0 oy
1,133 göst.
Aile kategorisinde (96 puan) tarafından

Ay bağımlılık yaptı resmen çıkıyorum aradan 5 dk ya geçiyor ya geçmiyor elime alıyorum bırakamıyorum telefonu sürekli bu program açık nasıl bırakabilirim benim gibi olan varmı ne yapiyim

16 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bende birakmak istiyorum ama olmuyor :)))

-Reklam-
0 oy
(299 puan) tarafından

Al bendende o kadr grmesem kendimi cok yalnz hssedyorum :)

0 oy
(107 puan) tarafından

Valla hamileyken de çok kaldırdım kızım. Doğdu 2 ayını geçti hala kulaniyor um insan kendi yanlış hissetmiyor en azından etrafındakilere söyleyemediklerini burda en azından paylaşa biliyoruz dertleşe biliyoruz    halimize yatıp kalıp şükrediyoruz bazı  şeyleri okuduktan sonra

0 oy
tarafından

Ayy hiç sorma bağımlısı oldum girmeden duramiyom öyle daliyom eşim hadi gel yanima yeter dio :))bütün vaktimi çalıyor 

0 oy
(7 puan) tarafından
Bağımlılık yapıyor gerçekten . Bakmadan duramıyorum :-D(^^)
0 oy
(216 puan) tarafından

Facebook gbi gelio bna :)

0 oy
(17 puan) tarafından

Evet canim ya insan kopamiyo hele bir soru acdinmi cok merak ediyorsun kimler ne yazmiş diye 

0 oy
(26 puan) tarafından

Al bendende o kadar bu gidişle silecek gibiyim elim sürekli telefonda ya hu

0 oy
tarafından

Aynen ya bende de öyle oldu birakamiyorum

0 oy
(15 puan) tarafından

Ben bu proqrami cok sevdim brakmak fikrim yok coox guzel proqram 

0 oy
tarafından

sorma bana bildirimde gelmiyor  girip bakiyorum her defasinda  bide dogru yazsamda degistiriyor bakiyorum cogu kelime ikiser kere yazilmis sinir oluyorum

(96 puan) tarafından
Bana da bildirim gelmiyor ikide bi giriyom
tarafından
bide sari olunca orda seviniyorum :) can sıkıntısı sanirim bizimki
0 oy
(6 puan) tarafından

Kızlar fındık kurdu berna yi hatırlıyomusunuz 8 10 yıl önce erol evginin programında şarkı söylüyordu meşhur oldu. İşte o Bernanın ablası kurmuş bu uygulamayı sahibi ablasıymış yani :)

Soruyu ve cevapları okuyunca aklıma geldi paylaşmam istedim :)

tarafından
hadi ya soylemek lazim mesaj yazarken cok sorun oluyor :)
(6 puan) tarafından
Haha söyleyin de ne sorun oluyo anlamadım :)
tarafından
kelimeleri degistiriyor yada ikiser tane yazıyor:) fatmagulun sucu ne dizisinde abisi vardi ya ikiser kere soyluyordu ayni onun gibi bütün yorumlarim :)
(6 puan) tarafından
Hahhah Bende olmuyo bilmiyorum:)
0 oy
(32 puan) tarafından

Bende sürekli takipdeyim=) 

0 oy
tarafından

Dogumdan sonra silersin hamilelikte olur bebek oldumu gözün bise görmez canım bnde ayni durumdayim 

0 oy
(545 puan) tarafından

Sofreyi kaydet diyince acik.kaliyo canim bende oyle facebook instagram neyse bu uygulamada oyle oldu benim icin iyimi kotumu karar veremiorum ama bazen faydali oldugu kesin

0 oy
(280 puan) tarafından

Bnde oleyim.dogurdum sildim sonra merk ettigim seyler oldu geri yukledm smdi instgramdan facedem cok duruyom burda esime bile yazmiyom ilk buraya yaziyom :))))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 140 göst.
2 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,578 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
0 oy
6 cevap 234 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 494 göst.
19 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,854 soru

11,309,774 cevap

34,743 kullanıcı

...