0 oy
1,011 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar arabamız var şükür 50 55bine gider dio eşim. İstediği bı araba varms yukseltmeyi düşünüyormus karibank a mi gideyim eminevime mi dedi. Benim de gene bilezikleri şuan 42bin ediyor. Düşündüğü araba 80 binmiş. Kusura bakma ama keyfe iş araba değişmek ev olsa yada arsa fln alsan neyse de ben veremem bundan önce 2bilezik bozdum geri gelmedi dedim.morali bozuldu ama ses etmedi sen bilirsin senin dedi.hem bana ehliyet aldırmaz bide ona araba degisemem .ev de almaz altlı üstlü kayınbaba yapmış evi oturyz.vermemkte haklı miyim 

34 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kesinlikle..ihtiyac olsa da neyse ama keyif icin birikiminden vazgecme. Arabada bi kazaya ufak bi cizige bakar hersey
tarafından
Hiç arabamzi olmasa verirdim de fuzuli Doblo iyide birşeyi yok .
-Reklam-
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Bence çok haklısın canım sakın verme bileziklerini ☺️
0 oy
tarafından
Haklisin kuzum arabaniz var sonucta olmasa verebilirdin. Erkeklerin bu araba merakı ömür törpüsü zaten
0 oy
tarafından
Sonuna kadar haklisin. Onun yerine ev yapsin araba alacagina yani. Ama Rabbim herseyi gonlunuzce yapsin kuzum
tarafından
Aytacimmmmm
tarafından
Allah razı olsun canm.baba evi varya kendi yapar mı hiç
tarafından
Can busrammm
0 oy
tarafından
Bence haklısın da bileşiklerin 40 bin eder diyorsun bari on binini ver 
tarafından
Canm verdiklerim gelmedi o yüzden gönlüm razı olmuyor .umreye gideriz dedi veririm dedim ama şu durumlarda umre işi askıya alındı .versem umre için gene bana gelcek
tarafından
Iyi seninki tamam sen bilirsin demiş benim kaynım eltimin yüzüğünü alyansina kadar aldı sattı araba aldı düşün 1 sene boyunca alyansiz gezdi ne tek taş ne yüzük ne küpe ne bilezik hiç biri kalmamıştı
tarafından
İzinsiz alsa biliyor hayırlı olmayacağını . O konuda çok şükür iyi
tarafından
Olsun ona da şükür et canım ama yinede araniza soğukluk girmesin dikkat et
tarafından
Allahım hayırlı insanlar la karsilastrsn
0 oy
(382 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın canım bende çok şeyimi verdim hiç biri geri gelmedi bu zamanda araba modeli yükseltmekte ne bileyim verme ne olurs olsun 
tarafından
Model için bide ehliyet aldırmıyor sinir oldim benden gitsin bana yaramasin
0 oy
(1,018 puan) tarafından
arabaya bnde olsam vermem dediğin gbi ev olsa nyse de verme boswer surat yaparsada kanma verirsen unut artık o bilezikleri:) 
tarafından
Canm ya bı bilezik ve ziynet altını kaptrdim .kaynanamlar kurbana gircez siz ödeyin deyince borçları zate bizimde vardı borç .mecbur bozdurdum alcam dedi .almadı doğumda bı 10gr bilezik yaptı aldım ya diyor bende o doğum hediyesi dedim .gidenler değil .hesap yaparsa hesap bende yaparim
(1,018 puan) tarafından
Sana. nasıl. davranıliyorsa sende öyle yapacaksın bu devirde yoksa baş edemezsin sen daha iyi tanırsın onları nolcagini bilirsin az çok onun için mantıklı hareket et
0 oy
tarafından
Araba varmis 60 binde binince götürecek 80 bindekide götürecek keyif için verme önümüzde neler var ALLAH bilir millet aç işsizlik heryer sabretsin bence
tarafından
Hep işyerindeki arkadaşları yüzüne alalım sana diyolardir .neyine yetmiyo basamiyor 1.3 elindeki ondan .şükür kendi annem  taktı onlardan çok
tarafından
Azla yetinmeyi bilmeyen çoğu bulamaz
0 oy
(120 puan) tarafından
Asla verme eviniz bile daha yok eşim keyfi araba değiştirmek istiyor ben olsaydım asla vermezdim benim kayınpederim  kuyumcu düğünün ertesi günü bilezimlerimi  kolyelerimi istedi  burada dursun evde tehlikeli diye verdim bende sonra bir düğün oldi istedim meğersem satmışlar haberim olmadan altın kolye ve 6 tane  bilezigimi  hala da almadılar 3 yıl oldu neredeyse şimdiki aklım olsaydı asla vermezdim sakin verme bir daha geri gelmez 
tarafından
Tüh üzüldüm bak buna . Senden habersiz ne vebal aldılar nasıl yüzüne bakıyorlar .bnm kayinpeder kurbana gircem siz ödeyin dedi borcu bizim de vardı borç .o girecek die bozdurdum napim nasıl ödeyecektim . Üzüldüm bakalım o kurbanı kabul oldu mu.borcu varken girilmez girdigide bnm düğün paramdi .
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Haklısın iyi demişsin verme
0 oy
(381 puan) tarafından
Verme gittim i gelmiyor bende vermedim valla :) gerci istemedi de ama :) olsun kredi ile aldı ama ev alır sa veririm :) 
tarafından
Ev olsa veririm de ayrılmaz analarının dibinden
0 oy
tarafından
Yani o konuda haklisin is icin araba degistirmek zorunda olsa neyse keyfe ne gerek var su zor zaman da verme kiz sakin :))))
tarafından
Yok yok biliyor beni.alamaz da zorla alırsa vebal alır biliyor bana ait olduğunu .gönülsüz alırsa hiç bı hayır goremeyecegni
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Haklısın canım kredi çeksin alsın. Ben bütün bileziklerimi verdim araba almak için bana vermiyor bile arabayi daha kötü ben oluyorum. Yaranılmaz bu adamlara 
tarafından
Heeh ehliyet aldırmıyor bide araba yenileyecem ona
0 oy
(18 puan) tarafından
Bencede verme canım bileziklerini. Arabayı ortak kullansanız neyse bak sana ehliyet bile almıyormuş
tarafından
Sana küfür ettiremem yollarda karilara çoğu kıl oluyormuş küfür ediyorlarmış fln fln hikaye
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Haklisin sakin verme giden gider bidahada gelmez 
tarafından
Gidenler gelmedi valla canm. 2gun önce hatun altın yuksek alamyiz bugün de hatun altın yuksek bozalim araba degiselim
(4,101 puan) tarafından
Yok boswer onu cnm bozma
0 oy
tarafından
Canim biz de aldik araba arabamiz suan 55 bin oldu esik al sat yaparak yukseltti basta biraz  yuklendik verdik  bilezik cok sukur suan ev alma asamasina gdiyrouz
tarafından
Kız ev almaz bu analarının dibinden ayrilamaz .tepeden görecekler illa bizi .öyle al sat yapıp yükseltse niyeti o olsa tmm da
0 oy
tarafından
Ya bu erkeklerin araba merakı beni öldürecek benim eşimde bugün heyecanla beni aramış sıfır araba alıyoruz diyor acaba neyle dedim :) evimiz yok ama 180 bin verip araba alacakmışız senin araba sevdana mı biriktiriyorum ben bu altınları dedimm :))  sende verme sakın canım sonuçta araba var çok şükür idare ediyor ne gerek var şu durumda daha fazlasına 
tarafından
Ev alma araba al 180bine arabada yatar artık .ah bu erkekler .bugün arabayı öyle bı yıkadı temizledi ki gör kız gibi oldu akşama yagmir:)  noldu bitti gitti .
tarafından
Nede olsa araba da değerleniyo satar ev alırız demiyor mu bide :))
tarafından
Bnmkinin aklında ev olmadığı için.
0 oy
(125 puan) tarafından
Sakın verme sana ehliyet çıkarmayana araba mı aldıracak sin, hayır de kesinlikle , sakın sakın verme ,sorna cooooook pişman olursun
tarafından
Vermiyorum canım ya bozuk bozuk geziyor
0 oy
tarafından
Haklisin valla canim ehliyet yoksa yeni arabada yok 
0 oy
tarafından
Ya ben arabayı hep yatırım olarak görürüm 80bine alsa bile size kalmış oluyor yine. Ama emin evim daha mantıklı. Bilezik kenarda dirur eminevimin borcunu öder oda birikmiş olur

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 606 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 382 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 211 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Rukieye (2,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 182 göst.