim arkadaşım evde başladı kendi atölyesini açtı sen ilerlemek iste herşey olur kararlı olursan eşinde engel olamaz inşallah biran önce alırsın makinanı
(887 puan) tarafından
Cnm bnde cok istiyordum 101 e bu hafta gelick aylardir paradini biriktiriypeum ondan bundan arttirip. İnsallah alicam .ama ne gibi seyler yapabilirim bunlari nasil paraya ceviririm .beleri nasil guzel dikebilirim dikise yetenegim var elimde bile dikerim ama hazirlar gibi olmuyor henuz
(553 puan) tarafından
Pantolon paçası bile yapabilirsiniz dışarıdaki terziler 10dan yapıyor yapın 7den gitsin eşe dosta söyleyin kişiye özel elbise dikebilirsiniz büyük beden her yerde bulunmuyor aklıma gelen bunlar
(887 puan) tarafından
Sagol cnm bakalim makimeyi bi alalim bu hafta yavas yavas demiycem
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Güzel dolgu oyuncak  yapıyorum beşik için mobil  amigurumi oyuncak emzik zinciri  cingirak VS tabi çevremdekiler beğeniyor

Dikiş makinem bozuk söyle guzle Bi mini dikiş makinesi alsam güzel dolgu oyuncak yaparım ama uğraşmak da istemiyorum insanlar ile uğraşmak çok zor ve market sorumlusuydum orta reon sevi kasa sefi VS eski iş yerim de dahil  iş bulurum diye düşünüyorum hamdolsun gene yetenek olansa da Rabbım verir Bi yerden rızkı 
(553 puan) tarafından
Benim oturduğum yerde kadınlar hiç boş durmuyorlar birbirimizi gazlaya gazlaya bu hale geldik bende boş duramam
(553 puan) tarafından
Bak müşteri çıktı:)
(12,776 puan) tarafından
Sana belediye yapsın derya ahahahahaah
Yapmıyorum artık yavru kızdan vakit bulamıyorum şu sıralar malzeme de alamıyorum heryer kapalı old için kapanması da yapacak enerji yok
0 oy
(359 puan) tarafından
Ben kuaförüm canım mesleğim bu evlenene kadar çalışıyordum evlenince taşındık dükkanı kapattım mecburen ama ilk zamanlar kafayı yemiştim evde ara sıra komşularına yapıyorum ve bi dönem anket işlerinde çalışmıştım bizimkide elektronik tablet ve bilgisayarla yapıyorduk benimde iyidir bilgisayar bilgim baya anket yaptım bir yıl boyunca destek oldum eşime komşularını arkadaşlarımı gezip yapıyordum şuan piyasa durgun olduğu için yapmıyorum ve bebeğim 6 aylık şuan baya anne bakımına ihtiyacı var geçici süre ara verdim işlere kadın isterse illa ki bir yol buluyo Rabbim hepimize kolaylık versin
0 oy
tarafından
düzenlendi

Öncelikle kimse istemez kimseden bu hayatta bişey ama hayat şartları insanı öyle bir hale getiriyoki istemem dediğin kişilerden yardım istiyosun yapmam dediğin şeyleri yapmak zorunda kalıyosun eşimden normalde hep isterim ben para çünkü gördümki ordan burdan bulup buluşturup getirdiğim erzak olsun yada ben alayım farketmez hiç sormaz anca yer yesin helal olsun ancak bi evde iki baş varsa çocuklar dışında buna mecbur erkek şimdi ise benim elime para geçse bile demiyorum çünkü alışmış kudurmuşdan beterdir erkeği salmıycan öyle para istemem deyipde istiycen yoksa herseyi senden bekler ki ben buna müsade etmiyorum artık şimdi ise mecbur veriyo vericek bu onun görevi ben herseyi yapıyosam oda yapacak bundan sonra oyüzden hiçbişey yapmıycam 

0 oy
(1,699 puan) tarafından
Ben fotoğrafçılık yapmak istiyorum çok merak saldım nereden başlıcam bilmiyorum:((
0 oy
(74 puan) tarafından
En büyük yeteneğim kaynanam ne derse hehe diyebiliyorum başka da yok

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 301 göst.
17 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Aysenur5561 (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 220 göst.
10 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 389 göst.