0 oy
551 göst.
Aile kategorisinde (1,114 puan) tarafından
Kızlar evlenmeden önce konuştuğum biri vardı 4 sene konuşmuştuk sonrasında ayrıldık ayrıldıktan 2 hafta snra kız kaçırdı bana inat olsun diye o mesela çok uzun neyse aradan seneler geçti o evlendi ben evlndim ikimizde çoluk çocuk sahibi olduk. Kuaförüm randevu için biri aradı numarayı da hatırlamıyorum yani o kişi olacağı aklıma gelmezdi. Neyse açtım ama oda bilmiyor annesini kuaföre getircekmis randevu almak için eczaneden numaramı istemiş eczaneyi arayarak onlarda vermişler dalgınlıklarına gelmiş aradı buyrun flan dedim tanımıyorum ama oda beni tanımıyor randevu almaya çalışıyo işte haftaya köyden incez hangi güne saat verebilirsiniz diyo bende dedim siz hangi gün gelceksiniz onu söyleyin ona göre saat vereyim oda ne gün geleceğimiz belli değil dedi o zman geleceğiniz gün kesinlessin öyle arayıp saat randevusu vereyim dedim. Tamam deyip adını soyadını söyledi kapattı ben vurulmusa döndüm tabi beklemiyordum o kişi olacağını. Oda sesimden anlamış bende biraz kekemelik var kapattıktan sonra iknciye aradı kesim fiyatını sordu bende fiyat söyleyip geri kapattık. Aradan on dkika geçti mesj attı size bişey sorucam sesinizi birine benzettim ismimi verdi şu isim mi diye. Cevap vermedim direk mesajı sildim. Sonra tekrar yazdı anlaşılan sensin kusura bakma sen olduğunu bilmiyordum annemi kuaföre getirecektim en yakın kuaför arıyodum şansa sen denk geldin hayırlı olsun dedi. Bende msj attım dedim bidaha beni arama numaramı sil engelle çoluk çocuğum var durduk yere benim başımı yakma dedim ve engelledim. Şok geçirdim hiç beklenmedik bişey çünku. Hayat tesadüflerle dolu gerçekten kusura bakmayın uzun oldu 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Olabilir cidden tesadüf mü ama onu bilemedim:D

(1,114 puan) tarafından
İlk başta benimde aklıma şüphe düştü ama sanmıyorum ya yinede içini bilemem watsapta oğlumun resmi flan var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tevafukmu tesadufmu yoksa bilerek yapilan biseymi diye dusunme bence kadin bilmeden aramis seni aslinda kotu biside olmamis baktiginda
(1,114 puan) tarafından
Arayan kadın değildi ki kendisi aradı annesi için randevu almaya ben altında kötü bişey aramadım sadece beni arama dedim bunda ne var demem gerekende oydu zaten.
tarafından
He karisi sandim pardon kotu bisi yaptin demedim zaten gecen olay da konusmada kotu bisi olmamis dedim sanirim sende beni yanlis anladin
(1,114 puan) tarafından
Yok eşi değil kendi aradı. Aynen yanlış anlaşıldık ben vermem gereken cevabı verdim zaten o dönüş yapmadan hemen engelleyip sildim Allah korusun eşim görse etse kıyamet kopar rabbim kimsenin yuvasına zeval vermesin. Her ne kadr mutsuz bı evliliğim olsa da çoluk çocuk sahibiyim...
0 oy
tarafından
1. Sana inat olsun diye kız kaçırdığını nerden biliyorsun bu tuhafıma gitti. Evlenmiş çoluk çocuk sahibi olmuş demek ki inada girmiyor besbeya aile sahibi olmuş. Neyse 2. De keşke hiç cevap vermeden direk engelleseydin yada onun olduğunu fart ettikten sonra neden hala tlfnu açtın? Başka elaman yokmuydu ona açtırsaydın tlfnu. Yanlış anlama ama bir anlık gaflete düşersin Allah korusun. 
(1,114 puan) tarafından
1.si inat olduğunu biliyorum senin yüzünden demişti kız kaçırdığı zmanlar çünkü kim ayrıldığı birisinden iki hafta sonra kız kaçırır. Neyse 2.konuda haklısın iknciye aradığında acmamam lazımdı. Allah korusun öyle bişey asla olamaz çoluk çocuğum var iknci olcak öyle bişey aklıma bile gelmedi gelemezde. Ben sadece uyardım tesadüfte olsa aramamasini söyledim zaten söyledikten sonra hemen engelledim çağrıları mesjlari herşeyi sildim
(1,114 puan) tarafından
İlk aradığında numarasını hatırlamıyodum ki normal müşteri sanıp açtım sesi de tanıdık gelmedi hiç aradan seneler geçmiş çünkü o anda müşteri vardı zaten onun olduğunu en son rnadevu için adını soyadını soyleyicne anladım
tarafından
Yok 2. Aradığında başka elemana falan açtırsaydın tlfnu demek istedim neyse engellemişsin işte iyi yapmışsın. Allah korusun ben sadece korktuğum için uyarmak istedim canım Allah muhafaza erkek milletinin ne yapacağı belli olmaz bide inat olarak evlenmiş ya aklı sende kalmış olabilir. O yüzden korktum senin adına. Şimdi senin nerde olduğunu da biliyor dikkat et.
(1,114 puan) tarafından
Aynen cnm bı arkadaşta yazdı öyle dedim haklısın acmamaliydim bı anlık dalgınlık oldu. Ama sanmıyorum ya onunda çoluğu çocuğu var ufak bı tesaduf diye umuyorum
0 oy
(732 puan) tarafından

Valla ben tesadüflere inanırım :D

(1,114 puan) tarafından
Bnde inanırım
0 oy
(948 puan) tarafından
Kuzum tesedufun böylesi olmaz olsun adamdan şüphe etim valla sanki bilerek yoksa neden ikinci defa arasın yada mesaj gönderip sen olduğunu direk anasını getirseydi bahane bunlar Cnm bahane ama cevabı vermişsin bu ona yeter bence
(1,114 puan) tarafından
Bende şüphe ettim ama ne bileyim. Benim düşündüğüm nedn eşi arayıp konuşmuyor da kendi randevu alıyor sonuçta bayan kuaförü
0 oy
(1,001 puan) tarafından

Eğer anasin kuafore getirmese tesadüftür getirirse yine bence tesaduf degil:Dhem anasi icin o neden randevu aliyoki ana kuzusuymuş:D

(1,114 puan) tarafından
Yok cnm annesi çok çok yaşlı yakın zmanda zatürre geçirmiş hastanede kalmışlar virüs sebebiyle de evde karantinadaymislar. Randevu için aradığında öyle anlatmıştı daha tanımadan
(1,001 puan) tarafından
Heee anladimm
(1,114 puan) tarafından
Annesini getirmemesini de yazdım getirmez yani çünkü sert bı şekilde cevap yazdım ve engelledim
0 oy
tarafından
Hic iyi bir tesadüf değil Allah karşılaştırmasın
(1,114 puan) tarafından
Evet gerçekten değil. Cahillik işte keşke ilk kimle konustuysam onunla evlenseydim sonradan böyle illa karşına çıkıyor insanın. Allah'tan akşam flan aramadı eşim olabilirdi yanımda dukkandaydim çok şükür hemen silip engelledim zaten
tarafından
En iyisini yapmissin erkek milleti ne yapacagi belli olmuyo zaten
Cahillik konusuna gelince sevmissin zamaninda konuşmuşsun  alay etmemissin dalga gecmemissin eğer o ilk konuştuğun adam olsaydi sahip ciksaydi zaten şu anda onla evliydin ama bunlar senin  gecmissin iyi veya kotu ders cikarmissindir herkesin de vardir bi yasantisi cahhilik degil bana gore
(1,114 puan) tarafından
Evet doğru diyosun 4 sene konuşmuştuk lise zamanında öyle böyle geçti herkes yoluna baktı şimdi de sanmıyorum yani öyle rahatsız edicek biri değil çünkü o yüzden içim rahat tesadüf olduğuna inanmak istiyorum çünkü oda evli kendimi eşinin yerine koyuyorum benim eşim öyle bişey yapsa kendimi kötü hissederdim
0 oy
(119,343 puan) tarafından
Bana pek tesaduf gibi gelmedi 
(1,114 puan) tarafından
Eczacı arkadaşa anlattım biri sizden numaramı aldı mı flan filan diye biri aradı ibat abiyi ama arkadan kadın sesi de geliyodu ibat abi o yüzden verdi numaranı dedi. Sonra faceden resmine baktırdım buralarda gördün mü diye oda bugün antibiyotik sormaya geldi hatta dedi öyle deyince daha çok şüphe düştü

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 720 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 309 göst.
0 oy
9 cevap 454 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,300 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 250 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu

380,180 soru

11,381,528 cevap

34,874 kullanıcı

...