0 oy
5,889 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar yikadigimda bardaklarimda beyaz beyaz noktalar bazen çay tanesi kaliyor 2dir. Sebebi ne nasil gecirebilirim yardimci olurmusunuz

6 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Bardakları  sudan geçirip koymuyor musun ki  Çay tortuları kalıyor . ?

Birde makina bitince ben hemen açmam kurutma yapsın die . Yapmıyorsa makinanda  sıkıntı var bi servis çağır 
tarafından
Koyuyorumm bazen deterjanlayip oyle koyuyorum hatta. Ama kurudugunda icinde tortu kaliyor beyaz beyaz noktaciklar. Sanirim deterjan tortusu anlayamadim:((
(4,875 puan) tarafından
Makinanı  boş çalıştır  o zaman   yada kullandığın
Tablet deterjanını değiştir
-Reklam-
0 oy
(382 puan) tarafından
Canım makineni boş olarak içine sirke ve karbonat koyup çalıştır boruların tikanmisdir filtreni felan guzekce temizler öyle en yüksek ısıda sirke ve karbonat 
0 oy
(144 puan) tarafından
Su lekesi canım sudaki kireçten oluyo arada bir bir iki avuç limon tuzu atıp en yüksek ayarda boş çalıştır içini kirecini temizler bide parlatıcı gözüne sirke koy
0 oy
(223 puan) tarafından
Annemin makinesinde öyleydi mat mat çıkıuofu bulaşıklar filtlerini pervanelerini yağçözle temizledik uıkafık içinde bol sirke karbonat atıp en yüksek devirde çalışırdık şimdi tertemiz çıkarıyo
0 oy
(531 puan) tarafından
Cnm benmde oyleydi pervaneleri filtreyi temizle icine bir bardakla sirke koy dikkat et dokulmesin deterjan gozune de karbonat koy calistir o bitince makinanin ic kisminda duvarinda yani bi yer var orayi 4 e getr
0 oy
(385 puan) tarafından
Makinanın tuzuna dikkat et tuz azalır veya biterse tortu olur ve kurutma yapıp soğumadan açma makınayı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 71 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde mrcn06 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 326 göst.
5 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 215 göst.