0 oy
524 göst.
Aile kategorisinde (1,430 puan) tarafından

Kızlar eşimi bırakıp gitmek istemiyorum hiç bi yere buna annemin evide dahil oda pek gitmemi istemiyor ama istiyorsan git haftasonuna kadar kal degisiklik olur dedi yalniz oldugumu sıkıldığımı biliyor kocamı bırakmak istemiyorum ama nedense gidince aklım evde kalıyo biran önce dönsen diye gün sayıyorum sabah gidecek misin dedi tekrar sen benim gitmemi istiyosun ne bu ısrar diye oturup ağladım hamilelik senin hormonlarını alt üst etti deyip dalga geçti hatta bende mi gariplik normal miyim acaba :D

8 Cevaplar

+1 oy
(116 puan) tarafından

Işe gönderirken ağlardım peşinden kız bırakıp gidemezdi hahahahah:))) tüm gün resmi elimde gezerdim 

(1,430 puan) tarafından
Aahhaha yalnız değilmişim çok şükür bazen kendi kendimi sorguluyorum bende akşama kadar özlüyorum vallahi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen evde tek sılılıuordun değişiklik olur diye demiştir kız ağlama hormonlar tavan yapmış üzülme :) 
(1,430 puan) tarafından
Sorma kuzum şurdan kalk şuraya otur deseler batıyo oturup ağlayasım geliyo
tarafından
Benim de eşim oğluma kızıyor bazen şaka yapıyor eşim kızınca oğlum mahçup bi yüz ifadesi oluyor o çok hoşuna gidiyor diye kızıyor bazen şakadan o bile zoruma gidiyor oğlumu hemen kucağıma alıp seviyorum güldürüyorum eşime de kızıyorum yapma diye ağlayasım geliyor valla hamilelik sana yaramadı ilkinde böyle değildin ikinci seni bozdu diyo
0 oy
tarafından
Ben hamilelikten once de oyleydim. 2 3 gunden fazla kalamam gittigm yerde. Soranlara kocam çağıriyo deyip dönerim evime. Esimin tik ettigi yok aslnda ben kendim duramiyrm:)
(1,430 puan) tarafından
Ay iyi iyi tek değilim :)
0 oy
(902 puan) tarafından
Hormonlardan dır .ben hamile de degilim eşim ise gidiyor çok özlüyorum dayanamıyorum o gelene kadar oda öyle gecen hafta isleri yoktu sabah gidip öğlen geliyordu keşke hep öyle olsaydı diyorum ozledimmm
0 oy
(725 puan) tarafından

Bende böyleyim ailem başka şehir de bende 2 hafta önce gittim o kadar aileme bağlıyım ki ama yine de kalmak istemedim evimize gidelim dedim eşim bana şakadan surat dahi yapsa hemen ağlıyorum:Dağlamama dayamamaz da azıcık:D

0 oy
(195 puan) tarafından
Aynısı bende var .yeminle ya annemlerdeyken benim gelip almadı diye oturup ağlıyorum kendisini bosuyorum bir sürü söylemiyorum yemek yemiyorum 2 gün fazla kalım ama kendisi gelince hiç bişey olmamış gibi eve dönüyorum .deli gibi bişey oldum valla :-) sen beni isdemiyon mu niye git kal diyin falan diye tripe giriyom. Sabah da küstüm ağladım kendisi ses etmedi sonra aradan yarım saat geçti neye kusdugumu unuttum onun için takmiyo artık beni .:-) 
0 oy
tarafından

Ahh ahh canım valla bende de aynı durum normalde anneme gidip bi kaç gün kalmak istiyorum eşim izin vermez. Ama hamileliğimden beri bazen bana git kal hava alırsın dediği gibi başlıyorum aglamaya sen beni göndermeye çalışıyorsun halbuki ben gitmek istiyorum. Valla bu hormonlar bazen beni de eşimi de yıpratıyor :D:D

0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bnde aynıyım ailem 10 saat uzaklıkta tamam onlarıda çok özlüyorum ama eşimsiz gittiğimde hiç keyif alamıyorum bi tarafım hep boş kalıyor işten gelene kadar zaman geçmiyor çok özlüyorum eşim bu ilgimden çok memnun çok şımarıyor ama bebeğimiz olunca onları gözümüz görcek mi aa sen ne zaman geldin falan diycez herhalde  :)) 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 114 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu
0 oy
73 cevap 1,077 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 129 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 261 göst.