0 oy
1,143 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Kkizlar bebeğim bugün bugün hiç durmuyordu bugün üzerini degiseyim dedim aşı kolu şişmiş ya kızarmış çok ta sert iltihap filanmi ya

12 Cevaplar

0 oy
(12,776 puan) tarafından
2 ay aşısında  kaynaklı. Oluyo cnm zamanla geçer 
tarafından
Hiç yoktu böyle kızarık canım şaşırdım bugunn öyle görünce bir aydır vurulmuş aşı da
(12,776 puan) tarafından
Kızım da öyle olmuştu 3 4 aylıkken kızarıklık olmuştu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bisey isirmis canim sivrisinek yada pire gibi oglumuda isirdi mi boyle sisiyo alerji yapiyo
0 oy
(27,534 puan) tarafından

Bizim halen oyle yeni yeni geçiyor aşı izi 

0 oy
(1,254 puan) tarafından
Oğlumda da aynıydı 2 aylık aşısı yapıyor kuzum
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Canim asidan kaynakli korkma buzun ustune bir bez sar tut azcik koluna rahatlatir 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun  
0 oy
(961 puan) tarafından
Canım verem aşısından dolayı daha da iltihaplanabilir kabuk bağlayabilir  1 yaşına kadar ancak geçiyor 
0 oy
tarafından
Canım verem aşısı o ne zaman kizaracagi belli olmuuor ne zaman geçeceği de belli olmuyor. Benim kız beş buçuk aylik anca geciyo yeri hala kabuklu yara. 

Orası beyaz olur iltihap gibi akar sakın elleme kendi kendine geçecek 
0 oy
(12,516 puan) tarafından
Normal canım bu aşıdan sonra bi iyileşiyor gibi oluyır Bi tekrar bu hale geliyor bizimde öyle oldu yeni geçti 8 aylık 
0 oy
(27 puan) tarafından
Olabilir ebe bize 4 aylıkken kanar iltihap kapar irin akabilir sakın eline sürme tırnak değdirme dedi
0 oy
tarafından

Çok normal hiç korkma benim kızım 2 aylık aşısını olmuştu 5 ayına girince koluna bi baktım aynen böyle hatta resiminide atıyorum şimdi zamanla geçiyo kızımında morarmıştı şişmişti taş gibiydi şuan 13 aylık olduk bile korkma hiç bişeyde yapma elleme sakın banyo yaparkende oraya dikkat et ovalama lifleme su dök geç geçiyo zaten 

image

tarafından
TM tşk ederim bende korkmuştum mikrop kaptı diye
0 oy
tarafından
Kaç gün oldu asi olalı canim
tarafından
Iki ay olsu cnm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 94 göst.
19 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 246 göst.
19 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma&furkan (970 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 216 göst.
0 oy
1 cevap 110 göst.

383,528 soru

11,477,074 cevap

35,089 kullanıcı

...