0 oy
401 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
Kızım neredeyse 3.5 yaşına girecek. Her gece uyku meselesi ayrı bir kriz. Anne susadım en az 3 kere. Anne çişim var en az 2 kere. Bebeğimi istiyorum. Üstümü ört (örterim) çok örttün az ört. Üstümü çıkarıcam. Sacimi topla.Karnım acikti(halbuki yiyip yatmıştır) . Bende uyuyasıya kadar yanında yatıyorum. Yat kalk yat kalk tüm sinirlerim tepeme çıkıyor. Her akşam aynı yaa. Ben mi sinirliyim abartıyorum anlamıyorum. 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Benim oglan hala hadi oglum uyu artik diyince karni acikiyo ne hikmetse :ermm:

(24 puan) tarafından
Ne yapsam da uyumasam onun derdinde
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ay benimki de 2 yaşında. Çiş kraker su mahvediyor beni:ermm:

tarafından
2 yaşında çişe alıştı mı canım
tarafından
Evet kuzum mart ayından beri bezi bıraktı hamd olsun
tarafından
Maşallah canım benimki de bu ay 2 yaşına basacak ama cesaret edemiyorum söylemez asla gibime geliyor.
tarafından
Ben de erken diyordum 19 aylıkken falan kendi attı bezi istemedi soğuk hava diye istemedim ama bıraktı hamd olsun her çocuk bir değil ya sen çocuğunu bilirsin söyler mı söylemez mi
tarafından
Doğru canım bizede nasip olsun inşallah bakalım deneyecez
0 oy
(236 puan) tarafından
Benim çocukluğum aklıma geldi :))) abimle çok kalkıp su içerdik hatta bardağı gulleyip minik minik yudumlarla içip TV ye göz atardık:)))
(24 puan) tarafından
Hepimiz geçtik aynı yollardan
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Çiş 

Su

Acıktım

Onlar rutin şeyler

:D

(24 puan) tarafından
Aynen güdulemişler kendilerini :)
0 oy
(48,648 puan) tarafından
demekki 3.5 yasina gelince elada.oyle olacak. suan bile uyumamak elinden geleni yapıyor herseyi tekrarliyo kalkiyo.oturuyo babasina gidecek oluyo oyuncaklarını sayikliyo
(24 puan) tarafından
Hiç sevmiyorlar uyumayı
(48,648 puan) tarafından
seven bebek seviyo ya bi akrabanın ki emeklerken uyuyakaliyodu benimkini birak sabahlar bir kez kendiliginden sizdigini gormedim
0 oy
tarafından
Oğlum hadi yatağına anne şunu yicem oğlum geç oldu anne susadım oğlum lütfen artık anne kukulim nerde lan oğlum sabah oldu uyusana artıl:) rutin olarak böyle 4 yaşında 
(24 puan) tarafından
Ayyy bitmiyor desene :D
tarafından
Bitmez bacım bitmez ;)
0 oy
(50 puan) tarafından
Yok yok insan bi süre sonra zıvanadan cikiyo.. benimkide oyle
(24 puan) tarafından
Ben bazen yorganları sıktiyorum sinirime
0 oy
(381 puan) tarafından
Ohoo evrim geciriyoruz resmen uyuyana kadar bi susadım diyor kızım bi açıktım diyor bi battaniyemi ört diyor bi öpeyim anne diyor kendisi 2.5 yadında kızım 
(24 puan) tarafından
Valla herkesde aynı dert :D
0 oy
(246 puan) tarafından
Bi tek benim çocuğum böyledir dyodum demekki varmış benim gibi hele ben ne cekeyiyom bi bilsen bide 8 aylik kizim var ve 3. ye hamileyim iki aylık 
0 oy
tarafından

Benimkide uyumak istemiyo babasıyla savaş ediyolar şu anda bende gülüyorum hallerine küçük uyudu şimdi bende uyuycam 

0 oy
(12,513 puan) tarafından

Benimki 4 yasında önceden yatardı hemen bu ara uyku rutinlerinden sonra wc gidiyo sözde yatıyo geliyo beni seviyor iltifat ediyor :D gidiyo yatıyo sonra tekrar wc :D geliyor yine konuşmak için konuşuyor yatıyor :D

0 oy
tarafından

Az önce onun savaşını verdik 6 yaşında oğlum 9da yatıyor ☺️ az önce uyandı bidaha da uyumadı ben kızınca bana trip yaptı bende kızınca sinirlenip uyumaya gitti kıyamadım öptüm 

Anne bana sabah krep yapsana dedi :D

(24 puan) tarafından
O kadar tatlılar ki kızınca hemen öpesin geliyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 341 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde Siyahimsihayat (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 535 göst.
16 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 198 göst.