0 oy
333 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (111 puan) tarafından
Kizlar hastaneye gittim ikili testinin sonuçlarında bazı kan değerlerim sınırda çıkmış. Doktor karnimdan su almayı teklif etti bende kabul etmedim bunun için imza aldılar kabul etmedigime dair.  Bayadir gidemiyorum hastaneye. Üçlü tarama zamanım çoktan geçmiş. Ayrıntılı için ayın 22 sine gün verdiler. O zamanda bayram haftası sokağa çıkma yasağı olur büyük ihtimal bizde köye gideriz ne yapacağım bilmiyorum. Hem bebeğim için endişeliyim hemde korkuyorum ayrıntılı için hiç bir fikrim de yok napicam 

8 Cevaplar

0 oy
(860 puan) tarafından
Rabim yavrunu sağ salim kucağına Almayi nasıl etsin insAllah kuzum esinle konuş bulunur elbet bir hal çaresi gitmeniz lazım sa gidin mutlaka 
(111 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah gidebilriz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ikili teste inanma derim kuzenime çocuk down sendromlu dediler 9 ay ağladı durdu sapasağlam doğdu çocuk şuan 2 yaşında 
(111 puan) tarafından
İnşallah canım bende inanmak istemiyorum ama insanın da içi içini yiyor
tarafından
Işte o yüzden ben bu testlere karşıyım canim ilkinde de yaptırmadım yine hamileyim yine yaptırmadım Allah yardımcın olsun
0 oy
(27,357 puan) tarafından

O.cocugu herşeyiyle kabul ediyorsan boşuna inanma doktorlara .

(111 puan) tarafından
Ediyorum tabi o benim evladım ama bu netsizlik doktorun hicbisey anlatması beni mahvediyor. İlgilenmiyorlar bugün sadece iki saniye ultrasona tuttu. 5.5 ayligim cinsiyrtini sordum görmedim dedi gitti
(27,357 puan) tarafından
Başka doktora gozuk her doktor bir olmaz
(111 puan) tarafından
Bakalım eşimle konusucam inşallah ciddiye alır
(27,357 puan) tarafından
Cocugun sağlığı önemli alsin ciddiye bir Zahmet
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Şu ana kadar gördüğüm tüm gebelerin geneline söylüyorlar  bunu. Banada dedi. Ama inanmadım ayrıntılı USG maşallah  bebeyim sağlıklı  çıktı  şuan herşey normalinde gidiyor 33haftalik oldum. Herşeyin hayırlısı Rabbimden inşallah düşünüp  durma  Rabbim sağ salim kucamiza alalım inşallah 
(111 puan) tarafından
İnşallah rabbim büyük
0 oy
tarafından
Canım benimde riskli çıkmıştı sıvı almayı söylediler yapmadım bende sonra kanimda bebeğinin genetiğine baktılar ücretsiz yapılıyor mus normalde 7 bin liraymis düşük risk çıktı sukur oğlum şimdi 1 yasinda olcak pazar gunu dogum günü sukur üzülme dua et hep ben oyle yaptım detaylı ultrasonda hersey normal çıktı bizim güzeldi şükür 
(111 puan) tarafından
İnşallah bişey olmaz canim
0 oy
tarafından
Canım icinde suphe kalacak belliki bence yaptır 
0 oy
(1,436 puan) tarafından

Ablama ayrıntılida bile ense kalnlgı var böbrekte bise var down sendrmu dediler. Gebelgi boyunca kendni mahwetti bizide tabi ama paşamiz dogdu hçbiseyi yok 2 aylik oldu simdi biz ablami mahvediyoz:D

(111 puan) tarafından
Maşallah canim
0 oy
tarafından
Ozel bi muayaneye git derim. Renkli ultrasonla bi bakılsn
(111 puan) tarafından
Gidicem canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 71 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ebru yilmaz (205 puan) tarafından soruldu
0 oy