0 oy
2,394 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Biraz da korkalım   :D   

25 Cevaplar

0 oy
tarafından

Heeeeee ben 

Allah affetsin benim halam bana çeyizlik  patik vermişti  içinde  bişey  çıktıydı. Bi hocaya sordum oğlumdan başkasıyla  evlenemesin  diye yapılmış  kim yapmışsa  dedi ☹☹☹☹☹
tarafından
Allah korumuş valla
-Reklam-
0 oy
(901 puan) tarafından

:D

Fazla merak iyi değildir derler ya dogru bu gece eşim sahursuz kalacak çünkü ben bu gece o mutfağa gitmem :devil::dizzy:tırstım eski şeyler geldi aklıma komşum 

tarafından
Gündüz gireydin keşkem kuzum :) şimdi eski den ne yaşadın diycem aklına geldikçe korkacaksın boswer uyu sen hahha :))
(901 puan) tarafından
Büyü yapan komşumuz vardı 15 sene önce bekardım ben tabi önce bilmiyorduk kadının yiyeni vardı kız onla takılırdık gelince oraya anlattılar işte evine giden gelen bitmez di büyü yaptıran başka şeyler yaptıran her kez gelirmişti bizde derdik annemle ne kadar misafir akrabası var bilmiyorduk neyse bir gün yiyeni geldi gene ora beni çagırdı burda kalalım bu gece beraber dedi bana teyzem de neyse kaldık teyzesi de böyle kafa dengi idi ama normal bir insan olmadıgı belli idi cahillik bilmedim kaldım gece oldu bunlar hem şaka hem ciddi bana saçma şeyler anlatmaya başladı hem inanmak istemedim hem merak ettim bu odasına gitti kadın gece kapımı izle bak dedi uyumazsan yiyeni uyudu tek başıma kaldım altıma kaçırıyodum içerden tuhaf ses ışık geliyor du kapıya yansıyan o görüntü aklımdan hiç gitmez cinlerden arkadaş olmuş resmen karı Allah Benim ordan bir kaçışım var eve ancak Allah bilir o günden sonra görüşmedik bir ay sonra dıyduk kocası ölmüş aniden gözü açık hiç anlaşamazlardı kocası degil hizmetçi gibi her şey yaptırırdı adama seni bir gün mum gibi ettirecem donup kalacan derdi ne oldu ise saglam adam öldü duyduk böyle insanlar zarar verir Allah korusun
tarafından
Kız nasıl cesaret ettin Allah korumuş valla
0 oy
(4,646 puan) tarafından

Kiz sende mi büyü yapican :D

tarafından
Allah korusun kiz ne büyüsü bende bi kaç ay önce evimde lekeler buldum da ondan sordum
(4,646 puan) tarafından
Ayyyy allah korumuş desene
tarafından
Aynen kuzum zaten çok sinirliydim büyü varmış meğer Allah ım hepimizi korusun
(4,646 puan) tarafından
Allah ıslah etsin inşallah yaa
0 oy
(3,274 puan) tarafından
O değilde bir müslüman ülkesinde yaşayıp ta bu kadar büyüyle uğraşılması yazık çok yazık ☹☹
tarafından
Yatacak yerleri yok boylelerinin
(3,274 puan) tarafından
Yok vallaha cnm yer gök kabul etmez böylelerini bizler salakmiyiz müdahale etmiyoruz Allahtan korkumuz var bizim
0 oy
(1,146 puan) tarafından
Benim çok kötü geçti anmak istemiyorum Rabbim  o günlere dondurmesin  çok kötüydü gerçekten aramizda hamileler evde yalniz kalanimiz  var malum Rabbim iyisinden kotusunden cümlemizi korusun Kurban olduğum Rabbim tek diyecegim  şey namazlı abdestli dualı dolaşin  evinize girip çıkarken kesinlikle korunma duası okuyun her zaman Bakara ilk 10 ayet ve 7 Kafirun ayetel kursi felak nas her zaman okuyun akliniza geldikçe Rabbim görünür görünmez varliklardan  korusun Ümmet-i Muhammet  i 
tarafından
Amin canım Allah kötü niyetli pisliklere fırsatta vermesin inşallah

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 681 göst.
0 oy
11 cevap 417 göst.
0 oy
27 cevap 943 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde Merve anne (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 252 göst.