0 oy
473 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba arkadaslar. Ben gebelik zehirlenmesi geçirdim. Oglum cok kucuk alindi 2500 gramdi yavrum.ailemden uzagim doguma esimin teyzesi geldi.

Sabah kaynanam görmeye geldi bizi ve ilk yorumu BUNUN KARNINDA MI BÜYÜMÜYO BU COCUKLAR. deddi  

Bende bunu duydum.  Icim o kadar kotü oldu kı!  

Ilk oglumda ufak dogmustu ayni kilodaydı.

Ne desem ne yapsam bilmiyorum

Esim annesini savunuyor,  icinde kötülük yokmuş!  

Odaya gırince ilk sorusu sütü varmi  sütü dedi.  Daha neler var da iste oyle yalnizim ki!

11 Cevaplar

0 oy
(1,939 puan) tarafından
2500 küçük değil ki benim oğlum da öyle doğdu 
(2 puan) tarafından
Hic kucuk doganlari soylemez bana kaynanam.
Hep koca koca cocuklari ornek diye anlatıyor .
Eltim de 2500 dogum yapmisti ondan bahsederken babasi cok hastaydi stresten oldu diyo.  Herseye cevabi var.
Covuklarimi alip gitsem vermez ama yine ugradir.
(1,939 puan) tarafından
Aman boşver stres yapma bence bütün kaynanalar aynu benimki de sen çocuğu aç bırakıyorsun sütün yok diye çocuğu elimden çekip almıştı sanki onlar ilk çocuklarında her şeyi biliyordu takma kafana bile kendini üzdüğüne değmez
-Reklam-
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Yaaa tövbe ramazan ramazan ğzımı bozacaklar. Sakın ol yavrum, stres yapma, Allahindan bulsun. Hepsi oyleleler bunlarij içinde kötülük yok ama cahiller ise
(2 puan) tarafından
Aynen benim kaynanam cahil ama daha fenasi laftan anlamiyor. Annem geldiginde onu uyardi ben bu laflari kendi gelinime soyleyemem dedi.
Ama yok laftan anlamıyor.
0 oy
(61 puan) tarafından
Eşinde de sorun var kusura bakma da onun vermesi gerekiyor cevabı ezdirmesin seni bir zahmet 

Sende yeni doğum yapmışsın sıkma canını Allaha havale et Güle güle büyüt çocuğunu
(2 puan) tarafından
Zaten yalnizligimin kaynagi esim.
Cunku beni anlamaya calissa daha guclu olurdum. Hep annesini savunuyor. Benim nerde elestirilicek biseyim varsa onu ortaya atar.
Iyi bisey yapsam gostetis icin yaptin diyor, aynini kendi tarafi yapsa ince dusunce ve bizi sevmeleriymis.
(61 puan) tarafından
Olaylar soğuyunca ikinizin de sakin olduğu bir zaman çocukları uyut bir kahve yap otur güzelce net bir şekilde anlat onun seni korumayıp arkanda olmamasina kırıldığını. Biraz da kaybetme korkusu olmayan erkek davranışı bu yanlış anlama ama elinde bilirse erkek seni her türlü kabalığı yapar gerçi yapmayan yapmaz da işte birşey diyemiyorum bacım
0 oy
(2,874 puan) tarafından
İnsanlar ne kadar gıcık yAA benim kizimda 2 buçuk doğdu sonradsn kilo aldı emdikçe saf saf konuşuyor lar 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Kendisi çocuklarını 5 kilo doğurmuş heralde. Aldırış etme
0 oy
tarafından
Kocan bisey yapmiosa sen ver cevabını aynı ortamda bulunma gerekirse kocanda mi küsüo kusene güle güle valla bu ne be nasılsın kızım yokta sütü varmı bilmem ne evet anasinda cahil oğlu ondan cahil
0 oy
tarafından
Takma canım bende erken doğum yaptım anlattıklarından daha fazlasını bana söylediler psikolojim bozuldu şimdi hepsine lanet ediyorum mesafe koydum araya.İnsanlari bu kadar takmamak lazım ağlamaktan gözlerim sisiyordu buz koyuyordum sen düşün artık.Degmezmis diyorum .
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Kück sayılmaz ki benimki 2.200 dogdu allahın izniyle hızlı toparlıyorlar.. Bosver sene bütün kayınvalide ler aynı sayılır nadir bazıları iyi davranıyor.. ne takıpta kendini üzüyorsun.. 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ben 3350 dogurdum bi arkadasim benimle ayni gun 2400 dogum yapti onun bebisi benimkinden iyi masAllah minik bebekler daha guzel daha cabuk topluyor canım hic uzulme 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ben ikiz eşiyim 1800 gr doğmuşum çok şükür sağlıklıyım seninkinin kilosu bence gayet normal konuşmak icin konuşmuş o biraz 
0 oy
(628 puan) tarafından

En güzeli muhattap olmamak gayet kilosu iyi benim bebeğimde ufaktı birde 39. Hafta doğum yaptığım halde 2850 civarında doğdu 2 750 ye indi bir günde. Dünya kadar karıştılar dedikodumu yaptılar en sonunda açtım ağzımı yumdum gözümü üstüne kayınbaba küfür etti bana tehdit etti birde. Bende ona küfür ettim şikayet edeceğim dedim karakola. Eşim sonrasında baktı iş çığrından çıktı ailesini arayıp bir daha ne gelin nede bizi arayın bu saatten sonra bebeğim ve eşim benim için önce gelir, eşime küfür etmeyecektiniz dua edin beni dinledide şikayet etmedi sizi dedi. Bir faydaları olmaz bare zararları dokunmasın sütüm az geliyor stresten söyle eşine. Ben sütümü bitirdiler yeter artık diyip ağlamıştım eşim beni ve bebeğimin gözyaşları yüzünden ailesini reddetti

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 328 göst.
12 Temmuz 2020 Aile kategorisinde karaa (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 473 göst.
23 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Songül55 (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 349 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 442 göst.