0 oy
495 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Evim pislik içinde iş yapamıyorum.,,mutfak yağ içinde 9aylık olduk ama iş yapamıyorummm halen kendimi pis hissediyorum artık 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Birini tut canik annen kardeş görümce konu komşu kimse yok mu
(73 puan) tarafından
Kolu komşu zaten yok ailede uzak e corona dan zaten iletişim kopuk
-Reklam-
0 oy
(120,233 puan) tarafından
Neden yapamiyon bebis uyudumu yap
tarafından
Sevdoş takipteyim seni ☺❤
(120,233 puan) tarafından
Bende seni ortmenim
tarafından
❤❤❤❤❤
(73 puan) tarafından
Çabuk uyanıyor basit işleri yapıyorum zaten toplama üstten toz alma ancak bide çarçabuk yemek,, akşam oluncada pertim zaten benmi çok beceriksizim anlamadım şimdi bide emekliyo bi işe elime atsam onun peşindeyim yürüteç de de korkuyorum bir an boğuldum yazdım kimiside burda yazacağına yap demiş üzüldüm
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Oglani gece uykusuna yatirinca yapiyom ben full iş :D  şuan mesela uyudu iglen uykusu mutfagi topluyodum mola verdim :D
0 oy
(667 puan) tarafından
Bebeği yatır canım sonra günlük olarak işlerini ayır yap ve asla gerekmedikce pis bırakma çocuğu uyut kendine ve evine zaman ayır heosi geçer 
(73 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
tarafından
Buraya yazacagina yap herkeisn çocuğu var canim bir sekilde yapiyor
tarafından
Burya nasil yaşıyorsun çocuk göğsünde Allahim ya
(73 puan) tarafından
Sizin derdiniz ne çocuk göğsümde emerek uyuyor tel elimde daha açıklayayım mı hece hece,, ne kadar kötü düşünceli insansınız şurda iki sohbet için varız kimiside sizin gibi kime ne saydırsam diye sanırım
tarafından
Niye kötü dusunce olayım buraya yazmissin yag icinde madem telo alyorudn isini yap herkes çocuğu var benim evim gel piril piril kucuk çocuğum var uani
(6,114 puan) tarafından
Cok kotusunuz ya senin cocun usludur onunki durmuyordur senin ewinin piril piril oldunu sormak icin yazmamis bunalmis boyle kendini begenmis olmak sana bisey kazandirmaz
(73 puan) tarafından
Sağolunanlayışınız için
0 oy
(6,851 puan) tarafından
Kuzum uyuunca yapsana ben oğlum uyuyunca 2 dakika oturmuyorum koştur koştur yapiyorum
(73 puan) tarafından
Aynıyım inan toplamak la geçiyor sanırım dağınık çok bırakıyorum bunu yapım onuda öyle yapıyım diye diyemi acaba ben beceriksizim sanırım
(458 puan) tarafından
Bi yazı da oku giderken götür gelirken getir diye beceriksiz demiyelim şuna tez canlı değilsin demek bende evimdeyken tembel tembel oturup keyif yapıyorum şimdi ise eşimin köyündeyim ve bitmiş durumdayım bende kızım da kızım 7 aylık ve 5 aylık hemileyim
0 oy
tarafından
Valla ben adam evdeyken yapıorum çoğu zaman bulaşık bile 2 gün beklio çocuk olunca böyle 
(73 puan) tarafından
Anlıyorum
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm koy yurutece yao bn oyle yapiyorum kizim 8 aylik 
(73 puan) tarafından
Uzun aralıklarla koymak istemiyorum zaten belli süre sonra sıkılıyor :(
(5,272 puan) tarafından
Bnde koymk istemiyorum ama mecbur yoksa is kaliyo bnm k8zda sikılırdı alusti simdi sikilmiyo
(73 puan) tarafından
Ne güzel bide çok takılıyoruz halılara topluyorum halıları bu kezde aman nereye gitti diye peşine ben:)
(5,272 puan) tarafından
Bizde takiliyoruz ama bn halilari toplamiyorum kendi basinin carezine baksın :))
0 oy
tarafından

Kızz, sen benim yerimde olsan ozaman kriz geçirirdin heralde 5 yaşında oğlum var vallahi bir dağınık anammmmok fena toplatıyorum, zar zor ama yinede benim temizlemem şart ee küçük de 8 aylık onu uyut doyur derken zamanın yarısı geçiyo zaten bide karnımda var yaaaa bi tane hiç olmassa benim 3 ü bir arada 

(73 puan) tarafından
Allah kolaylık versin ben anca birine uyuduğunda ek gıda çorba yemk derken bi tane daha var 18yaşında anca geceliyor gündüz yatıyor bi işin ucundan tutmaz şimdi yasaktan kalktı anca makyaj dışarı:(
tarafından
Kız babasına desene azcık korksun zilli
0 oy
(14 puan) tarafından
Benim oğlum 1 yaşında diğeri 1 aylık valla ben çıldırdım resmen nasıl koştura koştura yapıyorum göreceksin yani :-) büyük oğlan da sıkıntı yok ama diğeri çok ağlıyor durmuyor şuan ayakta sallarken yazıyorum uyutmaya çalışıyorum uyusa yapacam daha 2 odam var temizlenecek 
0 oy
(777 puan) tarafından
Ah canım yalnız bakıyorsan bebeğe çok normal.hele ki uyumayan mızmız bi bebekse katmerli oluyor herşey.üzülme geçecek bu günler varsın evin pis kalsın yemek geç pişsin yapacak bişey yok inan geçecek bu günler 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Plan yap her gün bir odayı temizle bitir bence . Hatta önce dağınıklık varsa onları topla ki işin kolay olsun. Benim de 8 yaşında ve 7.ayina girecek 2 kızım var. Allahtan büyük kız küçükle olduğu kadar ilgileniyor da birşeyler yapabiliyorum.
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Benim oğlum da 17 gün sonra 11 aylık olacak apalıyor, peşimden ayrılmıyor diş çıkarıyor çok mızmız zaten çocuğa uğraşırken pestilim çıkıyor. Detaylı ev işi ben de yapamıyorum. 
0 oy
(913 puan) tarafından
Canım benim oğlumda 9 aylik ve benim evim 5+1 ve ekstra çok büyük bir terasım var balkonlarim yani olduğu kdar ama ben yetisiyorum ya eşim buyik yardımcım hafta sonları evde o oğluma bakar bende tüm ince işlerimi yaparım hafta içi o isteykende normal süpürür siler toz alırım yani eşinden yardım iste bnimde ailem uzakta bitek o var şükür destek oluyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 85 göst.
28 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 279 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Caglamira (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 354 göst.
0 oy
3 cevap 59 göst.
3 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (242 puan) tarafından soruldu

386,115 soru

11,543,903 cevap

35,219 kullanıcı

...