0 oy
1,383 göst.
Aile kategorisinde (712 puan) tarafından
32 haftalık doğum yaptım geçen sene bayramdan sonra ki gün kanamam oldu açılmam başlamış suyum da geliyomus azar azar ilk hamileliğim tecrübesizlik anlamadım akıntı sanıp temizlenip bişey yok saniyodum  3 gün yattım ciğer iğnesi antibiyotik iğneleri oldum akşamına sancılarım çıktı ama bende tık yok meğer bebeğim cekiyomus sancıyı acil sezeryana aldilar beni neyse doğum oldu bebeğim kuvezde 39 santim boyu 1540 kilosuydu ilk 2 saat nefesinde sıkıntı yaşadığı için makineye bağlamışlardı 3 hafta kuvezde 1 hafta da anne bebek uyum odasında kaldik birlikte oğlumla eve geldik bir sürü söz laf yedim ailem eşimin ailesi hep yanımda oldular ama kolu komşu uzaktan akrabalar susmadı utanmıyor musun 80 kiloluk karı 2 kilo cocuk doğurmaya diyen oldu ve bu kisi benim halamdi prematüre bebekler erken hareket ederdi doktoru demişti daha hastahaneden cikmadan kafasını tasiyordu oglum evde 2 ay 3 gün geçirdik birgün Sabah uyandığımda kendisini çevirmiş yüz üstü yatiyodu bi an kalbim durucak gibi oldu nefes almiyor mu acaba dedim elimi koydum üzerine hic hareket yok koltuk altlarından bi çevirdim gözleri dudakları ve sağ tarafından gözünden dudağına kadar bi morluk vardi o anki çığlığım eşimin yataktan sıçraması yüreğim yandi sanki canlı canlı vücudumu parçalara ayırdılar 2 gün önce gittim yanina bu bayram babasıyla namaza gidicekti haziran 10 da 1 yaşına giricekti simdi simdi tekrardan anne olmaya korkuyorum siz bebeklerinizi benim yerime öpün bayramınız mübarek olsun zamanınız varken sevdiklerinizi öpün koklayın kusura bakmayın uzun oldu hakkınızı helal edin

51 Cevaplar

+1 oy
(1,777 puan) tarafından

Okurken gözlerimden yas geldi. Dünyadaki en büyük acı evlat acısı cidden Allah düşmanıma bile yasatmasin. Benimde en korktuğum sey bebegim olduktan sonra. O bos konusan insanlardan öteki tarafta davacı olacaksin merak etme sen hakkini helal etmeden cennetin kapisindan adım bile atamayacaklar kul hakkina girmisler çünkü hatta belki azapları bile artacak Allah islah etsin akil fikir versin ne kadar çirkin kelimeler etmisler. Bebekken yavrusunu kaybedenleri o kaybettikleri bebekler sırat köprüsünden gecirecekmis canım sen hiç üzülme bebegine cennete melekler cok iyi bakıyorlar o seni biliyor ve görüyor vede cennetin en güzel köşesinde seni bekliyor. Rabbim sana bidaha evlat nasip etsin hic korkma onun kaderi öyleymiş kendini suclama Allaha isyan etme suphesiz ki o kimsenin hakkini kimsede bırakmaz⚘

(712 puan) tarafından
Allah razı olsun yazdıkların için gerçekten de öyle ben Allah'a bırakıyorum hakkımı dicek bisey bulamıyorum
-Reklam-
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Offf içim parçalandı :'( o bos konusan insanlar de nefret ötesi. Rabbim sabır versin sana hayırlı sağlığı bir evlat versin inşallah canım :'(

(712 puan) tarafından
Allah razı olsun Rabbim düşmanıma vermesin
0 oy
(29 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun ya

İnşallah en kısa zamanda hayırlı bir bebiş nasip etsin Allah sana <3

(712 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Allah sabır versin çok büyük sınav bebek nefessiz mi kalmış 
(712 puan) tarafından
Büyük ihtimalle sırt üstü yatırdım gece kalkıp emzirdim uyandığımda yüz üstü yatiyodu
tarafından
Çok üzüldüm Allah sabır versin inşallah. Ne diyim bilmiyorum bogazım düğüm düğüm oldu. Çevrendeki insan görünümlü yaratıkları boşver. Gerekirse dümdüz saydır. Hayat devam ediyo ayakta kalıp bundan sonrasına bak dilerim saglıklı Bi bebeğin olur en kısa zamanda...
0 oy
(567 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcınız olsun canım benim 
(712 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim sabır versin inşallah  kimseyi evladiyla sinamasin inşallah benimde kuvezde bebeğim 33haftamda suyum geldi doğum oldu  inan çok üzüldüm 
(712 puan) tarafından
Allah'ım tez zamanda kucağına almayı nasip etsin canım
(6,919 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(4,994 puan) tarafından

Okurken ağlamamak için zor tuttum kendimi çok zor olmalı canım senin için çünkü hiç sevdiğim birini kayıp etmedim Rabbim peygamber sabırı versin sana şöyle düşün öldüğünüz bebeğin o şekil cennette seni bekleyecek ve şefaatçin olacak küçük bir melek annesini cehenneme girmekten kurtaracak burada doyamamışsın miniğine ama öteki tarafta doyacaksın<3

(712 puan) tarafından
Beni ayakta tutan şey de o oldu zaten canm imanlı inancı olan insanız biz elhamdülillah zor acısı gecmedi ama alıştım
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Offf beeee gözlerim doldu ha valla ciğerim sızladı yutkunamadim :( Rabbım sbair versin cennette inşallah nice bayramlarını olsun 
(712 puan) tarafından
Amiiiiiiiiiiin kuzum sağolasın
0 oy
tarafından
Bu nasil bi aci ki sen ordan hissettin yazdın benim burda okurken gözlerim doldu kalbim sızladı.

Allah sana sabır versin. Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın inşallah. 
(712 puan) tarafından
Amiiiiiiiiiiin kuzum Allah razi olsun dualarınızı eksik etmeyin
tarafından
Dualarim seninle ❤ insallah en yakin zamanda hayirli saglikli bi bebegin olur kuzum
(712 puan) tarafından
inşaAllah canm hayırlı vakitte hayırlı bir evladımız olsun ümmeti Muhammed'in
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Allah sabrını artırsın çok üzücü kötü bir durum allah birdaha yaşatmasın
(712 puan) tarafından
Amiiiiiiiiiiin Allah razı olsun
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Yaktın içimi.  Allah sana sabirlarin en büyüğünü versin... kimseye evlat acısı yaşatmasın 
(712 puan) tarafından
Amiiiiiiiiiiin kuzum Allah razi olsun
0 oy
tarafından

:'(canim Allah sabır versin basın sağ olsun çok üzüldüm :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

(712 puan) tarafından
Amiiiiiiiiiiin canm
0 oy
tarafından

İçim parçalandı ya :( :( 

0 oy
tarafından
İçim yandı tutamadım kendimi ağladım acıların en ağırını yaşamışsın ama Rabbim elbet sabrını veriyor. Korkma kendini evlada hasret bırakma yine inşallah hayırlı evlat sahibi olursun ailece uzun sağlıklı ömürler versin Allahım size 
(712 puan) tarafından
Amiiiiiiiiiiin amiiiiiiiiiiin amiiiiiiiiiiin Allah razı olsun canım
0 oy
(114 puan) tarafından
rabbim bidaha yasatmasin insallahh Allahim sana sabirve soguklugunu versinninsallah aglayark okudum cok.cok.cok.uzuldumm Rabbim sana tekrar guzel bir melek nasip etsin cifte bayram mutlulugu yasatson insallah :((
(712 puan) tarafından
Amiiiiiiiiiiin canm Allah razı olsun
0 oy
(15,651 puan) tarafından

Ya gözlerim doldu offf Rabbim kimseye yaşatmasın zordur evlat acısı hiç bişeye benzemiyor :'( Allah sana sabır versin inşallah tekrar evladın olur 

(712 puan) tarafından
inşaAllah canm
0 oy
(3,458 puan) tarafından

RABBİM bir daha yaşatmasın. Meleğin sana dualar ediyor olduğu yerden. Ben oğlumu öperim senin için :(

(712 puan) tarafından
Allah razı olsun kokulu kokulu öp hemde
0 oy
(1 puan) tarafından
IYI  bayramlar canım 
(712 puan) tarafından
İyi bayramlar canm
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun basın sağolsun :(

(712 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(6,722 puan) tarafından
Canım benim Allah'ım sabır versin ☹️☹️ çok üzüldüm içimi parcaladin ☹️☹️ Allah'ım hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli bir evlat nasip etsin ❤️
(712 puan) tarafından
Amiiiiiiiiiiin canm Allah'ım razı olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 40 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde heygirls (359 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 188 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde kgulsum590gmail.com (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 178 göst.
16 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gonulgungor (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 106 göst.

379,159 soru

11,349,704 cevap

34,815 kullanıcı

...