0 oy
439 göst.
Aile kategorisinde (56 puan) tarafından
Kizlar isteyerek hamile kaldım.Esim de istiyordu.ama hissediyorum ki bir adaptasyon sorunu yaşıyor erkekler böyle mi sorumluluk artacak bebeği kucağına almadigi için mi daha.dusuncelere dalıyor bazen.

8 Cevaplar

0 oy
(137 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bize bile zor geliyor canım anne oldugumuz icin alismamiz daha kisa suruyor tabii 9 ay herşeyini biz görüyoruz erkek hissetmediği bir duygu olduğu icin cok geç alışıyor normal yani benim esimde alir sever bakar ama 2 aylik olduktan sonra başladi cocuga bakmama yardim etmeye filan zaman tani esine alistikca rahatlar oda 
-Reklam-
0 oy
tarafından
benim bile adaptasyonu saglamam zmnimi aldı hernekdr sahiplensmde kızımı erkekler daha zor alisiolr maalesef ben eşim hemen alıştı shplendi şükür ama bakmak da sknti yaşıyor hani alışmaması için bir çok sebebi var maalesef ztn
(56 puan) tarafından
Evet canım heyecanlı istemediğinden değil tabi ki.Ama normal o zaman hamilelik zorlu bir surecmis ama böyle patır patır çocuk yapanlara sasiyorum valla
tarafından
aynen öyle ne caseret diorm ya harbinden helal olsun ben ikincisini dsnmuorm tamam cck çok tatlı bisi ama öbür torbusu çok zor bir tane yete:)
(56 puan) tarafından
Şuan için ben de düşünmüyorum bir süre onu buyuteyim bı
tarafından
allah hayırlı bid vakitte gönlüne göre versin:) BN hic dsnmuorum tek çocuk ta tamam dedi esmle
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Hamilelikde o duygu erisemiyklar ben esimde oyle hic karnimi oksamazdi gel  konus seni tanisin derdim simdi kucagina aliyo gozu gibi bakiyo resmen bebegin dogdu mu bilmem ama dogunca degisiyolar merak etme
(56 puan) tarafından
Henüz doğmadı 1 ayimiz var
(12,777 puan) tarafından
Sever korur kollar merak etme
0 oy
(350 puan) tarafından
Aynı canım hamileydim saoslun eşim canım ne isterse alıyordu ama bir kere bile elini karnima koyup hissetmiyordumben zorla bak tekme attı diye diye alistirdim şimdide kızım 4 aylık oldu onu giydiriyorim susluyorum eşime atiyorum isteyken kızımın ağzından bide yazı yazıyorum ona hemen özlüyor yoksa benim esimde kucağına almaz sevmez etmezdi zar zor alistirdim ona bazen veriyorum kucağına sen bak benim isim var diyorum aslında bahane uzaktan izliyorum onları 
0 oy
(725 puan) tarafından

Benim ki de öyle ama kız olacak diye böyle benimkisi;)ailesi gibi erkek istiyordu tövbe tövbe sanki oğlan kız benim elimde ya hu sağlıklı olsun diye gece gündüz göz yaşı döküyorum.. Ilk tekme attığında mesaj attim bana emoji ile cevap vermişti unutmam:(

(8,276 puan) tarafından
Ona soyle kendı. Kız olmasını sagladı o gen ondan geldı senın sucun yok halbukı bılse cok sanslı bereket gelecek evıne.
(725 puan) tarafından
Bende söyliyorum ama geri kalmışlar:@
(56 puan) tarafından
Allah sağlık sıhhat versin kız evladı gibisi yok valal bunlar neyin kafasını yaşıyor ya
(725 puan) tarafından
Amin .. Sağlıklı olsun da bana yeter:(
0 oy
(355 puan) tarafından

Haytim bnmde isteyrek hamile kaldim we hamileliqm suresincede esim cok istiordu bebeqi hatta doqum yaptiqmda aqlayarak bana babaliqi yasattiqin icin tesekkur ederim demisti dusun ama ewe qeldik esim bebeqe yanadmadi yani beklediqm qibi olmadi bole isten qeliordu falan hic ilqilnmiodu ilk 10 qun falan sonra iste konustuk biraz neden bole yapuosun dedim iste korkuorum dedi bebeqe bakabilecekmiyim ona qeleck saqliyabileckmiym die kafam cok karisik falan dedi ama cok uzuluordu bi arkadasmla konustuk oda bana demisti iste bebeqi babasinin kucaqina wer sen odadan cik caqrsada qelme falan neyse ben oyle yaptim kucaqina werip wcye qidiordum dusa qiriordm oyalaniordum bilerek caqrsada qitmiodum ort 1hafta falan kucaqina alinca aqladiqnda kucaqina alinca susuordu falan ya cok hosuna qitmeye basladi beni tanio falan deyip mutlu oluodu sora bi baqlandi inan bnm kucaqima wermiodu isten qelsin hemn babaciqm ben qeldim falan demeye basladi. 

Yani demem o ki erkeklerde biraz qeleck kayqisi oluor baslarda birde cok kucuk olduklari icin kucaqina alamiolar falan ama sorasinda cooooook sewiolar. Esim suan oqlumuzu dunyalara deqsmez eminim :)

0 oy
tarafından
Oğlum karnimdayken bile severdi karnımı öperdi iyi geceler günaydın oğlum vs vs anlatır konusurdu .şimdi 3 aylık olck gece kalkar mama yapar bni uyandiri bakar kucağına alır gezdirir banyo yaptiruz beraber çok eğlenceli oluyor valla, :) kucağına alsin hele 

Bn ki doğum yaptım eşim kapıda bnm ikinmalarimi duydu sesim kesilince korktu bsy mi oldu diye direkt kapı açılınca içeri girdi o sıra ben baygın oğlum oda da hemen gelmiş nasıl ağlıyor elleri titriyor 

Babalik duygusunu bazı erkekler içinde yaşıyor 
0 oy
(272 puan) tarafından
Başta öylr oluyor canım şu an 38 haftalığız eli karnımda uyuyakaldı. Zamanla alışıyolar. Eminim doğduğunda da 3 4 ay alamaz edemez kucağına. Sonra alışır. Erkekler hep böyle canım. Bizşm gibi taşımıyılar sonuçta aynı olamayız

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 93 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Esma& (6,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 239 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde prensbioglum (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 242 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 157 göst.