0 oy
630 göst.
Diğer kategorisinde (355 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Bayanlar 1haftadir hastanede yatiyorum.. 1Haftanin sonunda kaynanam buqn ziyaretime geldi esimde geldi yanima neyse birlikte az bi oturduk falan bahcede sonra wizit saatoydi die ben odaya ciktim doktor gelicek die. Onlarada oturun dedim nyse indim asaqi kaynanm yok kocam yollamis. Ben karimla basbasa kalicam.biraz sen qit demis oda uzulmus qitmis. Hem cok sasrdim esimin annesine bole yapicaqni hic dusunmezdim hmde acikcasi uzuldum yani esimn gondermesi karisi olarak benim bile hosuma qitmedi. Ki inanin kaynanamla anlasan biri deqlim surekli sorun yasarim ama hormnlardanmidr hastane psikolojisndenmidr cok uzuldum oyle cekip qitmesine. 

8 Cevaplar

+1 oy
(66 puan) tarafından

Verilen cvplari üzüldüm açıkçası . Ama seni takdir ettim herkes kendine yakışanı yapar senin buna insan olarak anne olarak üzülmen çok ince bir hareket gerçeken. Allah şifa versin canım

-Reklam-
0 oy
(135 puan) tarafından

Bide anne olcaksin ya canim ondanda uxlmussunudr bizde kaynana olcaz oglum oyle dese uzulurm belki ama esinde demekki yalniz kalmak istiyo..

(355 puan) tarafından
Aynen 1haftadr hast yatiorum esmde calisiyor calismk zorunda yanima cok sk gelemior ee biraz annesine kirqinlikta war benim yanima hic gelmeyip halimi hatrimi sormadiklari icin o sebpten bence qonderdi. Ama uzuldum
0 oy
(6 puan) tarafından

Belkide kadın kendi gitti eşinde sen sorun yapma diye ben gonderdim dedi sana görünüp gitmeliydi hatali her bakimdan hic acima 

0 oy
(336 puan) tarafından

Benim kayinvalideme eşim öyle dese ben de üzülürdüm beni saymış insan yerine evlat yerine koymuş gelmiş ziyaret etmiş yani kadının duracağı zaten kaç saat sabah dan gelir akşama kadar durur gitmezde hani gitsin artık diye uygun bir dille denir yoruldun falan hadi sen git te dinlen diye hastane de başbaşa kalsanız ne olacak neyse nediyim kadında uzulmustur şimdi onun yerinde olmak evladım tarafından kovulmak istemezdim açıkçası 

0 oy
(216 puan) tarafından

Bnim kaynanamla hc sorunum olmadi cok sukur arkadas gbiyiz ama bazen dusunuyom bnde kaynana olacam o yuzden esimin annesine kirici bi laf solemesine cok kiziyom 

0 oy
(109 puan) tarafından

Bosver cok da takilma vardir onunda bir bildigi.belki annesi gitmek istedi o sana ben gonderdim dedi uzulme diye.yoksa zannetmiyorim annesine git diyecegini.madem seni aramamis sormamis takilma cok da arkadasim.

0 oy
(717 puan) tarafından

Dün benim yaptığım yorumu gizlemisler 5 tanede uyarı almış ne yazdım ki 5 uyarı alıp gizleyemek kadr millet şaşırmış yaa

0 oy
(645 puan) tarafından

Evine gidince üzüldüğünü anlatırsın canım belki yeni anne oldun hastanedesin onunda etkisi olabilir

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 944 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 182 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Premsesannesi (622 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 129 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bakiderya (1,178 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 308 göst.
24 Haziran 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,470 puan) tarafından soruldu

378,403 soru

11,326,593 cevap

34,780 kullanıcı

...