0 oy
349 göst.
Diğer kategorisinde (723 puan) tarafından
Kaynanamlardan o kadar soğudum ki artık başta çok benimsedim çok sevdim. Amacım bisi beklemekten değil ama bi çorapları nasip değil.. kızı da yok kaynanamın iki oğlu olmuş ama hiç olmasını istememiş sanırım bi saygısızlıkta yapmam. Biz ev taşıdik naptnz diye gelmediler bile biz arada geli gdiyoz hala.ona rağmen yaranamadım.ben taşınınca onların mi oğlunun yanına naptnz diye gelemsi lazım benim mi gitmem lazım.ben bu hayatra anladım ki insanlara yaranilmiyo naparsanız yapın.yine gidiyom evlerine bazen hicbisiden bisi yokkken sürat somurtuyo kayın babam otomatik olarak çok soğudum bende yüzlerini göresim yok. Cuma günü mangal yapalım diye cagirdilr gitmistik. Iki baget tavuk almışlar içinde 16 baget falan var 7 kişiyiz kime yetcek o dememişler kaynanam bide kurban etleri hiç  ynmedi bu  sene diyodu bide 3 tane kurban kesiyolar. Insan bi poşet yanına çıkarır. Ben iki güler yüz gösterdiler mi elimdekini avucumdakini yediresim geliyo.cok soğudum artık kızlar. O kadar benciller ki .Biz asgari ücrete geciniyoz bizden zenginler bizden para umuyorlar. Bende seyrek gidip gelmeye karar aldım . Önceden her cuma arardım aramiyom artık çünkü yaranamıyorum pes ettim..

5 Cevaplar

0 oy
(389 puan) tarafından
Aynısı ya kaynanam bir güne beni arayıp dememiş nasılsın hamilelik nasıl gidiyor sanki hiç oğlu yok oglunuda arayıp sormaz pislik nefret ediyorum ondan
(723 puan) tarafından
Aynen ole bizimkide
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sende onlar gibi davran o zaman ayda yılda 1 git aramazlarsa arama 
(723 puan) tarafından
Aynen öyle bide gelmez oldun diye trip ariyo giderken laf doluyo hep ben hep ben gelemem dedim kendime gore benimde işlerim oluyo yani dedim bende
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Öyleler canım ben dağın başındayım ve hamileyim kocama 3 kez kıyafet kargosu gönderdiler bana bir çorap bile koymamışlardı. Insan bir genis kıyafet bir hamilelik gönderir ilk gelinleriyim 
(723 puan) tarafından
Bizimkiler esime bile bi çorap vermezler :)))
(5,406 puan) tarafından
Bunlar oğluna iyi. Kardeşimin düğünü vardı geçen sene korona ilk çıktığı zamanlar istanbulda olacaktı tören Kayınbabam hastalık var sen git kocan gelmesin dedi ben çok uzuldum yani oğluna birşey olmasın ben öleyim çok kırıldım  şimdi ağızları ile kuş tutsalar boş daha. Allahtan eşim herşeyin farkında
(723 puan) tarafından
Aman takmican walla allah buyuktur rabbim bilsin taka taka snir hastası oldum önemsemek istemiyom artık
(5,406 puan) tarafından
Ben hiç takmam onları önemsemiyorum ilgili gibi görünüyorlar ben herşeyin farkındayım ama bunları hiç yüzlerine bile vurmam o kadar umrumda değiller
0 oy
tarafından
Herkesi olduğu gibi kabul etmek lazım bazen 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Kız nasıl kadınmış o evlatlarına yedirmicekte kime yedircek bizimkilerde bı fazlasını koyalım diye uğraşırlar valla saolsunlar
(723 puan) tarafından
Aynen öyle benim kendi annemler öle aman takmicam artık
(1,908 puan) tarafından
Gitme bile

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 594 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 387 göst.
4 Ocak 2021 Aile kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy