0 oy
1,034 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Şimdi kızlar malum annelr günü bugün.

Bende durum yapicam annemi ama ya kaynanam.

Bu sefer o kızacak beni niye yapmamış diyecek. Siz ikisini aynı anda mi koyuyorsunuz.

Yani annemizi ve kaynanizi watsp durumda paylaşır mısınız anneler günunu

32 Cevaplar

+5 oy
(3,669 puan) tarafından

Ikisinide paylaşmıyorum kökten sorun hallediyorum:)

(2,047 puan) tarafından
Bende aynen :))
(3,669 puan) tarafından
Ahahaah en iyisi :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Iste ben o duruma dusmemek icin ikisinide paylasmicam;)

tarafından
En iysi galiba
0 oy
tarafından
Şunlar hariç kişilerle paylaş de kaynanayi çıkar görmesini istemiyorsan
tarafından
Bu da bı seçenek
tarafından
Kesinlikle dogru ben öyle yaptım :)
0 oy
tarafından
Bende çok merak ettim 
0 oy
tarafından
Valla kaynanamı bir yerde anamı üç yerde paylaştım :D ayrı ayrı paylaştım bizim aileler görüşmüyor çünkü
0 oy
tarafından
Yok paylaşmam çünkü ikiside whatsap kullanmıyor 
0 oy
(1,822 puan) tarafından

Ben sadece kendi annemi paylasiyorum. Gecen senede oyle paylastim kaynanam trip atti beni niye paylasmadin diye bende hep bana tripleniyon ogluna desene oda paylasmiyo dedim dogru soyluyosun dedi. Zaten durumlarim kaynanama gizli o gormuyo hic birini :D

tarafından
:D damla varya cok fenasin he :D
(1,822 puan) tarafından
Valla ne yalan soyleyim oyleyim :) ama kaynanam iyidir bak cok sever beni bende severim onu aslinda ama kendi annem yerine koyamam hic bi zaman. Hep bana trip atiyo nazlaniyo ogluna gelince hic trip yok napim :)
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Hiç paylaşmadım paylaşmayı da düşünmüyorum. Annesi olmayan var anne olupta yavrusunu kaybedenler var. O yüzden hiç gerek duymuyorum. Burdan da doğurmuş, doğuramamış, doğurduğunu kaybetmiş olan bütün annelerin bütün kadınların, annelerin, anne adaylarının gününü kutluyorum.
(61 puan) tarafından
Çok haklısın canım gerçekten seninde anneler günün kutlu olsun ❤️
(2,332 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤
0 oy
(443 puan) tarafından
Ben annemin resimini paylaştım ve başta annem olmak üzere tüm annelerin anneler günü kutlu olsun yazdım

Bana göre alınıp kırılacak bı durum değil sonuçta beni annem doğurdu büyüttü emek verdi en başta herkesin kendi annesi hak eder diye düşünüyorum.
0 oy
(670 puan) tarafından
Ben ikisini de paylaşmıycam yarın annemi ararım kaynanama da derim anneler günün kutlu olsun tamam bitti 
0 oy
tarafından
Ikisini de koymuyorum. Ben sevmiyrm zaten sosyal.medyadan kutlama olayini. Onun yerine ararim yada ziyaret ederim
0 oy
tarafından
Ben anami paylastim oda anasini paylassin onu paylasacak ve dile dokecek kadar sevgi birakmadi kendileri 
0 oy
tarafından
Annemi coronadan dolayı göremiyorum 3 aydır.. 

Geçen özledim durum yaptım. 

Hediyemi gönderdim, kutladım erkenden.. 

İkisinede..

Dahada gerek görmüyorum wp ye kanıtlar gibi.

Eğer aranız iyiyse ilk anneni paylaşıp yaz, 2.olarak kayınvalidenide paylaş ki alınmasın wp si varsa görür bekler kendinide görmeyi. 
tarafından
Öyle yaptım cnm . Inşallah yine kizmamistir
tarafından
Yok artık daha neden kızsın. Sen yapacağını yaptın tatlım için rahat olsun. Gerisi onun karakteri.
tarafından
Şey yazdım kızımın biricik babaannesi anneler günün kutlu olsun. Bana şey demiş kuzumun annesi seninde kutlu olsun
0 oy
(12,513 puan) tarafından
İkisi de ona olan sevgimi bilirler 

O tarz seyler paylasma taraftarı değilim her kim olursa olsun özelimde hallederim ☺️
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Bn kendi annemi paylaştım eşime dedim sen de anneni paylaş öyle anlaştık kimse de darılmaz herkes annesini paylaşıyor sonuçta 
0 oy
tarafından
Aman paylaşma  boşver  ben çekemem 

Ikisi de kızar  onu yapsam o 

Onu yapsam o 

Ben sessiz sessiz takılıyorum   sende öyle  yap 
0 oy
(61 puan) tarafından
Anneme özel güzel bı vdiyo çektik kızımla beraber anneme atim geçen sene kaynanama çok güzel bir hediye almıştım kalkıp evine gittim sürpriz yaptım  oda gelen geçene oğlum almış oğlum bana sürpriz yaptı  demişti halbuki oğlunun aklında bile yoktu bende hiç umursamadim anneme çiçek sepetinden hediye yolladım eşime söyledim Kendi annene de bısy gönder diye bovser ne göndericm dedi o yüzden ne kutlarım nede resmni durum yaparım hak eden insana herşey yapılır hak etmiyene kulahimi vermem benim öz annem bile olsa  eğer içten geliyorsa onunda anneler gününü kutla ama esimn annesidir yapiym ama içten değil diyorsan hiç yapma bence benim fikrim bu arkadaşlar  
0 oy
(772 puan) tarafından

En güzeli düğünde her iki anneninde olduğu klasik bi poz vardır onu paylaş anneler gününüz kutlu olsun de geç :D

tarafından
Kız öyle de annme haksızlık olur diye düşünüyorum
(772 puan) tarafından
Neden ki canım
0 oy
tarafından

İkisini yanyana koyuyolar genelde ya bennn ben ne yapayım üvey annemde var etti üççççç :unsure:

tarafından
Ahah doğru diyon kız
(772 puan) tarafından
Bende aynı pozisyondayım en iyi bi yerlerde foto paylaşmaktansa arayıp konuşup kutlamak hangimizi daha önce aradı die dakkalarına bakmazlar heralde
tarafından
Aynen canım aynen öyle
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Çok saçma. Kaynanan senin gerçek annen değil ki. Anneler günü demek seni büyüten emeği asla ödenmeyen günün minnet için teşekkür edilen bi gün. Şimdi kaynanamı paylaşıp teşekkür mü ediceksin? Saçma yani tabiiki annesi paylaş. Sorarsa beni o büyüttü dersin konu kapanır

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 117 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sila_eymen (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 451 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde MehSinOz (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 135 göst.
16 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu

380,055 soru

11,377,241 cevap

34,864 kullanıcı

...