0 oy
786 göst.
Diğer kategorisinde (65 puan) tarafından
Ya şu hamilelikte

"Şimdi bunlar rahat zamanların çok arıcaksın bugünleri"

"Fırsatın varken bol bol uyu"

"Şimdi gez bidaha gezemiceksin"

"Çocukla hiçbir şey yapamıcaksın" cılar bi sussa ya artık? Bizim tek derdimiz şuan evladımızı sağlıkla dünyaya getirmek. Evet belki kolay olmayacak yorulucaz ama bu kadar negatif yorum yapmanın ne anlamı var sinir oluyorum bu sözlere

28 Cevaplar

0 oy
(1,430 puan) tarafından
Sanki bizim aklimiz yok bide bunları duyunca deli oluyorum. Dün tanıştığımız eşimin arkadaşı hamilelik açılınca dedim şimdi buda bir ton negatif şey söyleyip moralimi bozacak derken kadın bana hiç korkma bacım çocukla çok güzel geziyorsun çok güzelde uyuyorsun sen istedikten sonra her yerede gidiyorsun sadece biraz zamana ihtiyacın var senin ona onun sana alışması birbirinizi tanımanız gerekiyo dedi kalkıp sarılıp öpesim geldi kendi kızıyla yaptıklarını hep olumlu şeyler anlattı yani zor değil bizde farkındayız neyin ne olduğunun ama şu felaket tellalı çocuk bir işkence gibi bahsedenlerin ağzını burnunu kırmak istiyorum :(
-Reklam-
0 oy
(454 puan) tarafından
:) ben hamileyken qaz sancimdan uyuyamiyordum zaten hamileligimin sonuna kadar cogu zaman doktorum yatak rejmi uyquladi uyuyamiyordumher kes uyu diyodu ama hamilelik ozelliklede sorunlu hamilelik cok zor 9 ay sonunda ilk kez dogum yapdigim gun uyudum 6 saat uyudum bebegimle hemde:)  simdi 35 gunluguz valla hamilelikte bu kadar rahat degildim aglasada isim cok olsada en azindan isimi yqpa biliyorum erken dogum tehdidi yok dusuk tehlikesi yok:) misal simdi uyuyor bende ayagimi uzatip tv ye bakiyorum .bide tabiki tekefonla oynuyorum:) bu yuzden oyle diyenlere kulak verme bir saat uyu rahat uyu ben 9 ay rahat uyuyamadim
0 oy
(8,329 puan) tarafından
Gezemedıgım zaman konusuruz dersın canım onlara :) hoslarına gıdıyo kısıtlanmanız
0 oy
(2,108 puan) tarafından
Sorma deli oluyorum bebeğim kuvezde ve bana halen bol bol uyu dinlen diyenler var benim yüreğim ağzımda geziyorum söylenen şeye bak hem bu kadar sene uyuduk gezdik yedik içtikte ne oldu varsın evladımız iyi olsun uykusuz kalalım 
(65 puan) tarafından
Tövbe yarabbim ya denicek şey mi o? Allah akıl fikir versin. Tez zamanda kucağına al inşallaah
0 oy
(588 puan) tarafından
Al.bendende o kadar herkesin bebeği bir değil sonuçta millet herseyi cok biliyo zaten
0 oy
(725 puan) tarafından

Bende bugün uyandım sabah eşimi yolcu ettim uyudum eltim aradi bu güzel günlerin dedi bende çocuğum sağlıklı olsunnda başka birşey istemem bunların derdi başka tabii cahiller erkek çocuk bekliyor lar benim ki de kız olacak biran önce doğacağı günü bekliyor herkes:angel:

0 oy
(446 puan) tarafından
O söylenenlerin hepsi başına gelecek ama bebisin sana bı gülucuk atacak hepsini unutacan sütler akacak
(65 puan) tarafından
Ayy inşallah ya. Böyle gelin bana :D
0 oy
(774 puan) tarafından
Tecrubedir o tecrube :) çok bilmişlik degil.. şimdi çevremdeki herkese hak veryorum. Çünkü wc ye bile zor gidiyorum  :))))

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 547 göst.
19 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Tuğramın Annesi (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 324 göst.
17 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Esmanurrr (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 664 göst.
12 Haziran 2019 Diğer kategorisinde elif merve❤yusuf (2,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
1 gün önce Güzellik-Bakım kategorisinde Asya15 (106 puan) tarafından soruldu

380,376 soru

11,388,948 cevap

34,894 kullanıcı

...