0 oy
1,589 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar dünden beri kaynana olacak o cadı sebepsizce burun kaldırmış benle konusmuyordu bende bi iki defa konuştum konusmayinca bende konusmadim sonra bayram geliyor temizlik yapiyorum tek basima kapilar pencereleri koltuklari sildim daha koltuklari silerken sen cok kirlisim temiz degilsin benim oğlum senin b.kunu yedi yemeseydi 2 dakkika seni bu kapıda birakmazdim orusp.u çocuğusun sen or.uspunun evladısın dedi tartıştık asla benle konusma dedi falan zerre umrum degil bende dedim ki madem oglun simdiye kadar adam degildi beni bu kapıda tuttuysa merak etmem bundan sonra adam olsun eve gelsin beni götürsün dedim biliyorum ki esim olacak sere.fsiz de anasının tarafini tutacak ana sıç ben yerim diyen tiplerden anasini savunacak ve beni götürmeyecek bende beni götürüyorsan götür goturmezsen abim ve babami arayacam beni gelip alsinlar dicem baska ne demeliyim sacma bi soru oldu ama yardim edin lütfen 

39 Cevaplar

0 oy
(2,548 puan) tarafından
Ne kadar terbiyesiz bi kaynanan var.  
tarafından
Durduk yere e oldu bunlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya bu neden duruup  dururken kalbini kırıyor bu ramazan hurmetine hiç mi mermahet işlemiyor bunalrın yüreğine 
tarafından
Ne yapayim bilmiyorum annem de onlarin cocuklarini getirme kendin gel diyor
tarafından
Kaynana  plan yapmış belli ki seni bezdirip göndermek amaci .ama sen bu oyuna gelme . Kal evde . Konuşmasa konuşmasın sen de hiç ses etme.  Ha baba evine gitsen geri gelip seni getrcckler mi yoksa gitti kurtulduk diyecekler  mi  .Bak anı karar verme .
tarafından
Gelip yalvaracaklar bi defasinda yine böyle oldu
(291 puan) tarafından
Onlarin ccuklari derken senin cocuklarin mi. Oyleyse Annen de ayip etmis canim. Cocuklarini birakma sakin.
(1,822 puan) tarafından
Annen onlarin cocuklarini getirme derken snein cocuklarini mi kastediyor
0 oy
tarafından
Onun dediklerini bir bir ona yedir önce
tarafından
Ayyy çokta fifi evet doğru diyor eşin adamsa önce annesinin ağzının payını verecek durduk yere sen hayırdır mendebur yaşından başından utansn kessin sesini bnm böyle olacaktı saygıszlksa saygısızlık bn bunu evire çevire döver alırdım çocuğumu eşyalarımı çıkar giderdm onun bulunduğu cehennemden o ve oğlu ne b*k yiyorlrsa yesinler beraber
tarafından
Iste abim ve annemee anlattim cocuklari getirme  gel  erkekse gelip seni bu evden alsinlar diyor
tarafından
Haklılar ailen ne diyorsa dinle çocuklarına yazık ama zoru anlsn oda
(381 puan) tarafından
Bencede valla cnm hak veriyorum zoru anlasın bakalım  cocuklarla ne halt yiyecekler
(157 puan) tarafından
Canım bence çocuklarını bırakma. Onlar sensiz ne yapar ? Kaç yaşında kaç tane çocuğun var bilmiyorum ama annen seni nasıl düşünüyorsa sahip çıkıyosa sende çocuklarını sensiz bırakma. Zaten öyle bı kaynana da öyle bir baba da çocuklar ne hale gelir. Oysa sen onları karnın da taşıdin büyüttün besledin belki geceler boyu uykusuz kaldin peşlerinde koştun. Yazık etme inan ki çok üzülürsün sonra. Bosanirsan boşan.anne de söyle beni çocuklarımla kabul et de.
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Ayyy nefret ediyorum iblis kaynanalarada ana kuzularinada allah sabir versin bacim durduk yeremi soyledi cadaloz 
tarafından
Evet canim suç bende olsa tamam dicem de işte bu sefer anneme anlattım 2 kızım var benim onlari getirme köpek gibi gelip yalvarsin diyor
0 oy
tarafından
Ben yapsmasamda sen ya 

Kendini savun asla ezdirme ailen inşallah arkanda olur 
tarafından
Kendin gel cocullari getirme diyor annem
tarafından
Hayır öyle şey olmaz annenin gözünü korkut deki kadın sığınma evine gidicem de kabul etmezsen aynı benim babam gibi nasıl öyle der ya üzülme sakın sen allah büyük
0 oy
(1,072 puan) tarafından
İnanmıyorum yaa. Kaynananın soyledikleri beni şok etti. Allah hidayet versin !
tarafından
Allah belasını versin önce
(1,072 puan) tarafından
Sen Allah'a bırak canım. Bu Ramazan ayında yaptığı terbiyesizliğin cezasını çekecek elbet .
0 oy
tarafından
Dengesiz kadn Ya git bencede kopek gibi kapina gelip yalvaracak 
tarafından
Cocuklarina bakmazmi annen birakma bence ya evlatlar sonucta
tarafından
Bakarlar ama getirme diyorlar cocuk bakmak nasılmış görsünler diyor
tarafından
Cocuklari birakirsan kaynananan gene doldurur nasılsa  cocuklar  o gitsin yenisini getiriz der ama cocuklar sende olursa torun sonucta o ozlemese bile babakari dayanamaz hepinizin yokluguna kopek gibi o zaman gelip yalvaracaklar istedigini yaptirirsin o zaman
(157 puan) tarafından
Katılıyorum canım sana hem karısı hem çocukları olmadığı evde adamsa kocası da durmaz. Duruyorsa anası karilik evlatlık etsin
tarafından
Aynen canım ama çocukları varsa anasi bi swkilde ikna eder nasilsa cocuklarin seninle bosver onu diye
0 oy
(237 puan) tarafından
Canım ya rabbim yardımcın olsun keşke onunla yasamasaydın çok zor senin için hayırlısı olsun kaç yıllık evlisin 
tarafından
5 buçuk canim esim kandirdi evlendiğim gün anasiyla babasıyla oturacagimi öğrendim
(237 puan) tarafından
Bu beş yıl kaynanan hep böyle miydi
tarafından
Arada ama boyle küfrü yoktu
(237 puan) tarafından
Anladım canım eşinle konuş halletmeye çalışın aranızdaki sorunları ve sana tavsiyem imkânınız varsa ayrılın evden eşini ikna ede bilirsin belki
tarafından
Eşim olsem ayrilmam diyor ailesinden
0 oy
tarafından
Bu kaynananalar hepsi ayni b..k midem bulaniyor resmen sen anlattikca ben sinirlendim o kelimler ne ya sem onlarin namususun zaten namus olsaydi onda sana oyle birsey demezdi esin eger ki oda susuyorsa bu konusulanlara tepkini goster bide benle konusma demis Allahim yarabbim sen anlatinca kaynanam aklima geldi daha da sinirlendim
tarafından
Iste ben götür beni dicem goturmezse abim ben gwlip seni alacam diyor
tarafından
Git canim esininde akli basina gelsin anlamadim bi erkek nasil bu kelimeleri yutar benim kaynanam bana seytan dedi diye esim iki ay konusmadi onla
tarafından
Benim ki bi gitsem boşanma davasi acar
0 oy
(38 puan) tarafından
vala sonu ne olursa olsun benim.anama küfür edecek kimse yok daha derdim sen iymi orusbusun benm anama laf yapıyorsun o kocalar degilmi zaten biliyolar ogulari sözlerinden çıkmayacak alah bildiği gibi yapsin ay nasil sinirlendim ya
tarafından
Allah bin belasını versin ne diyim
(38 puan) tarafından
bela okuma alaha havale et ama lafının altında kalma ben cok sinirlendim kimki senin annene o lafi kulanıyor
0 oy
tarafından
Oğlun b*kumu yedi gel gel sende ye tam ağzına layık aç da agzını sıcım demek vardı 
tarafından
Valla kafam allak bullak
0 oy
(7 puan) tarafından
Anlattıklarına üzüldüm. Aynı evde mi yaşıyorsunuz
tarafından
Evet malesef
0 oy
tarafından
La bi kaynana nasi böyle konusabiliiiir nasi anana küfür ediyo esin izin veriyosa böle sürekli birak git 
tarafından
Oglu anasinin sıçtığını yiyor zaten
tarafından
Allah bildigi gibi yapsin terbiyesizler ya
0 oy
(72 puan) tarafından
Akıl verecek bir şey yok canım büyük konuşmak istemiyorum ama büyük terbiyesizlik ahlaksızlık yapmış namus onun namusu nasıl o küfürleri eder hayır ne yaşıyorlar bu kadar da oğlunun eşine bunu diyor hangi cesaretle 
tarafından
Oglu adam degil ondan
(72 puan) tarafından
Konuşacaksın canım, böyle hakaret yemek için büyütmedi aileniz sizi Allah yardımcın olsun..
0 oy
tarafından
benim kaynanam anneme oruspu dicek beş dk onunla aynı evde durmazdım yemin ederim ceker qiderdim aynı mahallede bile qecmezdim 
tarafından
Oglu evde yok köydeyim
tarafından
yine durmazdım ceker qiderdim eşin arayıncada annen böyle böyle derdim valla resmen acık acık anasını şikayet ederdim
0 oy
tarafından
Edepsiz nasil konusmus oyle yerinde olsam asla muhattap olmam onla giderim babamin evine kocan olcak adamda seni istiyorsa gelir alir ayri eve 
tarafından
Ölsem dahi ayri evi görmem esim tek oglan asla ayirmayiz diyorlar
tarafından
Esin istedikten sonra onlar karisamazlar . Sende ilk basta kabul etmeseydin keske
0 oy
(285 puan) tarafından
Ayy çok saygısızca anne baban var mı canım senin
tarafından
Var canim konustum annem abimle çocukları getirme gel diyorlar
(285 puan) tarafından
Ama çocuklar ortada kalıyor kıyamam ya kaç çocuğun var
tarafından
2 kizim var canim
0 oy
(1,186 puan) tarafından

Manyak mı senin kaynana ya terbiyesiz kadın hiç de lafını esirgeme de lafını o or.usbu mu diyor sende de alttan falan alma kardeşim ezdirme asla kendini :angry:

tarafından
Oglu gelsin baktim anasinin tarafini tutuyor arayacam babami
(1,186 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım
0 oy
tarafından
Bir anne böyle kelimeler nasıl kullanılır bu nasıl bir terbiyesizlik aklım almıyor sen onların namususun senin namusunu koruyacaklari yerde orosbu demekle namusuna dil uzatıyorlar allah ıslah etsin gidersen çocuklarınıza götür seni geri getirmek istediklerinde ayrı ev diye dayat 
tarafından
Ailem çocukları getirme diyor
tarafından
Götürmen daha mantıklı illaki özleyecekler  görmek isteyecekler
tarafından
Bilmiyorum dayanamam asla ailem de getirme diyor
tarafından
Yerinde olsam kim ne derse desin çocuklarımı birakmazdim
0 oy
tarafından
Ayyyyy o ne bicim laflar oyle ya Allah ıslah etsin lanet karıyı 
tarafından
Allah belasini versin  lanet seker hastasi ya diyor ki senin karşında seker hastasi oldum ben m diyor
tarafından
Ya Bı ****** deseydin madem istemıyomus nıye almıs lar senı boyle insanlara sınır oluyorum bıde bunlar kendı kaynananların dan gorduklerını cektıklerını gelınlerede yapmaya calısıyo lar eşinde hep ailevi olmamalı bence kim haklı kim haksız ayırt etmeli bu ne ya senı ezdırıyo resmen bosver kızım ezdirme ya sen onunla evlisin dıye onların boktan laflarını cekmek zorunda degılsın
(1,567 puan) tarafından
Korona bu kaynanalara gelsede geberip gitseler herkeste kaynana derdi bıktık artık
tarafından
Cok sukur benım kaynanamla Bı sorunum yok kız o ölmesin ya

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 933 göst.
21 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Miray❤Asel (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,079 göst.
10 Haziran 2020 Aile kategorisinde Emine S (15,985 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 261 göst.
+1 oy