0 oy
491 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hanımlar eşlerinize hamile olduğunuzu nasıl söylediniz.   Ben evde test yaptım pozitif çıktı kan testi verdikten sonra bir kutunun içinde pembe mavi balon koyup o şekilde söyleyecektim ama yaptığım testi evde gördü ve gece 12 de hastaneye gittik kan verdik saat 2 ye kadar yağmurun altında bekledik öyle öğrendik sonucu.   Siz nasıl verdiniz?

26 Cevaplar

0 oy
(76 puan) tarafından
Wpden resmini attim testin
tarafından
Ilk gebelik mi
(76 puan) tarafından
Evt cnm dogrdum ama
tarafından
Rabbim analı babalı büyütsün darısı bana ve tüm hamislere olsun
(76 puan) tarafından
Amin insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu ayda beceriksizsn dedim üzgün işareti testi eline tutuşturdum şaka şaka vurdun gol oldu dedim öyle
tarafından
Güzelmiş seninkine
0 oy
tarafından

Ne hayeller kurdum ama sabah işten geldiyi zaman kaldırdı sabahn köründe hadı kalk testi yap diye :D

tarafından
Ay benimde ne hayallerim vardı. Ama yapamadım
(796 puan) tarafından
Kız leman aynı benimde öyle yapti:)))
tarafından
Haha hayellerimizin içine ettiler be)))
(796 puan) tarafından
Aynen valla ya :))
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Dümdük söyledim ilk kızımda o bana haber verdi :D

İkinci de ben ona ahhaha

tarafından
Kız o nasıl sana haber verdi.
(12,513 puan) tarafından
Test yapmıştım ben çıkmamıştı kan verdik o arayıp hastaneyi öğrendi benden önce :D o bana haber verdi sjsjjs
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Arayıp telefonda söyledim ben pek romantik değilim eşim hiç değil :)

tarafından
Bende tam tersi her şeyde romantiksin ararım. Ama elime yüzüme bulaştırdım
0 oy
(63 puan) tarafından
İlk ikisini birlikte test yaptık ikizlerimi evde yaptık çıkmadı adetim daha gelmeyince çünkü hep gecikiyordu her ay ümit edip olmuyordu esimi zorla ikna edip kan tahlili vermeye gittik onlar kızlarla arabanın yanında beklerken ben elimde testi salladim gülüyordum
0 oy
(360 puan) tarafından
Benim gunum daha gelmemisti hastalandim tazin ortasinda donuyodum atesim vardi midem bulaniyo halsizim adim dahi atamiyorum lavaboya bile esim goturup getiriyodu sonda ertesi yine ayni olunca aksam hastaneye gittim ama hicbir umudum yok benim cunku adet sancilarim var 2 gun sonra adet gunum kan falan verdik ve doktor yuzume bakar bakmaz anladi test yapmak istedi ben gebelik yok dedim ama o illa yapti testi sonra esime dedim sonuclari beklerken simdi iceri giriyomusuz doktor hamilesin diyomus dedim ne guzel olur demi dedim aynen dedi girdik odaya doktor tsstler pozitif dedi ben nerdeyse bayiliyodum zaten cok guzel di o gun bizde boyle ogrendik yoksa benim aklimdada cok degisik planlar vardi suan 18 gün oldu dogum yapalı şükürler olsun
tarafından
Nasıl yaptım kız söyle belki belki bende yaparım
(360 puan) tarafından
Hastaneye gittik kayinvalidemle donerken lcw ya girdim erkek bebek kiyafeti aldim bi tane 1 tanede zibin kaynanamda mavi battaniye aldi aradi esim ogrendin mi diye 23 haftalikken ogrendim bu arada cunku o zamana kadar gostermiyodu dedim yine gostermedi yinemi dedi sonra ece geldik pakete yaptim ustunede annesinin paşa babasının aslan oğlu geliyor yazdim esimede sana kazak aldim demistim aksam verdim gordu cok mutlu oldu ama sasirmadi cunku hep erkek diyodu
tarafından
Güzel düşünmüşsün

Peki tatlı olunca erkek diyorlar ya hiç tatlı istiyormuydu canın
(360 puan) tarafından
Ilk çok fazla tiksindim tatlıdan ama son haftalarda deli gibi tatlı yiyodum
tarafından
Ben ikisindende yiyorum valla ama en çok ekşi erik bakalım bizimkinim cinsiyeti ne acaba .
0 oy
(306 puan) tarafından

şimdi ben 4 test yaptım düşükten sonraki gebeliğim 4 dü'de pozitif kan verdim falan bir buçuk iki saate çıkar dediler e nabız bekledim bekledim yok düşmüyo gecede arabayla gidiyoruz eşimle eve giderken hastaneye uğrada sonucu alalım dedim iyki gitmişiz zaten sonuç e nabız hiç düşmedi :) çatlardım ben sonucu bekleseydim almayı

0 oy
(1,238 puan) tarafından
soyliyecem iste high:((*
0 oy
(1,018 puan) tarafından
benden daha çok adet günümü takip ediyordu testide haliyle kendi aldı geldi yaptım supriz olmadı yani dibimdeydi  çünkü :)
tarafından
Bizimkide testi görünce bu negatif mı oluyor diye sordu . Jdjdjdjdjd
0 oy
tarafından
Evde test vardi esim dene dedi tamam sabah yapmam lazim dedim pazar gunuydu pazartesi sabah yaparim dedim sonra pazartesi sabah yaptim ise gitmeden sonra esim uyandi elini yuzunu yikamya gitti bende tezgaha koydum  geldi optu sarildi hemen oyle ogrendi aileler de iki aileye de bebek patigi verdim hediye paketinde  
tarafından
Aileleri verdiğin güzel.oldu biz herkesi gece üçte yataklarından kaldırdık jdjdjjd
0 oy
(119,326 puan) tarafından

Ben romantik degilim uyandirdim pat diye soyledim :D benim herifde odun tam uat uyu sabah konusuruz dedi dondu kicini yatti ☺️

tarafından
Jsjsjsjsjsjs
0 oy
(10,516 puan) tarafından
Test yaptım fotosunu attım bak bakalım diye oda dedi yani ne oluyor diye söyledim ve bi bebeğim daha var di baya sevindi hemn istiyordu çünkü 

1. Sini ise  test yaptım silik cıktı dedim yok çünkü gözükmüyordu bile çöpe attım testi sonra gittik ezcaneye sorduk o testi aldık evet var dedi kan testinde de cıktı utandım söyleyemedim kayın validem söyledi 
tarafından
Rabbim analı babalı.buyutsun ikisinide
(10,516 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm Benim seninkini de rabbim analı babalı büyütsün
0 oy
(236 puan) tarafından

Test yaptım evde silik olduğu halde emindim :) eşim gelmeden önce bı kutu ayarladım, içerisinde daha önce ördüğüm beyaz bebek patikleri koydum, testi koydum, birde minnak bı bebek yeleği vardı onu koydum en altinada bı kağıt üzerinde "ben geliyorum baba" yazısı :)) eşim işten gelmeye yakın telefonu odanın bı köşesine yerleştirdim , eşim TV izlemeye geçti bende sözde yemek hazırlıyorum halbuki kutuyu alıp peşinden gitcem :) hediye var dedim sana, ne hediyesi dedi, aç bak dedim , açtı tek tek baktı inceledi en son yazıyı görünce bana baktı tekrar kağıda ve tekrar bana baktı ve gerçekten mi? Dedi evet dedim göz yaşlarımi tutamadım, ayağa kalktı içten bı "ooyyy aşkım" dedi sarıldı :))) 

Sonrasında da hep bebiş var bahanesini kullandım :D :D halen de öyle devam Gebelik haftamız 12+3

tarafından
Maşaallah sen yapmışsın supriz ben yapamadım jdjdj
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Ben eşimden öğrendim:)
0 oy
(3,701 puan) tarafından
İlkinde pek sürpriz olmadı ona çünkü yumurtlama günü adet günü bende iyi biliyordu annemdeyken test yaptım önce gercekten mi dedi sonra ben zaten biliyordum dedi uca uça eve gelmiş ikincisinde banada supriz oldu tel  açtım hangi ara oldu ya dedi
tarafından
Ikinci güzel olmuş
0 oy
(262 puan) tarafından
Niye yağmurda beklediniz kız:)))) hastanenin içinde arabada falan bekleyeydiniz
tarafından
Arabamız yoktu kız taksiyle gittik. Dayanamadı sabaha kadar.  Virüs var diye hastane içine de almadılar.
0 oy
(287 puan) tarafından

Ben eşimden öğrenmiştim hamile olduğumu :D test yapmıştık kan testi gitmiş hastaneden almış sonucu bende şehir dışına gidiyordum tebrikler anne oluyorsun demişti :D

tarafından
Rabbim o mutluluğu isteyen herkese nasip etsin.
(287 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından

Benim eşim çok fena ya direk anlıyor habire soruyor adet olmadın mı sonra test yapmıştık kan testi birlikte gittik negatif çıktı 1 hafta geçti hala adet olmadım kayınvalidemle gittik test yaptık pozitif çıktı söyledim akşam ona tahmin etmiştim zaten dedi:D

0 oy
(55 puan) tarafından
Bnmde haberim yoktu kaynanamgildeydik bir kaç gün durup dönecektik 20 yaş dışım şişti birsey yiyemiyordum gorumceyle doktora gittik eşimde o gün merkeze indi  arkadaşlarının yanına akşama gelirim deid neyse yürüdük görümcem le hastaneye yakındı  kaynanam. İlaç almadan önce testte yaptır dedi  ona kan filan verdik bekledik bir iki saat görümcem le sonuç hamilesin dedi doktor görümcem le birbirimize baktık güldük emin misiniz filan deidm çünkü  beklemiyordum da  görümcem dedi bn hissetmiştim filan eşimde o öğlen oldu daha arayıp duruyo n oldu diye doktor yokmuş şuan geri eve gidiyoruz dedim o da anlamış akşama kadar durmamış bekleyin 5 dk ben geldim dedi arabadan indi yürümeye başladık birsey demedim kaynanam eve gelince ee naptiniz filan dedi doktor yokmuş dedik inermis şişkinliği filan dedim  birsey yok deidm eşim anlamasın diye sonra görümcem diğer odada kaynanama söylemiş kaynanam geldi böyle yanaklarımdan tuttu bir öptü sağ sol  sonra bn kalktım. Eşim anlamış tabi odaya gitmiştim arkamdan geldi eee  dedi demiyor musun neyi filan güldüm baba oluyorsun hadi iyisin deidm sarıldı öptü filan çok sevindiler yani şuanda da maşallah ilk torunları kaynanam. Bna birsey bırakmıyor battaniyesi den patigine kadar beşik filan aliyo  bnden heyecanlı inşallah sağlıkla gelir 
tarafından
Oy rabbim bozmasın
(55 puan) tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 310 göst.
0 oy
26 cevap 494 göst.
0 oy
2 cevap 86 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Zeynep5100 (982 puan) tarafından soruldu