0 oy
686 göst.
Diğer kategorisinde (925 puan) tarafından
Kızlar eşimin asil mesleği doğal gaz mart 18de bekçilik sınavına başvurdu sınav yerleri açıklandı biz manisa da oturuyoruz ama sınav yeri Aydın çıktı bekçilik sınavı mülakatı bide sağlık kontrolü olucak bu sınav hakkında bilgisi olan varmı eşim çok istiyor maasida iyi esime gecen yilin sorularini cozdurttum 77puan aldi hersey iyi sadece turkcede paragraflarda sikjnti cekiyor aklinda kalmiyor bu sınav hakkında bilgisi olan varmı bundada torpilliler mi öncelikli olur sizce ?

5 Cevaplar

0 oy
(1,635 puan) tarafından
Benim eşim bekçi canım çok şükür bizimkiler pomem e bulaşmadan ilk alımda girenlerden. Benim eşim girdiği zaman torpil falan yoktu bileğinin hakkıyla girdi. Şuan pomem ilgilendiği için torpil oluyo diyolar ama kısmetinde varsa torpile falan gerek yok. Eşimin 3 arkadaşı pomem alımlarıyla yeni göreve başladılar ve torpilleri yoktu. Yani parkura iyi çalışsın. Mülakatta giyim kuşamına özen göstersin. Yazılı sınavdanda iyi puan alsın geçer inşallah. Gerçekten maaşları iyi ama şehre ve çalıştığı ilçeye göre çalışma şartları kötü olabiliyo. Benim eşim 9 ay boyunca 7 gece çalışıp 1 gün izin yapıyodu şimdi 2 gece 1 izne döndü. Allah yardımcısı olsun eşinin inşallah gönlündeki hayırlı olur hakkında 
(3,459 puan) tarafından
Nasıl dayanıyordu 7 gece çalışmaya ya benim eşim yeni bekçi oldu 2 gece çalışıp 1 gece izin yapıyor o bile çok yorucu oluyor bide biz merkezdeyiz ilçeye gidip geliyor
(1,635 puan) tarafından
Valla canım mecbur dayanıyodu. Çok zor oluyodu özel hayatımız yoktu ama çok şükür şimdi 2 gece 1 izin oldu daha rahatız.
(3,459 puan) tarafından
Aynen böyle çok daha iyi canim
(1,635 puan) tarafından
Tabii canım. Sersem tavuk gibi geziyodu ortada :)))
-Reklam-
0 oy
(2,025 puan) tarafından

Canm mülakat dedin mülakatta  türkçe  veya paragraf sorulmuyo genel kültür  ve tarih  soruluyor eşimin en yakın  arkadaşı da  mülakatla  kazandı illa torpil olmasi  na gerk yok canm için rahat olsun:) daha detaylı bilgi vermek isterdim ama şu an eşim sınavda 

(925 puan) tarafından
Biliyorum kız biraz karışık yazmışım herhalde sinav +mülakat+sağlık kontorulu
0 oy
tarafından
Benim esim gecen sene girdi bu senede basvuru yapti. Suan yaziliya girmycek ilk olarak ön sagliga giricek. Belgeleri incelenicek boy kilo endeksine bakilicak. Gecerse yazili mulakat onu da gecerse spor mulakati
(925 puan) tarafından
Ya eşim bacağından ameliyatlı futbol oynarken kırılmış platin var bi kısmında sorun olur mu ki
tarafından
Benim esimde askerde dagdan düştü on capraz bagi ameliyati oldu. On saglikta kaldi ama ameliyat sebebiyle degil kilo boy endeksi tutmuyo diye
(925 puan) tarafından
Gecmis olsun.platin olan bacağında sıkıntı yok normal kullaniyo sadece soğuklarda zorlanirsa ağrısı oluyor inşallah engel olmaz cok istiyor
tarafından
Zannetmem bi problem.olucagini. ilerde sirf birakmak icin bahane bulurlar mi bilemedm ama. Cok guzel torpiller dönüyo çünkü
(925 puan) tarafından
Aynen benimde tek korkum o suanda
0 oy
(3,459 puan) tarafından
Canim benim eşim daha yeni bekçi oldu 1 buçuk ay önce eğitimden geldi. Eşim sınavdan 95 aldı spor parkurundan 100 mülakatta çok iyi geçti ama 173. Sırada alindi bekcilige düşün yani sınavdan düşük alanlar falan hep onun önüne geçmişti bu da demek oluyorki sağlam torpil gerekiyor  biz yaptirmadik çok şükür kendi hakkıyla kazandı ama esininde torpilsiz girmesi için çok iyi puanlar alması lazım yoksa torpilsiz giremez canim 
(3,459 puan) tarafından
Amin canim insaallah
(4,695 puan) tarafından
Hamilelerin duasi kabul olurmus canim dua eder misin
(3,459 puan) tarafından
Tamam canim ederim RABBIM hayırlısını verir insaallah
(4,695 puan) tarafından
Amin insallah canim Allah razı olsun
(3,459 puan) tarafından
Hepimizden insaallah tatlim
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Canım en yakındaki polis akademisi nerdeyse oralarda çıkıyor sınav yeri. 

Sabah 8 yada öğlen 1 de sınav başlıyır 

Genel bir vücut taraması olacak sonrasında 

Bu sınavdan geçerse tekrar bir sınav .

Sonra hastanede detaylı sağlık kontrolü.

Parkur testi 

İnşallah olur. Eşiöde başvurdu 

Karabük çıktı ona da . işin kötüsü dünnaçıklandı sınav tarihi 15 i.

Evrak istiyorlar bir sürü ve devlet daireleri cumartesi pazar kapalı. Tuhaf .

Şimd dövmelerini sildirmeye gitti hatta .

Umarım başarırlar. Güzel iş 
(925 puan) tarafından
Hayırlısı inşallah peki o istenilen belgeler nerelerden alınıyor hani kendinin ve eşinin engel durumuolmadigina dair rapor vs nerden alinir
(1,048 puan) tarafından
Çoğu e devletten çıkıyor sicl kayıtları falan da.
İkametkah belgesi falannvar nüfus müdrlüğünden alınacaklar varmış bir kaç tane
(925 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 94 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 223 göst.
1 Eylül 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 59 göst.