0 oy
473 göst.
Aile kategorisinde (4,143 puan) tarafından
Burdan 10 sene önce eşim ve enişte kafa kafaya geldi .. ama bişey olmadı.. bi 8  sene sonra Beni istemeye ģeldiklerinde eşim özür diledi ve dedi artik aile oluyoruz .. ve yeni sayfa açalım namaz kildilar  hatte eşim dedi seni ev sahibisin sen kildir.. eşim ve abisi**

Gel git zaman annem mangal yapmişti hepimizi davet etti

Yemek yerken enişte Bey kinayeli konuşmaya başladı ben digorluları sevmem diye (karsın bi ilçesi) eşim bisey demedi saygisizlik olmasın diye anneme babama karşi..neyse o gün eşim sonra bana dedi o kin tutmuş masadakii tek digorlu benim.. kimsede bişey demedi sonra yine bi bayramda ayni buluştuk yine kinayeli sözler geldi eniştemden eşim hiç sevmez böyle şeyleri ve yapmiyo daa.. hani bi Adama yakişmazz.  onlari bi araya getirmemeye karar verdim cünkü bu sefer eşim baska cevap verir.. tatsizlik cikar diye.. - ama enişte annem gilde iftarda yine demiş digorluları sevmem.. eşimin kulahınga gitti ve sonra kardeşimde bayramda eşintemden hep bahsendince artik Adam sinirlendi.(annemde tabiki yapmişti bunu zamaninda). ve bana dedi git konuş annen ve ablana) . Konuştum annemle diyo ozaman seninki cevap verseydi 

Şimdi sizce neyapmalıyım eşim cok gelmiiyo üstüme.. tabi konuşcam daha ablamla ama banada bi akil verin kimseyide üzmek istemiyorumm eşimlede Problem istememiyorum.. ne yapayım ne diyim?

8 Cevaplar

+2 oy
(1,403 puan) tarafından
Sonuna kadar eşin haklı esimin beni uyarmasına gerek yok  ben dedirtmem zaten o kibarligindan dememisse bile ben derim sen hayıdır ya bişey mi ima ediyosun derim hadsiz esim dalmazsa ben kafa göz dalarim o kim ki sonra benle isteyen kussün isteyen konuşsun
(4,143 puan) tarafından
Haklisin canim simdi konuşdum.. hal etim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Digor ne kiz
(4,143 puan) tarafından
Karsın ilçesi
0 oy
tarafından
Çok gereksiz bence erkeklerin yapması aynı elti gibi davranıyor adam bence ablanı uyar
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Yaa valla bizimkilerde öyle eniştemi hiç sevmiyor eşim oda onu sevmiyor ablamla bu duruma üzülüyoruz ama yapacak bisey yok biz görüşüyoruz onlar görüşmede de olur dedik artık geçen memleke gittik şubatta biz uzağız eşimle onlardan dedik hep birlikte gidelim anneme ediminde köyde canı sıkılıyor arkadaş olur hem eniştem saat akşam 8 de arkadaşlarım kaza yapmış beni çağırıyorlar bi gideyim dedi eşimi hiç çağırmadı gece 4 te gelmiş kazada yalan içmeye gitmiş eşimde dedi beni cocuk sanıyor sanki dedi kızdı haklı da dedim bida böyle gelmeyiz boşver çekemiyorlar bi şekilde iste
0 oy
(5,462 puan) tarafından
Ya sevmiyorsa sa da sevmesın tabı eşinin kulağına kadar gtmesı hoş degl kım olsa zoruna gıder nye digorlar napmış enişte ne bnde ağrılıyım karsılar içinde çok yaşadm hepsi de çok iyi insan demmeki enişten laf sokmak için sylemş herhalde fazla takma kafaya oyle bişey yıne olsa sen bnce cevabını ver sürekli nye oyle dyorsun dye 
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Ablanla konuş ve madem annen konuşsun deid ise esin susmasın onu ords bozsun
0 oy
(13,748 puan) tarafından
Eşim vanlı diye bizim bi kuzen demişti ailecek oturduğumuz bi zaman, vandan adam çıkmaz falan.  Eşim dedi demekki yaptığımız olay olmuş, olayda sana koymuş sjsjsjsjjsz

AhahahhHh
0 oy
tarafından
Bence fazla bir araya gelmenek en iyisi sen ablanla görüş otur kalk 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 85 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Derya58 (2,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
11 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2801 (226 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
15 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karagoz2525 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 178 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,100 puan) tarafından soruldu

385,315 soru

11,522,178 cevap

35,188 kullanıcı

...