0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Esim gorumcelerime hediye aldı biri bekar diğeri evli bekar olana kahvaltı takimi tencere takimi fln aldı güzel hepsi diğerinede bambum fincan takımı tencere fln neyse bi tane daha kahvaltılık sipariş etmiş bu farklı bunu kime aldin dedim bekar olan gorumceyr dedi neyse dedim almışken aynısını alsaydın diğeriyle sonra bunuda o zaman diğer kardeşime veririm dedi bende onun durumu iyi istediğini alabilio ona farklı birşey al bu bizim olsun neyse yok falan dedi bizim varmış dedim onlarında var boyle deyince sinir oldum alsın kardeşleri birşey demiom bana sana birşey almam artik senin herşeyin var eee onların da var istediklerini alıolar bu arada da bana da günlük kullanmaya yemek takimi aldı ama sonra kullancakmisim ölünce kullanırım artik dedim ben alıp almammasinda değilim ama yok sana birşey almam falan deyince zoruma gitti niye kardeşlerine 5 parca takim alio varken anlamıom bana öyle dio dedim zaten bize alırken birseye hevesli değilsin dünya mali dünyada kalır dio ee dedim niye calision o zaman lafı iyi bilion dedim sinir oldum kbakmayin biraz uzun oldu 

11 Cevaplar

0 oy
(157 puan) tarafından
Bu bolluk nerden geliyor Allah daha çok versin de :) bı de garibime gitti bı erkek niye kahvaltılık alıyor ki kardeşlerine falan .degisigime gitti canım. 
(146 puan) tarafından
Bnm esim alır kardeşlerine internette uyguna buldum deyip deyip aldı arastirioki nasıl dedim bana birşey alırken boyle yapmıon alsın ona lafim yok gorumceleimde sağolsun bana çocuklarıma alırlar eşimden daha çok alırlar
(157 puan) tarafından
Anladım canım çoğu kadın buna takılır ama senin için durum böyle ise üzülme boşuna. Erkekler işte ağzına geleni söyler . Evin hanımı sensin cikar kullan. Asıl sana bişey yok bundan sonra de :)
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bosver canım sıkma canını, kiskandin sanip inadina soylemistir o anda eşin. Gonulden dememistir, sahura yarin cikar o takimlari kullan mezarami goturecek missin
0 oy
tarafından

Çeyizinde yapsaymış bi takım 200den başlıyor :angel:üzülme canım sende istediğini al kendine 

(146 puan) tarafından
Bn almK için şey yapmiom ki durduk yere sana birşey yok fln demesi sinir etti
0 oy
tarafından
Seni gazlayip üzmeyelim bence gerek yok.  Takmasan daha mi iyi edersin sankim:( 3 günlük dünya takılma boşver ev eşyası kadına aittir istediği an istediğini kullanır kullanma lafina hiç bakma..  kkocan onlara  abilik yapıyor iyide yapıyor .  abim mesela o kadar çalıştım eline verdim senelerce ama  ben evlenince hiç birşey alıp vermedi bana ceyziime hediye olarak aklıma bile gelmezdi bu yaptığı taki seneler geçti gözüme batmaya başladı bu durum üzüldüm gerçekten. Herşeyimi kendim yaptım nişanlaninnca da eksik kalanları kendim tamamladım çok şükür  . Bence alsın karışma bir şey olmaz. Durumunuz olmaz o ayrı 
(146 puan) tarafından
Alsın ben almasına birşey demiom bana öyle laflar deyince üzüldüm hatta beraber baktık su güzel mis flndiye bn de isteyerek baktım seçtim
(2,625 puan) tarafından
Cnm seni merak ediyodum bende noldu qarantina bittimi bebegini aldinmi kaynanan dan insallah almissindir
0 oy
(151 puan) tarafından
Cnm cok haklisn valla bna yapsa kocalakdan saymaam evli olanin kocadi yokmu kndsi alsin esnin ndn aliyorki bekarada ne gerek var annesi olsa insan tamam der ala ala duauncesz bnm esim olsa eve mi bile sokmam sogurum sen cok haklisin valla isterde senn evinde 10 tane olsun sana baska bise alsin ala ala gck oluyorm ya
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Eşlerin her lafını  ciddiye almamak lazım espiri olarak nazi geçiyordur sana öyle demiştir küçücük   lafları kafaya takmamak gerekir yoksa bir ömür gecermi 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Rabbim birini bin etsin insAllah daim olur umarım. 

Ama esin haksızlık yapmış tabiki kardeşlerine alsın ama seni kırıp dökmeden. Almalı 

O.hediye senide razı etmeli. 

Zira ne anlamı kalır .

Dunya malına sebeb birininizi kırıp dökmeyin.

(146 puan) tarafından
Öyle bakalim
0 oy
tarafından
Dunya mali dunyada kaliyosa kardesleri mezara mi goturcek 1 parca alsa yeter 
0 oy
tarafından
Maşallah eşin para saçıyor Allah daha çok versin kardeşine kahvaltı takımı tencere takımı alanı da ilk kez gördüm 
0 oy
(48,708 puan) tarafından
hediye almamis hediyeye bogmus :) 
0 oy
tarafından
Ben olsam bende sınır olurdum yaaa

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 206 göst.
11 Haziran 2022 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (222 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 378 göst.