0 oy
769 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Veya tam tersi benim çevremde kız çocuğu olan kadın erkek çocuğunu nasıl yapıldığını sormuştu birine ben şok 

30 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Allahım ya kız cocuk istemezler ama karıları hasta olunca kadın doktor isterler suratsızlar. 
-Reklam-
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Yuh ya ne saçma birşey allah ne isterse o olur
tarafından
İyi oku ne örnekler çıkar şimdi,
0 oy
tarafından
Oha ya bu kadar cahillik hala var mı?

Çok şükür bizde de kız çocukları daha çok el üstünde tutulur böyle kıymetlidir :) benim kızım olcak inşallah eşim şimdiden ben kız babasıyım babasının prensesi olacak o havalarında :) 
tarafından
Masllaahhh
0 oy
tarafından
Ben hamileyken kaynanam bu kız ya olur ya da sakat doğar demişti :(
tarafından
Kendi olsun,
0 oy
tarafından
Yuh ne fark varmış nasıl yapıldığını kocasi bilsin öbürü ne dedi ..... Çok merak ettim
tarafından
Güldü sadece :))
tarafından
Allah akıl versin dedi zarr
0 oy
(2,891 puan) tarafından

Benim annemin kızlı erkekli karışık 14 15 tane torunu var daha hiç ayrım yaptığını görmedim Ayrıca 7 kardeşiz 4 erkek 3 kız bizim aramızda da bir ayrım yapmaz fakat kaynanam 3 tane torunu var toplasan tek erkek torun Benimki diğer iki kızı daha çok seviyor Benim oğlumu da dışlıyor her zaman her hareketinde Farkettim bunu

Ben ikinci hamile kaldıktan bir süre sonra benden gizli mesajlaşmalarını yakaladım oğluyla ikinci hamile kaldığım öğrenince dünyanın lafını etmiş daha Oğlan küçük niye korunmaz manyakmı bu kadın yok anormal kadın Bu da kız olsa bari inşallah kız olur da benim adımı koyarsın oğlum gibi mesajlar atmış Onu gördüğümden beri dua ediyorum kızım olmasın diye Allah dualarımı duydu ikinci Bebeğimde erkek olacak şükürler olsun:)))))

bir detay daha var benim oğlum şu an 21 aylık kendi oğlu doğru düzgün korunmadığı için emzirme döneminde hamile kaldım ben doğum yaptığımda oğlum 25 aylık olacak Çok da küçük değil Halbuki kaynımın kızların arasında tam 1 yaş var Onlara bu kadar laf etmemiştir eminim
tarafından
Hahahaha Allah seni yaa
(2,891 puan) tarafından
Ne var gı zorla cinsiyetci yaptı beni şeytan
0 oy
(5,359 puan) tarafından
Vala teyze kızım doğuma gdene kadr kız demişler ama erkek doğmuş son dakıka 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Var kaynanam 
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Yani bu soruyu soranin ne kadar cahil olduğu ortada 
tarafından
Ne gibi Çahil misim??
(1,298 puan) tarafından
Size demiyor erkek cocugu nasıl yapılıyor diye soran kişiye demiş
(1,254 puan) tarafından
Evet sana demedim o soruyu sorana dedim canim
0 oy
tarafından
Tarifini vermişler mi? Biraz tuz 1 kg et falan diye :D ay ne sacma sey o ya veren rabbim yani. Ondan gelen herşey kusursuz ve güzeldir.
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Ben yorum attım ama yine atıyım 

Babannem annemi çok hor görmüş annem çok zayıfmış bu şebek erkek falan doğuramaz kız doğurur bunun neresinden çocuk çıkacak diye annemi hep aşağılarmış 
0 oy
tarafından

Benim kaynim 2 kizi var benim kizima laf ediyor erkek yapamadiniz diye

0 oy
(274 puan) tarafından
Var maalesef eşimin akrabası 3 kızı var oğlum olsunda sakat olsun diyor ben bakarım diyor 

Ve Kayınbabam kız zaten evden gidecek eksik etek diyor ona çok kızıyorum ama öyle biri 
tarafından
Ayyy tövbe  YARABBIM tövbe
0 oy
tarafından
Ne bende be esimin ailesinde yok cok sukur
0 oy
tarafından
Ben de şok oldum bu lafa inan bizde erkek isteniyor baya
0 oy
(103 puan) tarafından
Bizzat benim kaynanam ve eşim. Bebeğim kız olacak diye kıyafet bile almak istemediler. Ben düşecek diye ağlayınca düşerse düşsün olabildiğini anladık sonuçta demişlerdi. Eşimde zaten kız annemin adını koymayacaksan aldır demişti. Neyseki boşanmak uzereyim bu zihniyeti bozuk aileden kurtulacam rabbimin yardımıyla inşallah 
(1,126 puan) tarafından
Yani bacım okurken cildirdim bi an dedim Allahım neden boyle biriyle evli kalinir diye içimden geçirirken sonunu okudum. Allahım senin ve evladının yolunu açık etsin onlar da kadınlara muhtaç olsun surunsun
(7,192 puan) tarafından
Allahım o aileye erkek torun vermesin kıza da hasret bıraksın o ne demek ya ne kadar cahil.insanlar evlat evlattir veren Allah sonuçta neyini beğenmiyorsn sanki
(2,633 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun. Inşallah o insanlardan kurtulunca güzel bir rahata ve mutluluğa erersin..  Inşallah onlarda bu zihniyetlerinden ve pisliklerinden kendi b*oklarında boğulurlar..
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Hor görmek değil de eşimin tarafı erkek çocuğuna düşkün. Yani erkek çocuk illa olacak tarla.bağ bahçe kime kalacak düşüncesi. Bi de yaşlanınca bize kim bakacak düşüncesi. Allah var ya eşim hic öyle değildir. Bende degilimdir önce sağlıklı olsun yeterli ki deriz ikimiz de.
0 oy
(70 puan) tarafından
Benim kaynanam cok yapiyor erkek cocuk diye geberecek gercekten Allah islah etsin
0 oy
(7,118 puan) tarafından
2 tane kız evlâdım var kesip attigim tırnaklarını hiç.birşeye değişmem, ne geri kafalı insanlar var böyle yaa.
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Daha neler duyacağım yaa 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 702 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 235 göst.
27 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 163 göst.