0 oy
1,017 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar arabamız var şükür 50 55bine gider dio eşim. İstediği bı araba varms yukseltmeyi düşünüyormus karibank a mi gideyim eminevime mi dedi. Benim de gene bilezikleri şuan 42bin ediyor. Düşündüğü araba 80 binmiş. Kusura bakma ama keyfe iş araba değişmek ev olsa yada arsa fln alsan neyse de ben veremem bundan önce 2bilezik bozdum geri gelmedi dedim.morali bozuldu ama ses etmedi sen bilirsin senin dedi.hem bana ehliyet aldırmaz bide ona araba degisemem .ev de almaz altlı üstlü kayınbaba yapmış evi oturyz.vermemkte haklı miyim 

34 Cevaplar

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bencede verme canim, iui kotu arabaniz varmis zaten, daha onemli biseye lazim olabilir bencede verme
-Reklam-
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Sadece yeni bı eve geçerseniz ver araba için verme zaten varmış araba ne gerek var ki yükseltmeye
0 oy
(5,007 puan) tarafından
Arabayı üzerime yap de ne diyor bakalim
0 oy
(18 puan) tarafından
Aynı şeyi bizde yaşadık eşim degistirmek istiyordu benim bileziklerimi istedi ben vermiştim ilk vermem dedim biraz mutsuz oldu sonra iyi yüzün düşmesin diyerekten verdim :) böyle böyle simartiyoruz bunları her istediğini yaparak bilezikler senin istiyorsan verme tabi arabanızda varmış sonuç olarak 
0 oy
(18 puan) tarafından

Aynı şeyi bizde yaşadık eşim degistirmek istiyordu benim bileziklerimi istedi ben vermiştim ilk vermem dedim biraz mutsuz oldu sonra iyi yüzün düşmesin diyerekten verdim :) böyle böyle simartiyoruz bunları her istediğini yaparak bilezikler senin istiyorsan verme tabi arabanızda varmış sonuç olarak 

0 oy
(820 puan) tarafından
Yani altindaki arabanin suyumu cikmis bende vermezdim yani haklisin
0 oy
(65 puan) tarafından
Benim bütün bileziklerimi aldı karamboleye getirdi 
0 oy
(847 puan) tarafından
Valla.once.ev. giden altınlar.zor.geliyor. boswer.
0 oy
(48,738 puan) tarafından
arabaniz olmasa hadi neysede varken tekrar araba icin istemesi olmamis haklısın canım
0 oy
(538 puan) tarafından
Araba piyasası yükseliyor. Bişey kaybetmezsin derim. Alacağınız araba değerlenecek. Siz bilirsiniz. Çünkü biz virüsten önce 105bine araba almıştık. Şu an ki piyasaya göre 126bin. Aldığımız arabanın geçen seneki fiyatı da 80 90 bin arasıydı. Vala iyikide almışız. 
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Haklısın nokta net! Sakın verme 
0 oy
tarafından
Vallahi canım vermek istiyorsan ver de daha geri gelmez söyleyeyim ben sana
0 oy
tarafından
Keyfi bişey bu bence de verme birikimdir yani dursun ilerde ne olacağı bilinmez 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Verme o zaman sende kullanmıyor muşun madem ben verdim ama ehliyetim var istediğim zaman bende olur araba istediğim yere giderim 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 611 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 383 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 211 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Rukieye (2,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 314 göst.
10 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aydan YILDIZ (566 puan) tarafından soruldu

381,324 soru

11,415,549 cevap

34,966 kullanıcı

...