0 oy
410 göst.
Aile kategorisinde (47 puan) tarafından
Bir elimde tatli bir elimde tuzlu ikisini karistirip karistirip yiyorum :D hele dun bir tatli yedim bir salata yedim kocam agzi acik beni izliyor ne yapıyorsun sen diye :Dd cok da gazim oluyor gece oldu mu cok sisiyorum cok gaz sancisi cekiyorum ama bir tekme atiyor minik civcivim her şeyi unutuyorum:) 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kiz gazın varsa çıkar içinde tutma
(47 puan) tarafından
Gelsin diye neler yapiyom ben sen diyorsun ki tutma :D icimde durup kanser edeceğine.. sbidkddhhs
-Reklam-
0 oy
tarafından

Minnak fasulye gaz yapiy sana demekki anası :D

(333 puan) tarafından
Napsak bi caresi yok mu bunun benim cekmemden ziyade gaz sancisina biz dayanamiyoruz kiyamam ona sanci cekerse
tarafından
Papatya cayi rezene bide gazli yiyecek icecekten uzak dur ha bide cocuk dogunca damlalari var doktor verir insallah gazli olmazda gerek kalmaz bublara cano
(333 puan) tarafından
22+5 im ne zaman icmeye baslayim bu çayları
tarafından
Suan icme bitkisel seyler dogunca icecen canim
(333 puan) tarafından
Tesekkur ederim :)
0 oy
(847 puan) tarafından
33

Haftamdayım ayaklarım balon gibi oldu. Sakin tuzlu yeme. 
(847 puan) tarafından
Insallah sende dikkatet herşey 30 san sonra başlıyor. Her haftanın ayrı bir değişik sendromu olsada en fenası 32 diyorya başlıyor. Mide bile bulanıyor ac kalmamak lazım. Bebek acıkıyor.
(47 puan) tarafından
Kucuguz biz daha teyzesi 24 haftalığız :) dikkat ediyorum etmeye de devam edeceğim inşallah
(847 puan) tarafından
Kiz 24 sun saha göstermiyor mu. Ayrıntılı yapmadin mi. Benim 24 de karnım sisto bayağı maşallah.
(47 puan) tarafından
Yaptirdim yapmaz olur muyum hic. 3 farklı doktora  gittim üçü de goremedi son gittiğim baya bir uğraştı gostersin diye asla acmadi ya :D
(847 puan) tarafından
Anaaaaa ne utangaç bir bebek :)
0 oy
tarafından
Gaz bende de oluyor çıkarın derken çocuğu birden fırlatıcm diye korkuyorum fafafsgsjajaknaafadaffa :)))) 
tarafından
Ahahajahah Allah korusun ya ama yazdıpım yoruma epey güldüm ben ya :))))
(47 puan) tarafından
Ben de cok guldum valla gece gece :D
tarafından
Rabbim gözlerimizden hüzün göz yaşları akıtmasın hep güldürsğn Rabbim bizleri inşallah
(47 puan) tarafından
Ne guzel konustunuz oyle. Insallah cumlemize insallah
tarafından
İnşallah :))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 484 göst.
22 Nisan 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
21 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nrtnurself. (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 3434 (44 puan) tarafından soruldu

381,146 soru

11,410,480 cevap

34,949 kullanıcı

...