0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından

37 haftalık oldum 20. Haftadan beri sürekli yalancı sanci çekiyorum hele haftam ilerledikçe daha çok olmaya başladı dünden beri sancim oluyor ama hep düzensiz doğum sancısı da olsa anlamam kesin bu gidişle :'(

Sizde doğum belirtileri nisan su şancı dışında farklı bisey fark ettiniz mi nisanim da geldi bu arada 3 gün önce 

5 Cevaplar

0 oy
(3,836 puan) tarafından
benim 5 dakikada bir gelmişti sancim 
(274 puan) tarafından
Benim hep sancim oluyor dünden beri bacaklarıma ağrı atıyor yürüyünce zorlaniyorum bebekte çok kasiliyor okadar arada da kasıklara atıyor ama tam düzenli dediğim an duzensizlesiyor bir saat olmuyor falan anlamadım ki
-Reklam-
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Doğumun yakın o zaman  

Sanci cok sık şekilde gelse o zaman dogum sancisi olur .

(274 puan) tarafından
Işte  tam anlayamiyorum ki bebek kasiliyor sürekli ama düzenli değil
(507 puan) tarafından
Yok cnm dogum sancısı geldımı uzansan ne yapsan gecmıyo 5 dakkada sancı bırakıp yıne oluyo g
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Nişan geldiyse zaten sen bu hafta doğurursun yalancı sancı dediğin düzenli girmez doğum sancısı giderek sıklaşır zaten uzun süren bir süreç Bir de içgüdüsel benim önce suyum gelmişti hastanede sancı bekledim ama doğum sancısı geldiğinde bunu mutlaka anlarsın
(274 puan) tarafından
Ah canım ya çok zor bir durum
(2,891 puan) tarafından
Seninki de zor canım ne kadar korktun neler yaşadınKim bilir çok küçükmüş o zamanlar anlamazdım ama şimdi anlıyorum görmeden yaşadığını bilmeden sevmeden koklamadan toprağa vermek daha kolay kızımın yaşadığını görseydim onu bilseydim sevseydim daha dayanılmaz olurdu şimdi 21 aylık bir oğlum var diğer Oğluşum da karnımda 5 aylık:)
(274 puan) tarafından
Oh ne güzel valla 90 gün kuvezde kaldı her günüm cehennem gibi geçti doktorlar görme gelme yaşamaz dedikleri günler hala aklımda ama hiç pes etmedim şükür rabbime bana bagisladi şimdi karşımda makarna yiyor prenses havalı havalı:) rabbim sana bagislasin çocuklarını banada benimkilerini
(2,891 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bağışlasın Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
(274 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(796 puan) tarafından
Benim 37 diydi ne ağrım nede suyum geldi doktora gittim bebeğin suyu çok azalmış yatis yaptılar o gün hep nstye   bagliydim ertesi gün sezeryan aldı
(796 puan) tarafından
Kontrole sezeryan günü almaya gitmiştim
(274 puan) tarafından
Ben cuma günü gittim suyu iyi dedi doktor
(796 puan) tarafından
Bende cuma gittim iyi dedi randevu aldım bidahaki cumaya gittim dedi suyu azalmış
(274 puan) tarafından
Haaaa işte bu kötü ya inşallah bende öyle olmaz
(796 puan) tarafından
Inşallah kuzum sağlıklı bi şekilde inşallh gelir dünyaya
0 oy
tarafından
Nişanım geliyordu hafif hafif 3 gün sonra sabaha karşı birden suyum geldi. Hiç sancım olmadı biraz bile olmadı. Bebeğim riske girdiği için suni sancı da vermediler sezeryan oldum. Sancı nedir bilmiyorum yani

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 183 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde gulden87 (171 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 807 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Maydonoz dereotu (381 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,093 göst.
5 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 539 göst.
16 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Şalk (1,403 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,738 kullanıcı

...