0 oy
1,000 göst.
Diğer kategorisinde (1,082 puan) tarafından
Annemin esime attigi mesajlari sakliyo hakaret icerikli ve annemin bana yazdiklarini ekran goruntusu alip kendine atmis onlari sakliyo. Banada silersen cok buyuk olay cikar dedi. Deli gonul sil diyo. Sileyim demi ya ne olacaksa olsun. Bu nasil bir piskopatlikki mesaj sakliyo

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sil de görünce sinirlerim bozuluyo görmemek için sildim de sana kızmasın hatta sildikten sonra telefona format at yoksa telefoncuya giderse kurtarma şansı olur 
(1,082 puan) tarafından
Kurtamaz ya
tarafından
Nasıl anlamadım
(1,082 puan) tarafından
Kurtaramaz canim ya herhalde
tarafından
Valla telefoncuya para verdinmi neler neler kurtarıyor kayinm yapmıştı ordan biliyorum yani işini garantiye al inat ederse kurtarır kaynım kurtarmıştı silinmiş resimleri
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kim sakliyo kocan mi 
(1,082 puan) tarafından
Evet kocam
tarafından
Neden böyle bişey yapiyo hayır seni mi tehdit edecek onunla
(1,082 puan) tarafından
Galiba bilmiyorim
tarafından
Aklıma ilerde bosanma falan olursa annesi bozdu yuvamizi deyip mahkemeden tazminat falan istemek için mi sakliyor
(1,082 puan) tarafından
Aynen oda olabilir
0 oy
tarafından
Bu isin sonu iyiye gitmiycek Allah yardimcin olsun 
(600 puan) tarafından
Nereliler canım
(1,082 puan) tarafından
Balikesir
(600 puan) tarafından
Hmm bende dedim doğulu larmı acaba genelde o taraflar öyle oluyo
tarafından
Doğulu batılı ne alakası var zihniyet değişmedikten sonra
(1,082 puan) tarafından
Aynen oyle cnm dogulular bundan daha cok ailelere saygi gosteriyo
0 oy
(29 puan) tarafından
Bi sorun yaşarsanız onlarla mahkemeye çıkıp maddi manevi tazminattan tutunda çocuğunuzun velayetine kadar elinizden alabilir bence ya silin yada telefonu yanlışlıkla suya falan düşürun
(1,082 puan) tarafından
Tamam ama bebegi alabilir mi ki onla zannetmiyorum ya
(29 puan) tarafından
Hiç belli olmaz canım bunları yapan adam afedersin ama her pisliği yapıp alır
(1,082 puan) tarafından
Ben soyledim yuzune pislik yaparsan pislik yaparim haberin olsun dedim. Zaten bosanmaya kesin karar verdigimde bir avukatla gorusup durumu bildiricem ona gore hareket edicem pat doye bosaniyorum demicem
(29 puan) tarafından
ALLAH yardımcın olsun canım sıkıntılı bi durum bak ınstagramda bi avukat var ücretsiz her şeyi sorabilirsin ben tesadüfen denk geldim bi soru vardı her türlü yardımcı oldu bana onu takip et istersen bize yazdıklarını da yaz bakalım seni nasıl yönlendirecek  @hukuk_en
(1,082 puan) tarafından
Tamam canim cok sagol
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Ilginç bi karakter..
(1,082 puan) tarafından
Hemde cook
0 oy
(119,062 puan) tarafından
Delimi nee valla sonu iyi degil gibi baci
(1,082 puan) tarafından
Aynen oyle sonu hic iyi degil
0 oy
(12,509 puan) tarafından
Ben bisey anlamadım :/
(1,082 puan) tarafından
Annemin zamaninda ona hakaret ettigi mesajlari ekran goruntusu almis sakliyor
0 oy
(484 puan) tarafından
Ben baskın çıkar silerdm afedersin ben adama karılık yapayım adam anamin kuyusunu kazsin. Ananda canı yanmasa yazmazdı onları hepimizin evladı var biri bisey desin tirnaklarimizi gosteryoruz hemen adama bak geleceğe yatirim yapyrm demektir bu
(1,082 puan) tarafından
Aynen oyle gelince silcem ne olacaksa olsun
(484 puan) tarafından
Annenlede konuş msj falan atmasin canım konu ne blmyrm ama ufak tefek şeyleri annene duyurma sonuçta sen adamla evliligne devam edysn o kadin orda seni dusunuyo iyimi nasil diye.
0 oy
(72 puan) tarafından
İnsan neden eşinin ailesi ile anlaşamaz anlamıyorum annen sana söyleyebilir sanki kendi annesi hakaret etse annesini mi tehdit edecek... Allah eşine akıl fikir versin 
(1,082 puan) tarafından
Amin ya amin
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Sil tabi iyi niyetli bi saklama degil bu işler daha kötüye gider ne yapcak annene hakaret davasi mi accak kadini hapse mi attircak tövbe yarabbim seni niye bukadar zorluyolar sabrin tascak artik belli
(1,082 puan) tarafından
Acacakti hakaret davasi ben durdurdum
(1,113 puan) tarafından
Kuzum senn evliliğin tabi ama hep sorunla cok zor kendine eziyet etme
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Telefonu kır!
(1,082 puan) tarafından
Aynen oyle kardesim
0 oy
(833 puan) tarafından
Canım mesaji silsen.farzetki boşanma gibi bi durumda hakim zaten çıkartır. 
(1,082 puan) tarafından
Yani oda dogru zaten onun aleyhine olur bu kadin sana bunlari yazmis sebep ne der cevap veremez
0 oy
(10,417 puan) tarafından
Allahım.ne cins ne.degisik insanlar var ya kendi anasına iyi.davrananacaksin sen ananı babanı sileceksin oldu cnm koca bulunurda ana baba bulunmaz  o ana ne zorlukla büyütüyor tut sen gönderme 

Ay kuzum çok sinir bozucu rabbim.yardimcin olsun ya
(1,082 puan) tarafından
Amin canim amin ... ne olacak bilmiyorum
0 oy
tarafından
Ah be kuzum ne.bicim kocan varmış seninde 
(1,082 puan) tarafından
Ahh ahhh :((
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Yanı anlamadım neden amacı ne 
(1,082 puan) tarafından
Bende anlamadim
0 oy
(582 puan) tarafından
Sil tabiki Zaten daha fazla ne yapılır ki sana..en azından bu dertten kurtulmuş olursun..ne demek ya ruh hastası gibi davranıyor resmen..eline koz verme anneni koru..asla boyun eğme güçlü ol..düşün sana ne yapabilir hak var hukuk var (gerçi Türkiyenin adaletini sorgulamak lazim) neyse sen ondan daha cesur ve güçlü olduğunu göster o senden korksun..izinsiz senin telefonundan görüntü almak suçtur
(1,082 puan) tarafından
Aynen oyle ya gelir mesajlari okur ss alir kendine atar deli mi ne
0 oy
tarafından
Senin annen durmuş yerde o msjlari atmamış yaa şimdi oda karşılık varmış kesin senin sorunun aylemiylrmi çoksa esinlemi 
(1,082 puan) tarafından
Esimlede var ailelerlede
tarafından
En önemlisi koca bizde hep aylesi yüzünden kavga ederiz
0 oy
(55 puan) tarafından
Herkes sil demiş ama aynı durum bana yapılsa ki bizim de oldu böyle bir olayımız esımle aile konusu değil ama bende bi süre mesajları ekran görüntülerini sakladım esim silmeid o zaman silseydi inat eder her şekilde ortaya çıkarırdım hemde belgeleriyle.. Bu tür durumlarda inatlaşma iyi değil şimdi xmaan geçti ben kendim sildim çoğunu, silsen belki esin o sinirle sana şiddet uygulicak ki uygular kesinlikle. İnat edip mesajların dokümanını çıkartır ve sonuç itibarıyla bosanırsiniz 
(1,082 puan) tarafından
Oylede boylede bosanacaz aten yol onu gosteriyo
(55 puan) tarafından
Insallah anlasirsinix canım ya daha küçük bebek var
(1,082 puan) tarafından
Hayirlisi canim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 173 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Elmali turtam (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 472 göst.