0 oy
1,032 göst.
Diğer kategorisinde (553 puan) tarafından

Kayınvalidem çok modern son derece ileri görüşlü bir kadındır kapalı değil kendisi ama namazını orucunu elinden geldiğince bırakmaz ben üzen şuki bana geldiğinde namaz kılması gerekir feracesi bende yatak odamdaki dolabıma asılı namaz vakti gelir ben namaz kılayım kızım bi eşarp bide üzerime beni kapatacak bişey verirmisin der ben derim anne git dolaptan al yerini biliyorsun hiç girmedi yatak odama hep ben veriyorum birde geldiği zaman koltuğun hep ucunda oturur mahçup bi şekilde aslında kızından çok bende rahat ettiğini söyler ama öyle yapar daha buzdolabımın kapağını açmış insan değil önüne koysan zor yedirirsin hiç ama hiç acıktım ben dediğini duymadım 58 yaşında sürekli temizlik yapar ben onun evini temizlemek isterim o istemez  hatta bana yardım etmeye gelmek istiyor çok özledim ben onu ya :'(

32 Cevaplar

+3 oy
(510 puan) tarafından

Kızzzz sen neler diyorsuunnn böyle MAŞAALLAH MAŞAALLAH MAŞAALLAH MAŞAALLAH  yaa daha ne olsun ilk defa birinin kaynanasını özlediğini gördüm daha neler Allah'ım böyle güzel kaynanalardan çoğaltsın İNŞAALLAH yaa 

-Reklam-
+2 oy
tarafından
Benimki de öyledir sağolsun torunu icim almadığı yapmadığı şey kalmadı bi kere olsun da iş buyurmadi bana Allah razı olsun 
(628 puan) tarafından
Artık tüylü naylon iplerden yelekler yaptı benimkide 10 bin TL aylıkla. Annemse garibim ablamın asgari ücreti ile bebeğimin bütün herşeyini aldı. Ne güzel böyle anneler görmek inşallah bizde böyle tatlış kaynana oluruz:)
tarafından
Valla benim ki 4 5 koca poşetlerle kıyafet aldı dünyanın şeyimi ordu akülü araba elektrikli salıncak bilezik künye falan aldı hakkını ödeyemem bu konuda âmin inşallah
+2 oy
tarafından

Bazı gelinler var işte çok şanslı :D

tarafından
Guleda inanki hiç sıkıntı değil canım kiskancimdir ama eşim huyumu bilir sogudugum insan ağzıyla kuş tutsa asla onunla olmaz oğlunu da göstermem öyle biseye cesaret edemez diye düşünüyorum.
Bu arada ismim Berna
tarafından
Ben kimseye kin nefret kusamıyorum dilo biliyor musun.
Senin niye kocan yüzünden
tarafından
Ooooo canım benim mesela baya derin anlat anlat bitmez
tarafından
Sende boşver takma sadece kendine zarar verirsin boşver kuzum
tarafından
❤❤❤❤❤
+1 oy
tarafından
Ayy böyle bi post görmek beni çok mutlu ettiiii :) bende çok severim kayınvalidemiii :) kaynana sorunu okumaktan sanki bu dünyadaki tüm kaynanalar çok kötü gibi algılanıyorduu ne güzel ya kıymetini bilin :)) 
+1 oy
tarafından
Kız ne güzel.iste kimseye vermez Allah kıymetini bil benimkine kurcalama girmez karışmaz ama başka huycuklari var :)
+1 oy
(1,791 puan) tarafından
Elindeki telefonu yavaşça yere bırak ve kalk şükür namazı kıl.d ne şanslısın yaaa 
(670 puan) tarafından
Hahaha
+1 oy
tarafından
Anaaa ne güzel bir kayınvalide aman maşallah diyim kız . Böylesi de varmış demek bizi bulmadı 
+1 oy
(1,113 puan) tarafından
Nekadar güzel görgülü kadin dogru olan bu iste böyle kaynana anne oluyo insana seviliyo ozleniyo Allah bozmasın masaalah
+1 oy
tarafından
Hangi kitap  ya bu bende alayim 

Saka bi yana Kiz masallah ne iyi kaynanan var Allah bozmasin ve bece birda bi sorun yok sonucta evleriniz ayri ne kadar  oglunun evide olsa 
+1 oy
(3,743 puan) tarafından
Benim kayınvalidem de yatak odama çok merakli eve biri gelir hemen yatak odani göster der ki oyle ahım şahım bir odam da yok evime gelir her yeri karıştırmak ister doğum yapacağım beni düşünduren tek şey bende kaldığında evimi karıştırmak istemesi bu beni çok rahatsiz ediyor 
+1 oy
(7,935 puan) tarafından
Maşallah ne güzel. Benim kaynana yı derse göndereyim Bi yanına olmaz mı faydası olur belki. Benim kaynana herşeyde burnunu sokar mirt mirt açık arar
+1 oy
tarafından
Ay canım yaa maşallah nazar değmesin valla içim gitti, Ağzım açık okudum, ne iyi insanlar varmış Allah razı olsun o anadan çok mutlu oluyorum böyle kaynanalar olduğunu duyunca, Allah mutluluğunuzu daim etsin canım, Kaynananında tuttuğunu altın etsin bu devirde böyle bir kayınvalideye denk gelmek çok zor, keske benimde kaynanam namaz kıldığı kadar biraz insanlıkdanda anlasa, hani derler ya namaz kılar oruç tutar ama kötülük yapmaktanda eksik kalmaz aynı o hesap, keske kocamla aramıza fitne sokmasa bizim mutluluğumuz için uğraşsa torununa bana ve aileme saygılı olsa bizlere hakaret etmese benim kaynanam ama nerdeee.. Gerçekten şu an aşırı mutlu oldum canım iyi ki böyle bir şey paylaşmışsın yoksa iyi kaynana olacağına hiç bir şekilde olanak vermezdim, kaynanana cok cok selam söyle Rabbim sağlıklı ömürler nasip etsin inşallah :) 
tarafından
Rabbim böyle iyi insanların sayılarını arttırsın amin :)
+1 oy
tarafından
Maşallah maşallah Allah bozmasın  kuzum 
0 oy
(1,265 puan) tarafından

Benimki dün vestiyerimi  karıştıriyordu :D

(553 puan) tarafından
Yaa Dd valla sesli güldüm canım allahta seni güldürsün :)))
(5 puan) tarafından
Valla bende sesli güldüm
(1,265 puan) tarafından
Allh hep güldursun  canım
tarafından
Ahahaah bende güldümmmm :)))
0 oy
tarafından

Ahh Allah'ım sana geliyorum.

Benim kayınvalide de çok iyidir en son gorustugumuzde sağolsun aslında ben seni değil oğlumun senden önceki konuştuğunu istiyordum ama onun bı yalanı bitirdi yoksa oğlum seni istemezdi demişti ilişkimiz o ka kuvvetlidir canım kayınvalidem :angry::angel:

0 oy
(1,311 puan) tarafından
Benimki de öyle Allah razı olsun bi kötülüğünü görmedim ama yine de mesafe koymadan yanayım saygı çerçevesinde 
0 oy
(670 puan) tarafından
Dünyanın sonu yakındır :-D
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Ayy maşallah böyle anneler de var nekadar güzel 
0 oy
tarafından

Tam hayalimi anlatmissin canim :)

0 oy
(4,102 puan) tarafından

Kayinvalidenden birazda bana versene:(