0 oy
342 göst.
Aile kategorisinde (365 puan) tarafından
Kizlar hiç asermemistim  2 3 haftadır gözüm döndü çok hızlı kilo alıyorum bide eşimle çok kötü şeyler yaşadım bosanma sureci falan 60 kiloyla hamile kaldım şimdi 74 kiloyum daha 32 haftamdamdayim  canım sürekli kilo aldıran şeyler tatlılar hamur işleri çekiyor yiyorum olmuyo yemeden olmuyo psikolojim çok bozuldu :( bebeğim sağlıklı doğsun bende su ruhsal çöküntüden kuralayım inşallah biraz dikkat ediyim diyorum olmuyo:(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Canim bebegin saglikla dogsun da boyle kiloyu derd etme kuzum insAllah zayiflarsin guzelligine guzellik katar bebegin canm benm<3

(365 puan) tarafından
Inşallah  herşey eşim yüzünden düzenim ruh sağlığım bozuldu  herşeyim zaten çok zor oldu yıllar da olmadı bebeğim inşallah sağlıkla doğar güzel dileklerin icin Allah razı olsun inşallah herşey gönlünce olur  :*
tarafından
Canim Rabbim insAllah her seyi zamanla yoluna koyar bak bebeginde olunca zaten esin sana ve bebegine daha cok deger verecek baglanacak insAllah❤❤❤
-Reklam-
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Üzülme canım verirsin sonra sağlıkla gelsin bebeğin inşallah 
(365 puan) tarafından
Inşallah sağlıkla gelsin tek isteğim bu aslında ama agirlastim kötü şeylerde yaşayınca bi moralim bozuldu :(
0 oy
tarafından
Öncelikle kilodur alınır verilir hiç sıkma canını, sağlıklı olun yeter.. Yediğin şeyler sağlıksız çünkü onlarla ruhsal açlığını bastırıyoraun, mutluluk salgılıyorlar... Eşinle durumun nedir bilmiyorum ama onu düzelttiyseniz konuşun o arada oluşan duygu boşluklarını kapatmaya çalışın bebiş doğmadan. Yemek yemeyi terapi olarak kullanıyorsun şu durumda kilolu olman hiç sorun değil ama sağlığın zarar görmesin. Mutlu olacağın başka alanlara mı yönelsen.. Boyama, kitap okuma, netten dil öğrenme, müzik aleti çalmayı öğrenme vs gibi.. Meşguliyet lazım sana ve biraz da ilgi sonra göreceksin ki azalmış iştahın.. 
(365 puan) tarafından
Deniycem hepsini çok teşekkür ederim tam olduğum durumu anlatmissiniz
0 oy
(1,939 puan) tarafından
23 kilo almıştım şuan hepsi gitti takma kafana 
(365 puan) tarafından
Darısı basima inşallah
0 oy
tarafından
Bişey kalmamış surda doğuma al alabildigin kadar amaaannnn verirsin 
(365 puan) tarafından
Inşallah verirmmm

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 839 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,457 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 283 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Babayevajennnni (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 219 göst.
0 oy
18 cevap 412 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,790 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,446 cevap

34,969 kullanıcı

...