0 oy
1,337 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben burda yana yakıla evlâdım olsun diye uğraşırken onlar 2 dakikalık zevk için nefes alan bebekleri lldurup çöplere atıyorlar doğmuş bebekten ne istiyorsunuz yazık değil mi nasıl canı yanmıştır yaa kıyamam ben ona bunu yapanlarin hiç birine hakkımı helal etmiyorum  :(:'(:(:angry:

25 Cevaplar

+2 oy
(510 puan) tarafından

Haklısın dünyanın sonu geliyor boşuna mı bunca sıkıntı veriyor Yaratan aklının başına devşir diyor ama yok nafile hala aynı millet Rabb'im masumları ve mazlumları korusun İNŞAALLAH İNŞAALLAH:(

tarafından
Aminnnnnnnnnnn
(510 puan) tarafından
Âmiiinn
-Reklam-
+1 oy
(7,971 puan) tarafından
Bunu yapan insan evladi degildir net yorumumjn silinmeyecegini bilsem bisey söylerdim ama anlayam anladi..
tarafından
Değil tabi caniler işte hepsi
+1 oy
(100 puan) tarafından
Allah ıslah etsin cnm böylelerini... Allah sanalda nasip etsin inslalh cnm benim :) ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Inşallah inşallah
+1 oy
(274 puan) tarafından
Kimi bulamaz kimi bilemez canım işte rabbim dirayet akıl fikir en çok ta vicdan versin
tarafından
Aminnn bol bol vicdan versin
+1 oy
(3,919 puan) tarafından
Insanliktan nasibini almamislarr.... okadar evlat hasreti cekenler varki ah dunya ahhhh
tarafından
Ahhh ahhh ahhhh allahım allahım
0 oy
(4,168 puan) tarafından
Rabbim sana Test zamanda hayirli evlatlar nasip etsin canim bazen senin yorumlarini görüp sormak istiyorum diyorum neyse .. üzmim.. 
tarafından
Neyi sormak istiyorsan sorabilirsin canım sormaya üzülmem ama böyle haberler mahvediyor beni
(4,168 puan) tarafından
Tedavini felan .. ya canim buraya kafa dagitmaya geliyosun diye ..
tarafından
Tedavi olmuyorum canım virüsten dolayı durdu başlamadan bitti yani
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Rabbim sanada tum isteyenlerede en önemlisi anneligi babalığı yerine getireceklere nasip etsin. İcim yandi yavrum benim buyuk bi kötülükle acms dunyaya gozunu ama bundan sonra butun iyilikler guzellikler kuzumla olsn insallah rabbim saglik versin :((

Yapan ne durumda yaptı bilmiyom ama canilik baska bisey değil... Allah kahretsin yapanida sebep olanida
tarafından
Aminnn aminnn ne sebep olursa olsun çöpe mı atmak gerekiyor bir sürü kurum var çöpe atmak nedir yaa
(1,964 puan) tarafından
Aynen nolursa olsn yapılmaz ölüme terk.etmişler yavruyu... insallah yakalanir en agir cezayi alırlar
tarafından
Aminnn aminnn inşallah obur dünyada sabinin çektiğini 3 katı acı ceksinler
(1,964 puan) tarafından
Rabbim buyuk kuzum onlar cezasiz kalmaz... onu doğuran belki kotu bisi yasadi basina bi is geldi bilemeyz careszdi bilemedi ne yaptığını ama nolursa olsn bakamicksa guvenilir bir yere vermeliydi. Onu dogurunca hic mi bisi hissetmedi onu nasıl birakabildi aklim almiuo üstelik çöpe ölüme....
tarafından
Benimde aklım almıyor bırakacak bir sürü yer varken neden çöp neden
(1,964 puan) tarafından
Ölsün istemis :/ uff icim daraliyo dusundkce
tarafından
Beddua etmek geliyor resmen içimden zor tutuyorum kendimi
(1,964 puan) tarafından
Allaha havale et kuzum :/
0 oy
tarafından

Yaa büşra  canım benim  kurban olsun onlar o yavruya rabbim sana nasip etsin   o dediğin  gibi a.mnn keyfine düşüp  o çocuğu  yapıp attı  ya sokağa  Allah onları  bi ömür  kahır  ve perişan  etsin inşallah  onlara asla Allah islah etsin demiycem islah da olunmaz  iflah da olunmaz  lanet pislik  insan:(

tarafından
Sevgi çok canım yanıyor dayanamıyorum durduramıyorum kendimi uyumaya korkuyorum rüya girer biliyorum  çünkü ama hakkım helal değil
tarafından
Canim benim  kurban olurum  sana  
Rabbine  sığın  o  senin için  dogru zamani bekliyordur. Böylesine  gelince  ne denmeli bilmiyorum pislik  insan
tarafından
Öyle tabi doğru zamanı bende bekliyorum ama işte böyleleri de canımı yakıyor
0 oy
(1,282 puan) tarafından
Canm bnde gordum allahim ne gunlere kaldik yarabbim vicdansizlar
tarafından
Vicdan merhamet kalmamış
0 oy
tarafından
Allah sanada nasip etsin hayırlısıyla sağlıkla inşaAllah üzme kendini gün doğmadan neler doğar  o bebek öbür dünyada o anadan babadan şikayetçi olcak canım inşaAllah düzgün evlat olur iyi aileye gider
tarafından
Inşallah inşallah o yavrunun çektiğini 3 katı acı ceksinler öbür dünyada
0 oy
(16,000 puan) tarafından
Anne olamaz bunlar psikolojik olarak da bunu yapan aklı dengesi yerinde değildir yoksa ben bir annenin evladına kiyacagina inanmak istemiyorum dünde bir baba 5 yaşındaki oğlunu öldürmüş boğarak sebep ise sevmiyormuş Allah im be olur sen o raddeye getirme kimseyi koymasınlar minik bedenlere 
tarafından
Onu da gördüm işte nasıl kıyabiliyorlar yaa dün kaynanamdaydım eltimin 5 yaşındaki kızı bacağıma sarıldı yenge nolursun gitme dedi burda yat dedi içinden parca koptu resmen söz verdim ona yaz gelsin kalacam diye ben eşimin yeğenine kıyamazken onlar kendi canından kanından olana nasıl kıyıyorlar anlam veremiyorum
0 oy
(6,907 puan) tarafından
Cnm kaç yıllık evlisin ve ne zmndır olmuyor
tarafından
3 yıllık evliyim 2 yıldır olmuyor işte
0 oy
(1,403 puan) tarafından

Busra ben kendimi çok  kotu hisediyom hala vicdan azabi cekiyom :(

Ben senin durumu bilmiyodum gercekten

Bu dan sonra her namazdan sinra aklima geldikce soz sana dua edecem hayirlisiyla doguma girerken de cok cok dua edecem rabbim senin yuzunude güldürsün 

Rabbim kalbine gore versin bu guzel aylar hürmetine 

Sana hayirli evlatlar nasip etsin insallah:'(

tarafından
Üzülme ne olursun siz üzüldükçe ben daha çok üzülüyorum lütfen duaların için de allah bin kere razı olsun
(1,403 puan) tarafından
Amin cnm ama emin ol rabbim senin yuzunude güldürecek insallah  tez vakit
tarafından
Aminnn inşallah
0 oy
tarafından

Ah kuzum icim yandi benimde sorma :'(

0 oy
(7,573 puan) tarafından
Rabbim sana tez zamanda sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah.  Bunu yapanlar. Rabbim illaki hesap vakti  gelince soracaktin
tarafından
Sorun bende değil ki canım
(7,573 puan) tarafından
Anladım.
tarafından
Yinede çok saol canım bnm
(7,573 puan) tarafından
Rabbim büyük.   Umut herzaman olmalı.
tarafından
Umut her zaman var
0 oy
(2,772 puan) tarafından
Çok üzüldüm ya acaba onlarda nasıl vicdan var:(
tarafından
Vicdan mı vicdanı olan onu yapmaz
(2,772 puan) tarafından
Acaba buldular mı ailesini :(
tarafından
Bilmiyorum ki Rabbim nasıl biliyorsa öyle yapsın onları
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Ahh kuzum evlat her sekilde sinavdir. ALLAH seni boyle siniyor evladim olsun diye siginiyosun Allaha, kiminide boyle siniyor iste. ALLAH bu sinavi gecenlerden eylesin insallah. Bunu yapan her kimse Allahin bi sinavindan gecemedi ama sen gecersin insallah canim
tarafından
Inşallah inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim bize isaret gonderiyor ama hala anlamiyorlar virus insanlarin aklini basina getirir kalplerine vicdan girer diyoruz ama bosuna malesef 
tarafından
Maalesef ki öyle
0 oy
tarafından
Rabbim bu hasretini en kısa zamanda son bulursun canım benim inşallah Rabbim çifter çifter nasip etsin amin amin amin amin amin amin amin amin amin 
tarafından
Aminnn aminnn inşallah
0 oy
(1,338 puan) tarafından
Bende yıllarca çocuk olsun die uğraştm ve senin dediğin gibi bebekleri öldürenleri çöpe atanları duyunca ağlardım ve beddua ederdim ve yine duysam yine ağlayıp beddua ediyorum yazık onlarda can hemde en masumları

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 382 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde hayrullahkubra (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,000 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (7,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 574 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,038 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 579 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Birprensannesiiii (1,154 puan) tarafından soruldu

397,279 soru

11,882,008 cevap

36,003 kullanıcı

...